پرلند ISD می پیوندد بسیاری از مدارس ابتدایی در سراسر کشور سازماندهی ‘, معلم, کاروان’

منتشر شده

پرلند ISD معلمان از چلنجر و Silvercrest ابتدایی پیوست صفوف مدارس در سراسر کشور سازماندهی “معلم رژه کاروان” به بلند کردن ارواح از دانش آموزان خود را و پیدا کردن یک راه منحصر به فرد برای برقراری ارتباط با آنها.

دانش آموزان در سراسر کشور احساس تاثیر از شیوع کروناویروس به عنوان مدارس در سراسر کشور تعطیل شده اند در میان COVID-19 بیماری همه گیر. در بسیاری از موارد آنها را مجبور به پیدا کردن راههای جایگزین برای ادامه آموزش به دانش آموزان خود را مانند آنلاین و کلاس های مجازی.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: هیدلگو: اقامت در خانه های صادر شده برای شهرستان هریس به جلوگیری از تبدیل شدن به بعدی ایتالیا

برای بسیاری از دانش آموزان ابتدایی این COVID-19 بحران می تواند دلهره آور و سخت به توضیح دهد. کودکان نمی توانید ببینید دوستان و معلمان به عنوان مدرسه در منزل می شود هنجار جدید برای آنها.

برای نشان دادن چه مقدار از آنها را از دست ندهید و عشق خود را, دانش آموزان, معلمان و کارکنان تصمیم به انجام یک اجتماعی-فاصله, معلم, رژه کاروان رانندگی را از طریق چندین محله های طبقه بندی به مدرسه.

اعمال تصادفی از مهربانی: اعمال تصادفی از مهربانی پخش در سراسر کشور بالابر ارواح در میان COVID-19 همه گیر

“معلمان در تعدادی از مدارس ما شنیده در مورد ایده برای یک معلم/ستاد ماشین رژه می افتد در کشورهای دیگر. آنها از دست آموزان خود را تا آنجا که دانش آموزان آنها را از دست ندهید بنابراین معلمان برگزار ماشین رژه به عنوان یک راه برای موج سلام و نشان می دهد چقدر مراقبت از آنها در حالی که هنوز تمرین های اجتماعی فاصله با ماندن در اتومبیل های خود و دانش آموزان ماندن در حیاط اول خود را به عنوان آنها توسط سوار. از آن شده است برای ما دانش آموزان و معلمان برای دیدن هر یک از دیگر همانطور که ما اعتقاد داریم که قدرت ایجاد روابط کلیدی است ما به تلاش های آموزشی” گفت: کیم Hocott مدیر اجرایی و ارتباطات است.

دیدن عکس از دانش آموزان و معلمان شرکت کننده در رژه بالا.

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>