منتشر شده

یک اعتراض مسالمت آمیز برنامه ریزی شده است برای این جمعه 20 ژوئن در حمایت از مهاجران در یخ بازداشتگاه.

ملیسا Andrea ساتون و Deyanira ریوس در حال رهبری اعتراض میله میله برای 3 p. m.

گم شده فورت هود سرباز منافع ملی توجه: سلما هایک, هوستون, رپ Baby Bash پیوستن به تلاش برای پیدا کردن ونسا Guillen

اعتراض آغاز خواهد شد در مقابل تالار شهر و از آنجا ساتون و ریوس همراه با سازمان هایی مانند Familias inmigrantes, según el y Estudiantes en la Lucha (FIEL) در حال برنامه ریزی برای مارس به رهایی و بازگشت به شهر با توجه به ریوس.

“تا کنون ما در حال انتظار برای حدود 1000 نفر رفتن و 3.4 k علاقه مند به حضور همه در عرض یک هفته از راه اندازی گروه ما/تظاهرات “عدالت برای مهاجران گفت:” ریوس.

“ما در حال اعتراض به سوء استفاده در رفتن به مهاجران در بازداشتگاه به طور خاص کودکان و نوجوانان” گفت: Sutton و ریوس.

“برای تمام IF دانش آموزان که خیلی سخت کار کرده اند به کسی که در این کشور هستند چرا که آنها آینده این کشور بیش از حد و برای همه بچه ها پشت سر گذاشت که در حال بدرفتاری خود را نگهبان.”

قبلی هوستون کرونیکل مقاله ذکر شده در حال بررسی یک طرح دعوی در دادگاه مهاجر در برابر یخ پیمانکار در هوستون بازداشتگاه بیان او “تجاوز جنسی و آغشته در آستانه برنامه ریزی اخراج در تاریخ 1 ژوئن 2018.”

در HOUSTON.CHRONICLE.COM: ابوت می گوید: 20-چیزی اجازه گارد خود را در میان coronavirus

کار در کنار سازمان هایی مانند FIEL است همچنین درگیر در ناپدید شدن فورت هود سرباز ونسا Guillen مورد این دو امید را توجه به بی عدالتی توصیف میکنند.

“برای من مهم است زیرا وجود دارد هزاران نفر از مهاجران که می ترسند به صحبت کردن به دلیل وضعیت مهاجرت گفت:” ریوس. “ما می خواهیم به اجازه دهید آنها را می دانیم که مردم در اینجا وجود دارد حمایت از آنها است.”

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im