یک معاون با شهرستان هریس Pct. 4 پاسبان را همراه با یک خاموش وظیفه پلیس هوستون فرمانده شات مشکوک که رهبری آنها را بر روی یک پا و بعد تهدید کرد آنها را با یک چاقو در خارج از ورزشگاه در فصل بهار با توجه به مقامات.

مشکوک بود که شناسایی گرفته شده است به یک بیمارستان انتظار می رود که برای زنده ماندن, پلیس گفت:. این HPD فرمانده مجروح شد. این معلوم نیست که آیا معاون صدمه دیده بود.

تعقیب و گریز آغاز شده و در یک Popeyes 20000 بلوک از بین 45 در بهار. مظنون گزارش خود چاقو داخل رستوران با توجه به هریس شهرستان کلانتر دفتر. Pct. 4 پاسبان معاون اعزام شد تا به رستوران و به پایان رسید تا تعقیب مظنون از طریق پارکینگ به نزدیکی LA تناسب اندام, پلیس گفت:.

این HPD فرمانده بود داخل ورزشگاه با همسرش که یک گروهبان با گروه. فرمانده را دیدم پا تعقیب خود را برداشت تپانچه پیوست و معاون در تعقیب و گریز, پلیس گفت:.

در برخی از نقطه, پیگیری آنها را در زمان بازگشت به ورزشگاه که در آن مشکوک مواجه فرمانده و معاون پلیس گفت:. مظنون آغاز شده و نزدیک شدن به آنها را با چاقو و معاون و فرمانده هر دو در آتش, پلیس گفت:.

این معلوم نیست چه چیزی باعث اولیه مشکوک فرد تماس بگیرید.

جولیان Gill دیجیتال خبرنگار در هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | julian.gill@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de