Paulina Porizkova جزئیات باور نکردنی, hurt’ ‘خیانت’ پس از یادگیری Ric Ocasek قطع او را از خود خواهد

پس از مرگ شوهر سابق او, اتومبیل خواننده گروه ریک Ocasek, Paulina Porizkova متوجه شدند که او تا به حال شده است از مطالعه حذف خواهد شد.

در ظاهر در “CBS یکشنبه صبح” Porizkova, 54, باز در مورد کشف که او به همراه دو نفر از Ocasek پسران از ازدواج قبلی شده بود از سمت چپ.

“آن را ساخته عزادار واقعا از روی حیله و تزویر چون من دوست دارم فقط قادر به غم و او را از دست ندهید و همچنین این احساس باور نکردنی صدمه دیده است در خود خیانت” Porizkova گفت. “من احساس خیانت. من مطمئن انجام دهید.”

دو ازدواج کرده بودند در سال 1989 بوده و “مسالمت آمیز از هم جدا” پس از 2017. آنها آغاز شده بود طلاق قبل از Ocasek, 75, درگذشت در سپتامبر. 15, 2019, اما هنوز هم با هم زندگی می کردند. Porizkova گفت که او تا به حال هیچ ایده چرا Ocasek داشتند از مطالعه خارج شدند خود را به خصوص پس از او تا به حال قرار داده و زندگی خود را از درآمد حاصل از مدلسازی به ازدواج خود را.

‘عبور خود بود (expletive) شوک’: Paulina Porizkova باز می شود تا در مورد از دست دادن شوهر سابق ریک Ocasek

“من هرگز برای دریافت پاسخ,” او گفت:. “دیروز من نوع از داشتن یک فروپاشی عصبی. امروز من احساس کمی قوی تر است. در یک راه این است که آزادی من است. این واقعا ترسناک است. من لزوما آن را می خواهم, اما این چیزی است که من کردم. و بنابراین من باید به یاد بگیرند که چگونه به استفاده از بال من در حال حاضر.”

سوپر با اعلام جدایی خود را در ماه مه سال 2018 با Instagram post مقایسه با خانواده خود که شامل دو پسر به یک “خوبی ساخته شده ماشین.”

“زمانی که چهار نفر از ما با هم ما می توانیم هر جا که جاده ما,” او نوشت. “اما به عنوان یک دوچرخه من و همسرم دیگر پدال هماهنگ است. بنابراین ما در حال فرار از دوچرخه است.”

صحبت به CBS Porizkova توضیح داد که او “هنوز من را دوست داشت” اما او “ناگهان” احساس “می خواهم فقط یکی از ما می خواست به ازدواج می شود و آن را به من بود.”

“من فقط می دانم که آن را واقعا سخت به ازدواج با کسی اگر شما تنها با قرار دادن در همه کار,” او گفت:. “و شاید آن سن. شاید او فقط خسته است. شاید من بیش از حد انرژی به عشق. من نمی دانم.”

کمک: لایحه Keveney ایالات متحده آمریکا امروز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>