میهن پرستان آزادی حق رای دادن را همه وقت گلزن پیشرو در کیکر Stephen Gostkowski

تغییر از گارد همچنان در Foxborough.

در روز دوشنبه Patriots منتشر شد دیرین کیکر Stephen Gostkowski. پس از تام بردی که امضا شده با خلیج تمپا در هفته گذشته Gostkowski شد طولانی ترین شاغل عضو پرستان. سال گذشته بود که ضربه زن را در 14 فصل در انگلستان او خارج می شود به عنوان یکی از بهترین kickers در تاریخ حق رای دادن. Pats صرفه جویی خواهد شد در حدود 3 میلیون دلار در کلاه فضایی با انتشار کهنه.

Gostkowski, 36, در حال آمدن است خاموش یک سال است. او فقط در چهار بازی فصل گذشته اتصال در 7/8 زمینه اهداف است. Gostkowski رنج می برد پایان فصل هیپ آسیب است که همچنین نیاز به عمل جراحی. که منجر پرستان در یک لگد زدن اودیسه که دیدم سه kickers آمده و در Foxborough.

NFL mock draft: Patriots زمین تام بردی را جایگزین QB پس از رایگان آژانس معاملات لرزش در دور اول

Patriots: چهار دلیل جدید انگلستان سلسله مرده است و نمی توان زنده در هر زمان به زودی

برای اولین بار وجود دارد مایک Nugent. او به طول انجامید چهار بازی و منتشر شد و پس از ساخت 62.5 درصد از اهداف رشته (5/8). بعدی نیک عامیانه به ارمغان آورد برخی از حالت عادی به موقعیت. اما کهنه مورد نیاز اورژانس آپاندکتومی. که مجبور Pats به نوبه خود به کای Forbath برای یک بازی. قوم بازگشت و به پایان فصل ضربه 82.4 درصد خود را در زمینه اهداف (14/17). عامیانه است که در حال حاضر یک عامل آزاد است.

به عنوان پرستان دیدم جای Gostkowski نبود یک شاهکار آسان است. آن بوده است بسیار سفر برای kicker در فاکسبرو. یک پیش نویس دور چهارم انتخاب در سال 2006 Gostkowski تا به حال این کار غیر ممکن است جایگزینی آدم Vinatieri. در طول این سالها او تبدیل به یکی از بزرگترین kickers آمده از طریق میهن پرستان برنامه. سه بار قهرمان سوپر باول, Gostkowski یک نرم افزار کاسه و سه بار تمام نرم افزار.

Gostkowski است پرستان در همه زمان گلزن برجسته (1,771). Vinatieri (1,158) در جایگاه دوم است. این فوتبالیست صاحب پرستان رکورد طولانی ترین هدف زمینه (62 متری در سال 2017). از 2006-2016, Gostkowski ساخته شده یک NFL ثبت 478 متوالی امتیاز اضافی. او همچنین رهبری NFL در به ثمر رساند و در پنج فصل (2008, 2012, 2013, 2014 و 2015).

در حال حاضر میهن پرستان اضافه خواهد شد کیکر به لیست در حال رشد از نیازهای. این تیم می تواند تلاش برای بازگرداندن عامیانه. دیگر عامل رایگان kickers در بازار شامل Vinatieri گرگ Zuerlein و رایان Succop. این پرستان نیز می تواند به خوبی به نوبه خود به 2020 پیش نویس NFL. برخی از لگد زدن به چشم انداز رودریگو Blankenship (گرجستان) تایلر باس (گرجستان جنوبی) و Dominik Eberle (Utah State).

اگر شما عاشق صحبت کردن در فوتبال ما نقطه مناسب برای شما. Join our Facebook گروه حاکم کردن زمینهبرای تعامل دوستانه بحث و گفتگو با دیگر طرفداران فوتبال و ما NFL خودی. انجام کار درست همین حالا ثبت نام کنید!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>