Mahomes همچنین پیش بینی سفر به DisneyWorld پس از پیروزی در سوپر باول MVP

منتشر شده

بدون شک بی شماری از مردم ادعا می کنند که آنها می دانستند که در اوایل که پاتریک Mahomes بود به مقصد سوپر باول عظمت است. متعدد سابق مربیان و هم تیمی های نقل شده عنوان کرد و گفت آنها را دیدم آن را در آینده خود را.

اما تنها یک مرد تا به حال پیش بینی برای قرار دادن در بر روی کاغذ شش سال پیش.

اسپنسر شاو با حضور در وایتهوس دبیرستان با Mahomes فقط در خارج از تایلر ، تماشای Mahomes اکسل در فوتبال و همچنین بیس بال و بسکتبال و او را دیدم یک ستاره ساخت.

همچنین بخوانید: پاتریک Mahomes’ تگزاس محل تولد خود را جشن سوپر باول پیروزی

“هنگامی که او شروع به تمرکز بر روی فوتبال این فقط یک نوع داده می شود. او رفتن را به نفع خود یک سوپر باول یک روز فقط از نوع ساخته شده حس” شاو گفت: اخبار 4 در شهر اوکلاهما.

بنابراین هنگامی که آن زمان برای وایتهاوس کلاس 2014 به اشتراک گذاشتن آنچه که آنها را به نگاه به جلو به بسیاری خود را در مورد کلاس و مراسم ده سال بعد شاو نوشت: “دیدن پاتریک Mahomes سوپر باول حلقه.”

شاو گفت: اخبار 4 که در او نیست به یاد داشته باشید قرار دادن نقل قول در سالنامه تا کسی به یاد او.

“کسی که به من فرستاده بود یک عکس از سالنامه چند هفته بعد از آنها [به Kansas City Chiefs] ساخته شده سوپر باول بود و به طوری که یکی دیگر از دلایل من بود و من هم واقعا امیدوارم که آنها برنده این دلیل که این عالی خواهد بود قادر به می گویند. “هی, من پیش بینی این برگشت در سال 2014 شش سال پیش که او را برنده سوپر باول قبل از او حتی به [تگزاس] Tech و شروع به بازی و یا هر یک از آن,’,” او گفت:.

شاو که در حال حاضر یک وزیر در اوکلاهما تبدیل به یک اینترنت نوسترداموس یک شبه. توجه رسانه ها را از سراسر جهان ساخته شده خود را در پست های ویروسی.

نه به outdone پاتریک Mahomes ساخته شده است یک بیت از یک سوپر باول پیش بینی خود را. در سال 2013 او در توئیتر خود نوشت: “من شرط می بندم آن را احساس شگفت انگیز به کارفرمایی که می گوید: “من قصد دارم به دنیای دیزنی” پس از پیروزی در سوپر باول #Qbs”

این آخر هفته او را برای خود چگونه آن را احساس می کند و او برای دیدار با میکی در روز دوشنبه.

دنی ارموسییو ٬ سونورا است, اخبار دیجیتال, ویرایشگر برای Chron.com | خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @Dannyherm1| ایمیل او را در Danny.Hermosillo@chron.com

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im