مسافر هدایت SUV به ایمنی پس از راننده به ضرب گلوله, کشته در جنوب غربی هوستون

بحث بین دوستان تبدیل مرگبار در جنوب غربی هوستون در اوایل صبح روز جمعه.

حداقل سه نفر در یک آپارتمان در امتداد جنوبی ارسال بلوط در نزدیکی غرب اورم در اطراف درایو در نیمه شب با توجه به هوستون اداره پلیس Sgt. هاردی یونجه. این گروه شروع به استدلال می کنند بنابراین دو نفر از مردان در سمت چپ در یک مرسدس بنز سفید SUV.

COVID-19 روز رسانی: دنبال هوستون کرونیکل برای به روز رسانی های زنده بر روی بیماری همه گیر کوروناویروس

به عنوان آنها به سمت چپ یک مرد رانندگی یک ماشین سیاه و سفید به دنبال آنها را از آپارتمان هی گفت. مرسدس بنز کشیده بیش از این نزدیکی هست که در آن یک مرد از ماشین سیاه و سفید راه می رفت تا به سمت مسافر پنجره از مرسدس بنز و شروع به بحث با راننده.

در برخی از نقطه, مرد کشیده تفنگ و گلوله راننده مرده از طریق باز کردن مسافر پنجره هی گفت. او سپس سوار دور.

مسافر در, مرسدس بنز متزلزل شرایطی شروع به پریدن کرد در بالای مرد مرده در صندلی راننده و سوار SUV در نزدیکی بانوان لین و Darlinghurst درایو که در آن او را متوقف و به نام 911 هی گفت.

کارآگاهان امید نزدیک نظارت تصویری کمک خواهد کرد که شناسایی مظنون مسلح.

هر کسی با اطلاعات خواست به تماس هوستون Crime Stoppers در 713-222-راهنمایی (8477).

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>