به روز شده

میامی-بر اساس کارناوال شرکت تایید کرد که روز شنبه یک مسافر در یکی از آن شاهزاده Cruises کشتی آزمایش مثبت برای coronavirus در این هفته پس از پیاده در هنگ کنگ در Jan. 25.

الماس شاهزاده کشتی برگزار شد در یوکوهاما ژاپن پورت دوشنبه در خارج از توکیو برای 24 ساعت در حالی که مقامات ژاپن بررسی سلامت خدمه و مسافران در هیئت مدیره این شرکت در بیانیه ای گفت. کشتی وارد یوکوهاما زود از 14 روز دور سفر سفر که رفتگان از یوکوهاما در Jan. 20 و برنامه ریزی شده بود برای بازگشت Feb. 4.

مسافری که آزمایش مثبت برای این ویروس در فوریه. 1 همسرشان در کشتی از یوکوهاما در Jan. 20 دلار هنگ کنگ در Jan. 25.

رویترز گزارش داد که مسافر است و 80 سال است که پرواز به ژاپن به هیئت مدیره کشتی. او یک سرفه روز قبل از شروع رویترز گفت: ژاپن شرکت پخش NKH گزارش شده اما دچار تب تا Jan. 30.

در حالی که در کشتی های مسافری دیدار نیست, کشتی مرکز پزشکی این شرکت اعلام و گزارش نشده یک بیماری است. به گفته این شرکت این مرد در شرایط پایدار و اعضای خانواده او از سفر با نشان دادن علائم.

وجود دارد 2,666 مسافران و 1,045 خدمه در هیئت مدیره الماس شاهزاده کشتی این شرکت اعلام کرد.

“ایمنی و امنیت و رفاه همه مهمانان و خدمه است که ما اولویت مطلق,” شاهزاده Cruises در بیانیه ای گفت. “بررسی ورود مهمانان و خدمه, ژاپنی, مقامات بهداشت و درمان عمل استاندارد پس از یک مهمان آزمایش مثبت برای coronavirus و ما در حال همکاری نزدیک با مقامات محلی برای ارائه سوابق دقیق به منظور تسهیل در بررسی خود.”

چین گزارش کرده است نزدیک به 17,500 موارد از ووهان coronavirus که منجر به کشته شدن 362 مردم با توجه به جهانی ردیاب از دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی.

ژاپن دارای 20 تایید موارد coronavirus.

___
(c)2020 میامی هرالد
بازدید از میامی هرالد در www.miamiherald.com
توزیع شده توسط تریبون content Agency, LLC.

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im