مسافری از امریکا هلند کشتی کروز مبتلا به کروناویروس پس از پیاده: گزارش

یک زن 83 ساله زن آمریکایی که متحرك از هلند امریکا MS Westerdam در کامبوج دارای آزمایش مثبت برای coronavirus در مالزی با توجه به مالزی وزارت بهداشت, به گزارش بلومبرگ و رویترز،.

این Westerdam ترک هنگ کنگ در فوریه. 1 و برنامه ریزی شده بود به پیاده در شانگهای در روز شنبه قبل از coronavirus گریبانگیر سرزمین اصلی چین و مجبور سفرنامه تغییرات. کشتی تبدیل شده بود به دور از کشورهای مختلف با وجود خط کروز تکرار وجود دارد هیچ مورد از coronavirus روی.

پس از روز در برزخ کشتی سفر آمد به زمانی که مسافران شروع به پیاده اوایل روز جمعه در بندر سیهانوکویل کامبوج.

اما در روز شنبه بلومبرگ گزارش مالزی وزارت بهداشت گفت که یک مسافر آزمایش مثبت برای coronavirus بعد از ورود پرواز به فرودگاه بین المللی کوالالامپور و فرستاده شده به بیمارستان. زن و شوهر, آزمایش منفی با توجه به بلومبرگ و رویترز،.

امداد و نا امیدی و شک و تردید و نیازهای پزشکی: زندگی در کشور هلند, امریکا, کروز, کشتی گیر در برزخ

در بیانیه ای از خط کروز مشترک با ایالات متحده آمریکا امروز شنبه با باک بانک امریکا هلند گفت: همه 2,257 مسافران و خدمه حرارت تست شده و بدون بالا نتایج و توشه مسافران تکمیل نوشته شده پرسشنامه سلامت. علائم شایع عفونت شامل تب ، سرفه ، تنگی نفس و مشکلات تنفسی است.

گذرنامه از هر کس در هیئت مدیره نیز بررسی برای اطمینان از هیچ کس تا به حال سفر از طریق سرزمین اصلی چین در قبل از 14 روز.

خط کروز تصریح کرد در بیانیه ای که در طول سفر وجود دارد هیچ نشانه ای از coronavirus در کشتی و آن است که انتظار ثانویه تست برای تایید. کشتی هنوز در کامبوج با 236 مهمانان و 747 خدمه در هیئت مدیره. هلند آمریکا در حال همکاری با مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری و همچنین مقامات در مالزی و کامبوج.

شیوع: چینی بیمار می میرد در فرانسه از coronavirus مرگ برای اولین بار در اروپا و رسمی فرانسوی می گوید:

کشتی سعی کرده بود به حوض چندین بار قبل از اینکه پذیرفته شده در کامبوج.

فیلیپین منع کشتی از ساخت یک برنامه ریزی پورت طول قایقرانی. سپس نخست وزیر ژاپن اعلام کرد منع رگ از docking در یوکوهاما. بعد گوام خاک ایالات متحده تبدیل شده آن را دور رد یک درخواست از وزارت امور خارجه اجازه دهید به کشتی در.

و در روز سه شنبه یک روز پس از امریکا هلند اعلام کرد که تا به حال بدست مجوز برای کشتی پیاده در بانکوک Laem Chabang پورت – تایلند بهداشت وزیر Anutin Charnvirakul صادر شده سفارشات انکار این کشتی اجازه پیاده وجود دارد.

صدها نفر از مسافران کشتی کروز را تشویق به عنوان آنها را به کشتی اوایل روز جمعه با نخست وزیر کامبوج وجود دارد و به آنها خوش آمد می گوید.

اریک Elvejord هلند آمریکا را از مدیر روابط عمومی گفت: روند گرفتن مسافر خانه را چند روز و با هدف داشتن همه خاموش کردن کشتی توسط یکشنبه.

پس از انتقال به پنوم پن از طریق پرواز چارتر به مسافران بودند برای گرفتن پرواز در خانه است که مرتب و برای پرداخت هلند امریکا است. همه مسافران را نیز دریافت هزینه کامل و آینده کروز اعتباری.

بیش از 67,000 مردم باید قرارداد coronavirus و 1,527 فوت کرده اند که از بعد از ظهر شنبه به گفته جان هاپکینز داده است. اکثر موارد بوده است در سرزمین اصلی چین و استان هوبئی کانون شیوع. در مالزی وجود داشته است و 22 مورد.

زندگی در کشور هلند, امریکا کشتی کروز: امداد و نا امیدی و شک و تردید و نیازهای پزشکی

کمک: جولیا تامپسون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>