پاسادنا ISD, Fort Bend, ISD دانش آموزان تاج بزرگ قهرمانان اروپا در سال 2020 RodeoHouston رقابت هنر

دو دانش آموز از فورت خم ISD و Pasedena ISD شد تاج بزرگ قهرمانان از سال 2020 هوستون دام نشان می دهد و بازار مال فروشان دانشکده هنر, برنامه رقابت ها, ضرب و شتم کردن هزاران نفر از دیگر مطالب.

آنتونی وگا از پاسادنا ISD تاج گذاری شد 2020 Grand Champion برای نقاشی رنگ “صبح بحث پپ” و فورت خم ISD دانشجو Amaris شیعه رنگی نقاشی “کارتون” تاج گذاری شد 2020 رزرو Grand Champion در طول بازار مال فروشان را در مدرسه هنر برنامه مراسم اهدای جوایز در روز یکشنبه با توجه به آزادی.

ببینید سال گذشته برندگان: پاسادنا ISD دانش آموزان را برای نقاط بالا در سال 2019 HLSR دانشکده هنر, برنامه رقابت

در حدود 200,000 دانش آموزان از 101 عمومی مدارس و 53 خصوصی مدارس شرکت کننده در این سال برنامه. قضات انتخاب شده 852 قطعه برای پیشبرد به دور دوم داوری که در آن 72 به عنوان برنده انتخاب شدند که آثار برجسته خواهد شد در بازار مال فروشان را در مدرسه هنر حراج در 15 مارس.

این آثار در دسترس خواهد بود برای مشاهده قبل از حراج در حالی که آنها بر روی صفحه نمایش در طول سال 2020 بازار مال فروشان فصل در Hayloft گالری واقع در لابی NRG مرکز.

در هوستون CHRONICLE.COM: در اینجا چه چیزی جدید در RodeoHouston این سال

آثار هنری تقسیم به هفت دسته بندی ها: رنگی, نقشه کشی, رسانه های مختلط, تک رنگ, نقاشی 3D, ابتدایی و دبیرستان. در سال گذشته دو برد بالا آثار هنری به فروش می رسد برای $240,000 و $180,000 که هر دو بازار مال فروشان سوابق هوستون کرونیکل گزارش شده است.

RodeoHouston اجرا می شود Feb. 25-17 مارس در NRG ورزشگاه.

از طریق کلیک روی عکس بالا برای یک نگاه 72 برنده آثار هنری برای سال 2020 فصل…

ربکا Hennes جامعه را پوشش می دهد اخبار. خواندن او در ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>