پرونده ناقض آزادی مشروط به اشتباه آزاد شده از زندان شهرستان هریس چهره جنایت اتهام قتل

به عنوان امدادگران لود الکسیس Saborit به یک آمبولانس دوشنبه شب مردی که متهم در حال فرار از یک هریس شهرستان کلانتر دفتر معاون و سپس توفنده به یک دوچرخه سوار و راننده دیگر به قتل هر دو گفته مقامات او آزادی مشروط حکم برای دستگیری او.

تصادف نبود Saborit اولین برخورد با اجرای قانون از آنجا که حکم دستگیری او صادر شد در ماه دسامبر سال 2018 تقریبا یک سال پس از او بوده است paroled در جرم کلاهبرداری. که روبرو می شوند زمانی که او دستگیر شده بود به عنوان مظنون به سارق خودرو در ماه جولای سال 2019 باید بازگشت او به زندان اما “نظارت” در شهرستان هریس زندان مجاز برای آزادی او.

تصادفات در شمال هوستون کشته 63 ساله جارویس تیلور و 57 ساله روزولت McClendon. مرگ گفت: قربانیان جرم و جنایت مدافع اندی kahan رایگان شد “کاملا قابل پیشگیری است.”

“اگر او تا به حال شده است (برگزار شد در حکم آزادی مشروط در ماه جولای سال 2019) به راحتی می توانید حدس و گمان آقای تیلور و آقای McClendon زنده خواهد بود امروز” گفت: kahan رایگان است که با هوستون Crime Stoppers. “سیستم ما اجازه دهید آنها را.”

Saborit بود سرعت خود را در مرسدس بنز همراه یادبود سربازان رانندگی در نزدیکی غرب جاده حدود 9 p. m. روز شنبه هنگامی که یک معاون سعی کردم به او را متوقف کند, مقامات گفت. این لب گنده به جای فرار بیش از عبور به طرف اشتباه از جاده و پس از آن زده تیلور بود که بر روی یک دوچرخه و سپس McClendon بود که رانندگی با بیوک لاکروس.

Saborit که دچار آسیب های جدی در تصادف با McClendon بود نیز در بیمارستان بستری است. به عنوان پزشکان درمان او بستری محققان با HCSO جنایات فضایی بخش است که او تا به حال یک فعال آزادی مشروط حکم برای دستگیری او.

سوابق نشان می دهد Saborit دریافت شش سال حکم زندان در سال 2015 برای شرکت در یک سرقت هویت حلقه در شهرستان هریس داشتن انباشته بیش از 50 شماره امنیت اجتماعی, شماره کارت های اعتباری و دیگر اشکال از شناسایی از قربانیان unsuspecting.

او حبس خود را در ماه ژانویه 2018 بود اما لغو در دسامبر 2018 زمانی که او به بزه ماری جوانا شارژ از پلیس در شهرستان تارانت گفت: Texas Department of عدالت کیفری سخنگوی جرمی Desel.

مقامات دولت در زمینه آزادی مشروط حکم اغلب به نام “آبی” حکم برای دستگیری او که در همان ماه Desel گفت. این بود که بلافاصله وارد ایالت و سراسر کشور پایگاه های داده استفاده می شود با اجرای قانون Desel گفت.

در جولای 26, 2019, افسران پلیس در فرندزوود دستگیر Saborit به عنوان مظنون در یک ماشین شکستن در با توجه به فرندزوود اداره پلیس افسر لیزا قیمت. این آزادی مشروط حکم نشان داد تا زمانی که آنها زد نام خود را از طریق یکی از پایگاه داده, قیمت گفت.

ماموران او را به زندان شهرستان هریس در پاسخ به این حکم آزادی مشروط در ازای پر کردن یک سرقت از یک خودرو شارژ برای شکستن قیمت گفت.

‘نظارت در جایی

در زندان او آزادی مشروط صادر شد به نحوی از دست رفته در کاغذ بازی های تصادفی و هریس شهرستان کلانتر دفتر مقامات در حال تحقیق در مورد چگونه است که اتفاق افتاده است, سخنگوی آژانس Jason اسپنسر گفت.

“وجود دارد یک نظارت در جایی” اسپنسر گفت: “اما ما نمی دانیم که در آن است.”

هنگامی که یک فرد به رزرو زندان اطلاعات خود را از طریق چندین دست اسپنسر گفت. در Saborit مورد مدارک خود را در آزادی مشروط حکم نابجا بود قبل از آن به دست کارکنان وظیفه با بررسی اوراق قرضه مدارک قبل از آزاد کردن زندانیان.

آن دسته از کارکنان را پیدا او حکم یک دسامبر 2018 ماری جوانا شارژ از Tarrant County, و همچنین به عنوان یک نامربوط سرقت از یک خودرو شارژ از همان شهرستان است. زندانبانان منتشر شد او در جولای 31 بعد از او پرداخت می شود در مجموع $8,500 در دو اوراق قرضه برای شمال تگزاس به اتهام.

“که کل سیستم هنوز هم متکی بر انسان” اسپنسر گفت. “گاهی اوقات در طول است که فرآیند پیچیده … یک جعبه نیست چک و یا یک تکه کاغذ نیست استاپلر به فرم سمت راست.”

نمایندگان بار دیگر این فرصت را داشتند — و موفق به تصرف Saborit در ژانویه هنگامی که او راه می رفت به زندان لابی به پرداخت یک باند اسناد دادگاه نشان می دهد. زمانی که Saborit تحویل گواهینامه رانندگی خود را به آزادی مشروط حکم نشان داد تا برای کارکنان زندان با توجه به اسناد دادگاه.

به عنوان نمایندگان سعی در دستگیری او در لابی Saborit موفق به فرار و اجرا به نزدیکی پارکینگ که در آن ماشین خود را پارک شده بود, دادگاه سوابق نشان می دهد. نمایندگان خود را اعلام کرد و به او گفت که او تحت بازداشت او به عنوان فرار کرد.

در پارکینگ یک معاون بود Saborit در زور اسلحه, اما او به سرعت دور دقت در هدف قرار دادن یک چند نمایندگان به عنوان او به سمت چپ. کارآگاهان در زمینه جرم فرار از اتهامات عنوان شده علیه Saborit بعد از آن روز.

نمایندگان هیچ تلاش برای پیگیری کردن Saborit پس از فرار از حکم واصل شد اسپنسر گفت. به دلیل فرار در یک موتور خودرو است نه طبقه بندی شده به عنوان یک جرم خشونت آمیز آن با توجه به اولویت پایین تر توسط کلانتر, بخش که دسته حکم اسپنسر گفت.

می تواند یک جمله زندگی

Saborit است که در حال حاضر در زندان در دو جنایت به اتهام قتل. او برگزار شد با هیچ باند سوابق نشان می دهد.

در تگزاس هر کسی که متهم به ارتکاب جنایات خاصی در حالی که انجام کاری “به وضوح به زندگی انسان خطرناک” را می توان به اتهام جنایت قتل اگر کسی می میرد در کمیسیون زیر بنایی جرم با توجه به قانون دولت است.

گروهبان. سیمون چنگ کمک کرد که بررسی سقوط کرد گفت: زمینه جرم و جنایت بود که Saborit اتهام فرار از معاون.

“تصویر بزرگ مسئله در اینجا این است که این آقا روشن ساخته است که او قصد بازگشت به زندان ایالتی آگاهانه” اسپنسر گفت. “در آن شب هنگامی که یکی از نمایندگان ما سعی کردم به او را بیش از سرعت او می دانست که او تا به حال حکم. او تصمیم به مخاطره می اندازد دیگر مردم زندگی می کند و کشتن دو نفر از مردم بی گناه. او در نهایت مسئول آن است.”

اگر محکوم در هر کدام از این اتهام قتل Saborit مواجه است یک جمله بین پنج تا 99 سال زندان و یا ممکن است به حبس ابد.

[email protected]

twitter.com/jayrjordan

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>