در میان کمبود کاغذ توالت در هوستون سوپر مارکت ساکنان باید جلوگیری از گرگرفتگی حوله کاغذی و دستمال توالت زیرا آنها می تواند مسدود کردن لوله ها و ایجاد فاضلاب پشتیبان گیری شهردار سیلوستر ترنر و مسئولان شهرستان روز دوشنبه هشدار داد

برخی از فروشگاه های اجرا شده از کاغذ توالت در روزهای اخیر به عنوان مردم با عجله به سهام تا در مورد خانواده در دوران جدید کروناویروس بیماری همه گیر. ترنر و فروشگاه های مواد غذایی مدیران به دنبال دوشنبه برای اطمینان دادن به مردم که هیچ مسائل وجود دارد با زنجیره تامین معنی فروشگاه ها اجرا خواهد شد از منابع تنها اگر مردم خرید به مراتب بیشتر از آنها نیاز است.

HoustonChronicle.com: به روز رسانی های زنده در coronavirus بحران

ترنر ابراز نا امیدی چندین بار بیش از انبوه کاغذ توالت خرید. هفته گذشته او در توییتی “جهان در حال آمدن است به پایان است. اما اگر آن است که همه (بطری) آب و کاغذ توالت شما در حال خرید خواهد شد استفاده نمی شود.”

روز دوشنبه گفت: این کمبود در حال ایجاد مسائل برای هوستون عمومی آثار گفتن به خبرنگاران گفت که “مردم خلاصی از همه چیز (توالت) و نه کمک به سیستم.”

ارین جونز سخنگوی هوستون آثار عمومی نوشت: در محله رسانه های اجتماعی سایت همسایه که سیفون محصولات دیگر از “3 Ps” — pee poo و کاغذ توالت را مسدود لوله “منجر به فاضلاب پشتیبان گیری به خانه و بر روی خیابان.”

کروناویروس در هوستون: آنچه شما باید بدانید

“شما قطعا نمی خواهید به در خانه گیر کرده با فاضلاب پشتیبان” جونز نوشت.

هوستون آثار عمومی افسر ارشد عامل اریک Dargan که مسئول نظارت بر بخش آب, ابزار, شهر گفت: گیاهان درمان نمی روند محصولات مانند دستمال یا حوله کاغذی.

“ما در حال پرسیدن که فقط آگاه است و درک کنند که تنها کاغذ توالت در مقادیر کم باید سرخ تخلیه” Dargan گفت.

jasper.scherer@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de