همه گیر طول می کشد نیش, Chuck E. Cheese فایل برای ورشکستگی

به روز شده

Chuck E. Cheese – که در آن بچه ها می تواند کودکان و نوجوانان در حالی که پدر و مادر nursed سردرد – تشکیل پرونده برای ورشکستگی حمایت می کند.

43-در سال های زنجیره ای که جلب کودکان و نوجوانان با پیتزا بازی های ویدئویی و آواز ماوس طلسم تلاش شد حتی قبل از coronavirus بیماری همه گیر. اما گفت که این بسته شدن طولانی مدت از بسیاری از سالن با توجه به کروناویروس محدودیت منجر به پنج فصل 11 پرونده.

تعطیلی: هوستون رستوران تعطیلی آب گرفتگی در بیش از آخر هفته

CEC Entertainment Inc. اتحاد بازگشایی 266 شرکت-عمل Chuck E. Cheese and Peter Piper, پیتزا, رستوران ها, اما معلوم نیست چه مایل پدر و مادر خواهد بود به میزبان جشن تولد و دیگر تجمعات. ایروینگ تگزاس مبتنی بر شرکت ادامه خواهد داد به بازگشایی محل و ارائه carryout در حالی که آن را مذاکره با بدهی و اجاره دارندگان.

CEC و آن franchisees عمل 734 رستوران در 47 متحده و 16 کشور جهان است.

“فصل 11 فرایند به ما اجازه خواهد داد برای تقویت ساختار مالی ما به عنوان ما بازیابی از آنچه شده است بدون شک چالش برانگیز ترین رویداد در تاریخ شرکت ما” گفت: مدیر عامل دیوید McKillips در یک بیانیه آماده.

صنعت رستوران را ویران شده است با این بیماری همه گیر. در نقطه کم از این بیماری همه گیر در اواسط ماه آوریل معاملات در ایالات متحده خانواده رستوران ناهارخوری کاهش یافت بیش از 80 درصد با توجه به NPD گروه اطلاعات و مشاوره شرکت.

اورلاندو مبتنی بر FoodFirst جهانی رستوران که صاحب زندگانی اهل توسکانی پنجره مشبک و براوو Cucina Italiana, ایتالیایی, رستوران های زنجیره ای برای ثبت ورشکستگی حفاظت در ماه آوریل است. BarFly سرمایه گذاری که دارای HopCat و دیگر بارها در میانه برای ورشکستگی زمینه در اوایل این ماه.

Chuck E. Cheese رو شروع آن در سال 1977 زمانی که آتاری مؤسسین نولان بوشنل باز Chuck E. cheese’s زمان پیتزا تئاتر در سن خوزه ، رستوران ویژه بازیگران animatronic شخصیت های led توسط Chuck E. Cheese, یک دلیر موش در یک کاسه کلاه که بعدها rebranded به عنوان یک ماوس است. “که در آن یک بچه می تواند یک بچه” زنجیره ای وعده داده شده در برچسب خود را خط.

تاریخ بازگشایی: در اینجا نحوه به گزارش شلوغ هوستون, میله, رستوران ها نقض پروتکل های سلامت

اما در سال های اخیر زنجیره ای تلاش کرده است. جدیدتر رقبا مثل دیو و منفجر یاخوردکننده ارائه شده بزرگتر از سالن در حالی که مکان پارک مانند راه اندازی و اعتبار ارائه شده حزب جایگزین.

در سال 2014 CEC خریداری شده توسط شرکت سهام خصوصی آپولو مدیریت جهانی. تحت آپولو آن را بازسازی فروشگاه های, معرفی تکنولوژی روز دنیا مانند کارت های بازی و اصلاحی آن, منوی, اضافه کردن نوشیدنی های قهوه و حق بیمه آبجو و شراب. آن را نیز متمرکز تبلیغات به درخواست تجدید نظر به طور مستقیم به پدر و مادر است.

در سال 2019 های زنجیره ای را از همان فروشگاه-فروش – و یا فروش در سالن های باز حداقل یک سال – شد تا 3 درصد است. افزایش یافت که در ماه ژانویه این سال, اما شروع به سقوط در فوریه و مارس.

همه گیر شد نهایی نی. فست فود رستوران ها و کسانی که ارائه takeout بهتر انجام داده اند اما رستوران ها که تکیه ناهار خوری در مانند Chuck E. Cheese – شده اند با چکش.

در یک نقطه و شاید به رسمیت شناختن نقطه ضعف برخی Chuck E Cheese مکان شروع به ارائه تحویل مواد غذایی در برنامه های مانند Grubhub تحت نام مستعار “Pasqually پیتزا & بال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>