همه گیر-عصر grads زمین اوباما به عنوان مجازی شروع سخنرانان

منتشر شده

رئیس جمهور سابق باراک اوباما و بانوی اول میشل اوباما را به چندین آدرس شروع این بهار, برنامه ریزی, به نظر می رسد با افراد مشهور و رهبران ملی به تشویق کلاس 2020.

در مه 16, زن و شوهر قصد دارد به نظر می رسد در یک سخنرانی تلویزیونی رویداد با هدف سالمندان دبیرستان با LeBron James Family Foundation و دیگران یک جشن ملی برای همه دانش آموزان که در شخص commencements شده است لغو و یا تعویق در میان coronavirus بیماری همه گیر.

شکارچیان در میان همه گیر: کارشناسان: شکارچیان آنلاین فعال تر در طول COVID-19 بحران

“خود را در مراسم فارغ التحصیلی فقط بزرگتر” سازمان دهندگان “فارغ التحصیل با هم: امریکا افتخارات کلاس 2020” اعلام شد با یک ساعت رویداد برنامه ریزی شده به هوا به طور همزمان در ABC, CBS, FOX و NBC و جریان در سیستم عامل های مختلف در 8 p. m. اوباما که می خواهد پیوست چندین دبیرستان, دانش آموزان, آدرس فارغ التحصیل از سالمندان.

زودتر آن روز اوباما را در دو ساعت مجازی شروع رویداد برای فارغ التحصیلان 74 تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه های متعدد حامیان مالی از جمله ترگود مارشال, کالج, صندوق, انجمن ملی بسکتبال و دانشگاه هاوارد.

در HoustonChronicle.com: آن را به نام ” coronavirus تاخیر و آن را قابل توجه مهاجر بچه ها سخت

در ماه ژوئن باراک و میشل اوباما طرح را جداگانه شروع آدرس در یوتیوب به عنوان به خوبی به عنوان یک پیام مشترک به سالمندان در جهانی آنلاین جشن است که شامل افراد مشهور مانند لیدی گاگا, آلیشا کیز و کری واشنگتن سابق وزیر دفاع آمریکا رابرت گیتس و وزیر امور خارجه سابق Condoleezza Rice و ملاله یوسف زی از پاکستان و فعال سیاسی و برنده جایزه نوبل.

یوتیوب را “عزیز کلاس 2020” است که به جریان زندگی می کنند در 3 p. m. 6 ژوئن.

اوباما تا به حال ده ها تن از دریافت درخواست در ماه گذشته به صحبت در مجازی حوادث در سراسر جهان با توجه به کتی هیل یک سخنگوی رئیس جمهور سابق. ماه گذشته در لس آنجلس دبیرستان دانش آموز جیر درخواست رئیس جمهور سابق به یک ملی آدرس ویروسی رفت با بیش از 224,000 “را دوست دارد.”

اوباما باید گفتاری در فرد در بسیاری از commencements از جمله کسانی که از بارنارد دانشگاه, دانشگاه راتگرز, Howard University, هوور دانشگاه و بویی دانشگاه دولتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>