صاحبان متعهد به پرداخت کارگران در هنگام ورزش تعطیل شد اما بسیاری از آنها نادیده گرفته

وقتی ورزشی جهانی رفت تاریک ماه گذشته و لیگ اصلی بیس بال NBA و NHL صاحبان متعهد به مراقبت از خود بازی روز کارکنان این مفهوم بود که آنها به معنای همه آنها.

افرادی که پارک اتومبیل. اسکن بلیط. فروش سوسیس و آبجو. انتخاب کنید تا به سطل زباله و تمیز کردن دستشویی و حمام.

عمومی اظهارات حمایت از این کارگران بسیاری از آنها زندگی می کنند را بر روی لبه پایداری به نظر می رسید هر دو بزرگوار و نشاط بخشی به رسمیت شناختن است که ما همه در این با هم. بازی روز کارگران “برخی از با ارزش ترین اعضای بیس بال جامعه” MLB کمیسر راب مانفرد گفت. Buffalo Sabres صاحب کیم Pegula تشبیه آنها به خانواده است.

“ما تا به حال به سطح عالی از همدلی برای کسانی که مردم” واشنگتن پایتخت و جادوگران تد Leonsis گفت واشنگتن پست.

در حال حاضر بیش از یک ماه بعد برخی از کسانی که رفیع اعلامیه نیست آنچه که آنها به نظر می رسید.

“ما بدست نمی هر چیزی از کسی گفت:” کارملا مشروب خور یک صندوقدار استخدام شده توسط یک شخص ثالث Aramark در پایتخت یکی از عرصه های اصلی پایتخت و جادوگران.

یک USA TODAY Sports نظرسنجی نشان می دهد که اختلاف قابل توجهی در چگونه ده ها هزار نفر از بازی روز کارگران در حال دریافت کمک های مالی از طرفدار تیم – و گسترده سکوت از این تیم به افشای اطلاعات مربوط به برنامه های آنها را علنا تبلیغ.

USA TODAY Sports خواسته 91 همه تیم ها در NBA به ارائه جزئیات کمک های خود را طرح و 32 پاسخ با آمار و ارقام برای بسیاری از کارمندان تحت پوشش قرار گرفتند و چه هزینه های برنامه. از این تعداد 28 همچنین ارائه جزئیات خاص در مورد چگونه پول در حال پرداخت.

برنامه های متنوع در ساختار و اندازه و مقدار پول در دسترس ساخته شده برای کارگران با تعهدات مالی اعم از “بیش از 400.000 دلار” به 7 میلیون دلار بود.

CORONAVIRUS & SPORTS: دریافت آخرین اخبار و اطلاعات درست در صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا.

پول بیشتر: طرفداران در حال اجرا از صبر به عنوان تیم امتناع بازپرداخت, بلیط, به تعویق افتاد, بازی

ورزشی SHUTDOWN: Cleveland Cavaliers آمده از طریق حمایت مالی برای بازی روز کارگران

اما فقط 29 تیم گفت: کمک های خود را برنامه شامل شخص ثالث پیمانکاران مانند مشروب خور که اغلب در امتیازات و امنیت, اما نه در این تیم یا محل حقوق و دستمزد. یک تعداد انگشت شماری از دیگران گفت: آنها خواسته بود خود را به شخص ثالث فروشندگان به ادامه پرداخت بازی روز, کارکنان, اما نمی توان گفت که در واقع اتفاق می افتد.

نوزده تیم کاهش یافته است برای پاسخ به این نظر سنجی پاسخ نمی دهند و یا گفت: آنها هنوز هم بدانند جزئیات برنامه های خود را.

“من فکر می کنم آنها بسیاری از روابط عمومی خوب برای اولیه تعهد که آنها ساخته شده و برخی از این روابط عمومی خوب است و به خوبی سزاوار گفت:” مت Furshong از متحد در اینجا یک اتحادیه است که نشان دهنده حدود 25,000 امتیاز کارگران در ده ها تن از حرفه ای سالن های ورزشی.

“(اما) این اتحادیه و اعضای ما و من فکر می کنم احتمالا دیدم که اطلاعیه اولیه و فکر آن خواهد بود و شامل تمام افرادی که در یک بازی. برای بیشتر قسمت ها که ثابت نمی شود این مورد است.”

بازی روز کارگران به سختی و تنها کارمندانی که دیده اند منابع خود را از درآمد های خشک به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. بیش از 26 میلیون نفر را برای ثبت نرخ بیکاری پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام ملی اضطراری, مارس 13.

اما این میلیاردر صاحبان خود و تیم خود را ساخته شده است که عمومی اعلام حمایت است که آنها لزوما انجام. آنها هنوز هم در حال نوشتن چک به بازیکنان بسیاری از آنها میلیونرهای در حالی که دستمزد پایین کارگران در سمت چپ teetering در مالی آستانه – در برخی از موارد به سادگی از آنجا که خود را چک نمی آید از این تیم است.

“من فکر نمی کنم آن را عادلانه” گفت: آنا ریس که به کار گرفته شده توسط لوی رستوران اما کار کرده است در هر دو lenders و ناسائو سالن بزرگ در نیویورک از سال 2003. “ما بخشی از این تیم است. ما بخشی از کار است.”

‘ما قلب و روح’

از طرفداران تعامل با ده ها تن از بازی روز کارگران در هر رویداد آنها را به تیم اصلی نمایندگان است. در بسیاری از موارد آنها تنها کارمندان با آنها طرفداران باید تماس بگیرید.

“ما در قلب و روح” گفت: Marvin Spratley یک کوره طبخ در ولز فارگو سنتر در فیلادلفیا. “باران و برف و باران و یا برف ما وجود دارد.”

با توجه به تیم و افزود: “تعداد بازی روز کارگران در دست به کارکنان یک MLB NBA یا NHL بازی می تواند طیف وسیعی از 400 به خوبی شمالی از 1000 بسته به اندازه محل جمعیت ظرفیت و جایگاه مالی از این تیم است.

چون چند کار کارکنان هر بازی تیم های متعدد گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی وجود دارد که “هزاران نفر” از بازی روز کارگران که کمک به اجرای خود را در سالن در طول این فصل است. بسیاری از آنها پاره وقت کارکنان که کار در چند سالن بسته به فصل و یا مشاغل دیگر.

مشروب خور و 53 بوده است در پایتخت یکی از عرصه در واشنگتن برای نزدیک به 12 سال – ریختن آبجو گرم و نمک نرم چوب شور و منینگ ثبت پول نقد برای آنچه که او تخمین زده می شود که حدود 100 دلار در هر بازی.

وقتی NBA و NHL خود را به حالت تعليق فصل او بود خوشحال به شنیدن این که Leonsis که ارزش خالص برآورد شده است به 1 میلیارد دلار بود علنا وعده داده شده به مراقبت از خود کارگران است. Leonsis گفت: او خواهد پرداخت تمام وقت و پاره وقت کارگران در شرکت خود را به یاد ماندنی ورزشی و سرگرمی برای پایتخت و جادوگران که بازی لغو شد – یک ژست است که مجموع 1.2 میلیون دلار و پوشش 850 پاره وقت کارکنان با توجه به مونیکا دیکسون ارشد شرکت مسئول امور اداری.

اما مشروب خور است کار توسط Aramark بود که قرارداد به هیات امتیازی می ایستد در یک سرمایه است. هنگامی که او به دنبال کمک مالی او مطلع شد توسط Aramark که تیم تا به حال هیچ الزامی به او پرداخت.

در حال حاضر نه به یاد ماندنی و نه Aramark ارائه کمک های مشروب خور گفت که او در بازدید از بانک های مواد غذایی و نگرانی است که ماشین او ممکن است repossessed.

“وجود دارد یک گروه دیگر از مردم در آن وجود دارد” مشروب خور توضیح داد. “من می دانم که شما مراقبت از به یاد ماندنی, اما من تلاش بیش از حد.”

در حالی که بسیاری از تعهدات از تیم ها و صاحبان به نظر می رسد مشابه در سطح رهبران اتحادیه می گویند تلاش های خود را به پرداخت شخص ثالث کارگران متنوع شدید و گاهی حتی در همان شهر است.

در نیویورک و بروکلین نتز با کار محلی اتحادیه های کارگری برای اطمینان از بازی خود را روز کارگران در Barclays Center – از جمله امتیاز کارگران شاغل لوی – ادامه خواهد داد خود را برای دریافت پرداخت های عادی به عنوان بخشی از یک طرح کمک خواهد کرد که اجرا را از طریق پایان ماه مه. این تیم متعلق به جو Tsai کمک بیش از 6 میلیون دلار برای این تلاش است.

“آنها آن را حق دور” گفت: James McDougal, که با این نسخهها کار در خدمات مهمان در این عرصه است. “آنها دریغ نکنید.”

در نزدیکی ناسائو سالن بزرگ محل برگزاری عامل گروه Onexim ورزشی و سرگرمی در آن گفت: ایجاد یک صندوق برای کارگران ساعتی آن را به طور مستقیم در استخدام با نامشخص کمک مالی از New York Islanders. جزایر مدیر کل لو Lamoriello به خبرنگاران گفت که او “بسیار راحت” که در بازی روز کارگران در محل خواهد بود برای جبران حقوق از دست رفته.

در عوض امتیازی کارگران – که در Barclays Center, شاغل لوی – می گویند که آنها دریافت کرده اند هیچ چیز نیست.

“من باید برای درخواست پول از پسر من به پرداخت صورتحساب من گفت:” ریس که با این نسخهها کار به عنوان یک صندوقدار و متصدی بار در ناسائو. “به نظر من آنها ندارد و هیچ احترامی برای کارکنان در حال حاضر.”

سخنران برای Aramark و مالیات کاهش یافته است در پاسخ به پرسش از ایالات متحده آمریکا امروز ورزش در مورد چگونه بسیاری از کارکنان خود را در سالن های ورزشی می رویم پرداخت نشده و یا اینکه آیا آنها بر این باورند که محتاطانه برای تیم ها برای کمک به کسانی که تحت پوشش کارکنان پرداخت.

لوی در بیانیه ای گفت که COVID-19 مجبور است این شرکت را به “برخی واقعا دل و روده غم انگیز گیری” از جمله furloughs حقوق و دستمزد تنظیم و اخراج. Aramark گفته است که همکاری نزدیک با تیم های کارگری و نهادهای دولتی “برای کاهش تاثیر بر همکاران ما.”

“ما می دانیم این تعطیلی در حال ایجاد شخصی قابل توجهی را سختی به خصوص برای ما اختصاص داده شده ساعتی همکاران” این شرکت در بیانیه ای گفت.

رهبران اتحادیه می گویند که این شبکه تلاش در Barclays Center – و مشابه برنامه های کمک در مرکز استیپلز در لس آنجلس و مرکز متحده در شیکاگو نشان می دهد آن را نه بیش از حد سنگین برای تیم های برای مراقبت از خود را به شخص ثالث بازی روز کارگران است. این نیست یک سوال از تدارکات آنها استدلال می کنند. فقط یک موضوع خواهد شد.

علنا پشتیبانی می کند به حمایت از مردم

Furshong معاون تحقیقات در UNITE HERE اتحادیه اروپا گفت که او انتظار ندارد که Aramarks و Levys جهان به پرداخت تمام کارکنان خود را در هر بسته تسهیلات.

اما او اعتقاد عملی برای تیم های ورزشی به شانه که بار.

نگاهی به شبکه و $6 میلیون سهم به عنوان فقط یک مثال است. در حالی که 6 میلیون دلار است که به سختی در جیب تغییر فوربس تخمین زده است که این تیم به ارزش $2.5 میلیارد دلار است. Tsai و صاحب آن دارای یک برآورد ارزش خالص از $11.1 میلیارد دلار است. و به گزارش نیویورک تایمز در سال 2018 که بارکلیز مرکز بهره مند است از بیش از 260 میلیون دلار در دولت و شهر بودجه و $266 میلیون بیشتر در معافیت های مالیات بر دارایی.

در حالی که شماره های خاص ممکن است متفاوت از تیم به تیم که کلی قالب – میلیاردر صاحبان و عرصه های ساخته شده با میلیون ها دلار از بودجه عمومی – نسبتا منسجم در سراسر ورزشی چشم انداز است.

و این که Furshong استدلال می کند ایجاد یک انتظار خاص از مسئولیت.

“این تیم از مزایای ورزش در جوامع مختلف است که آنها در” Furshong گفت. “و آن را به خوبی در توانایی مالی از این تیم است. به خصوص با توجه به سرمایه گذاری های عمومی است که بسیاری از شهرستانها ساخته شده اند در این امکانات به نظر می رسد هر چند این تیم می تواند به بازگشت.”

اندرو Zimbalist ورزشی اقتصاددان و استاد دانشگاه در کالج اسمیت انجام داده است تحقیقات گسترده ای در تامین مالی عمومی از سالن های ورزشی و استدلال کرد که اقتصاد محلی را دریافت نمی ارزشمند بازگشت در دلار آنها را به سمت براق استادیوم جدید. اما او می گوید که او معتقد است مفهوم پرداخت بازی روز کارگران یک سوال جداگانه است که ریش را به اخلاق.

“بدیهی است که وجود دارد برخی از مسئولیت اجتماعی است. بدیهی است که به غیر از معافیت های مالیاتی درگیر, شما می خواهید به مراقبت از کارکنان خود را” Zimbalist گفت. “(اما) من فکر می کنم که به دلیل معافیت های مالیاتی خود به استادیوم که آنها باید نامحدود تعهد به ورزشگاه و عرصه کارگران برای مقدار نامحدود از زمان در آینده ؟ من که فکر نمی کنم.”

Zimbalist پیشنهاد صاحبان هنوز هم تا حد زیادی در حال اجرا تیم های ورزشی به عنوان کسب و کار و با وجود قریب به اتفاق ثروت برخی از آنها نیز برخورد جداگانه با ضرر و زیان مالی. وی با اشاره به گرمای میامی صاحب Micky Arison, که همچنین رئیس کارناوال کروز عملیات شرکت است که ضربه سخت COVID-19 به عنوان یک مثال است.

(حرارت سخنگو گفت: همه تیم و پاره وقت کارکنان از جمله شخص ثالث, کارگران پرداخت می شود تا پایان فصل به طور منظم در حالی که Arison بنیاد تا به حال تعیین اضافی $1 میلیون دلار برای کارکنان و یا دیگر نیازهای جامعه مرتبط با COVID-19.)

آیا کمک برنامه های ارائه شده توسط صاحبان و تیم سخاوتمندانه و یا ناچیز است که آنها حتی نیاز به نشان می دهد یک بزرگتر اجتماعی نقص گفت: سیلویا Allegretto یک کار اقتصاددان و روسای مرکز بر دستمزد و اشتغال و پویایی در دانشگاه کالیفرنیا-برکلی است.

ایمنی عمومی شبکه مانند بیکاری و بهداشت و مزایای بازنشستگی به عنوان گسترده ای یا قوی به عنوان آنها نیاز به توان و کم بگير توانایی برای زنده ماندن یک فاجعه مالی نباید وابسته که خود کارفرما اتفاق می افتد.

این نابرابری را تهدید به تبدیل شدن به طور فزاینده ای خودنمایی اگر بیماری همه گیر کوروناویروس میکشد در اواخر تابستان و یا پاییز, پایان دادن به هر گونه شانس از سرگیری NBA و NHL فصل و پاک کردن بخش قابل توجهی, اگر نه همه از MLB برنامه.

“وعده دادن خوب است” Allegretto گفت. “اما آن را نه یک جایگزین برای سیاست خوب.”

‘همه ‘ ترس’

در ظاهر در امور مالی و فن آوری در کنفرانس سال گذشته دالاس ماوریکس صاحب علامت کوبا گفت: ساعتی کارگران “همیشه رفتن به سقوط” بدتر شدن آنچه که در حال حاضر یک شکاف عظیم در برابری درآمد.

بالاترین دستمزد ساعتی کارگران اغلب به صورت پاره وقت و عدم بیمه بهداشت و درمان. بسیاری از کار و مشاغل متعدد به تلاش برای پایان می رسد دیدار. یک شکست می تواند به کسی ارسال به یک مالی مارپیچی از آن را سال بهبود می یابند.

که باعث می شود بی ثبات وعده های برخی از تیم ها همه مخرب تر است.

“همه ترسیده گفت:” جولی Nordman که مدیریت یک امتیازی ایستاده در Oracle پارک در سان فرانسیسکو. “من از کار و من هیچ درآمد در آینده ندارند.”

Nordman گفت: او در حال راه اندازی برنامه های پرداخت با کارت اعتباری شرکت. او محرک چک را به یک ماشین پرداخت و خرید مواد غذایی که او و همسرش در تلاش هستند تا به آخرین تا زمانی که ممکن است با خوردن تنها دو وعده غذا در روز.

در طرف دیگر این کشور در وست همپستید نیویورک ریس هنوز یک کار پاره وقت است که او گفت می پردازد درباره $26,000 یک سال است. اما او همچنین تخمین زده است که او در حدود 6000 $در هر ماه در صورتحساب است.

بدون معمول شیفت در سیتی زمینه و ناسائو سالن بزرگ او در حال حاضر مقابله با این واقعیت است که او ممکن است نیاز به جستجو برای شغل دیگری حتی در صورتی که کار در صنعت خدمات و می تواند در معرض خود را به کوروناویروس.

“من مجبور به درخواست برای مکان های مختلف برای دیدن” گفت: ریس که 51 و آسم. “مهم نیست. من باید.”

عایشه جانسون, که با این نسخهها کار در Aramark را در بخش تعمیر و نگهداری شهروندان در بانک پارک گفت که او و همکار کارکنان در حال حاضر نگران مزایای بیکاری در حال اجرا است. داشتن آخرین مشغول به کار مارس 13, او شده بیکار به مدت شش هفته با هیچ پایانی در چشم.

مثل همه MLB تیم های فیلیز تاسیس 1 میلیون دلار به صندوق کمک به بازی روز کارگران است. اما آنها کاهش یافته است به بگویید, USA TODAY Sports, چگونه پول خرج میشود و اینکه آیا شخص ثالث و کارکنان خواهد بود واجد شرایط برای آن است.

جانسون گفت که او شنیده نشده چیزی از فیلیز. یا Aramark.

“این امر می تواند بزرگ اگر کسی که نشان داد برخی از قدردانی به دلیل بیکاری برای برخی از مردمی است که قصد ندارم به گذشته” جانسون گفت.

“این یک unappreciation به صداقت که هیچ کس تصمیم گرفته است برای کمک به افراد کوچک. آن را کوچک مردم که در اجرای بزرگ-لیگ شرکت. این مردم کوچک است که اجرا که بزرگ ساختمان بزرگ است.”

به دنبال خبرنگاران در توییتر @nrarmour, @RachelAxon, @ByBerkowitz و @Tom_Schad.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer penetrasyon testiistanbul duşakabinmarmaris escorthtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmamobil ödeme bozdurmaKamagrakameralı su tesisatçısıen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici hapAnında KrediKısa Saç ModelleriBağlama BüyüsüEvde Paketleme İşi