ازدحام بیش از حد به زودی می تواند یکی کالیفرنیا ساحل از حد

ازدحام بیش از حد در برخی از کالیفرنیا سواحل و پارک داده است مقامات محلی افکار دوم در مورد نگه داشتن آنها را باز آخر هفته آینده در خطر معکوس پیشرفت در کاهش گسترش coronavirus و باعث مرگبار افزایش موارد است.

مقامات شهرستان در نیوپورت بیچ به نام روز یکشنبه برای یک جلسه ویژه ای را در نظر بگیرید بستن سواحل برای همه در آینده در چند هفته و یا بسته شدن جاده منتهی به خط ساحلی برای حفظ بازدید کنندگان دور.

هجوم سفارشات: هوستون رستوران spurns اقامت در خانه سفارش با باز کردن زود هنگام

بیش از آخر هفته یک بهار موج گرما جلب و جذب ده ها هزار نفر از مردم را به شهر ساحلی در اورنج کانتی که در آن ساکنان نسبت جمعیت به اندازه چیزی است که به طور معمول دیده می شود در جولای 4. بازدید کنندگان cruised در اطراف دریا محله جستجو برای پارکینگ و بسته بندی شده پیاده رو که در حال اینچ از مردم مقابل متری گفت: دایان دیکسون یک councilwoman که منطقه به اجرا در امتداد ساحل.

“ساکنان عادت کرده اند به بازدید کننده در تابستان. این مسئله در زمان عادی. اما در یک بیماری همه گیر را ایجاد می کند در بسیاری از نگرانی و ما ساکنان مسن هستند به خصوص در معرض خطر” دیکسون گفت.

همسایه هانتینگتون بیچ نیز شاهد گردهمایی بزرگ با وجود بسته شدن در ساحل پارکینگ و پارکینگ محفظه محدود در امتداد بزرگراه ساحل اقیانوس آرام.

آخر هفته دمای رسیده 80s و 90s در بسیاری از دولت است. در حالی که بیشتر تفریح می ماند توقیف و تحت دستور مقامات با احتیاط آن است که کسانی هنوز هم باز می تواند در قرعه کشی افرادی که نادیده گرفتن قوانین برای اقامت از هم جدا شده و به دنبال هوا و آفتاب پس از اینکه عمدتا محدود در داخل خانه برای بیش از یک ماه است.

برخی از سواحل بیشتر محدودیت های بیش از دیگران بسته به نوع سازمان دولتی مسئول بخش های مختلف از خط ساحلی.

San Diego County مقامات گفتند که باز خود را در سواحل شروع از دوشنبه تا تمام فعالیت های آب به جز قایقرانی تفریحی و اما در سمت چپ آن به شهرهای ساحلی به تصمیم می گیرید که چگونه آنها را بازگشایی خود را در سواحل است.

شهرستان تصمیم روز جمعه گرفتار شهرستانها و آنها درهم بیش از آخر هفته به آمده تا با یک طرح. حفرههای مقامات رای به نگه داشتن سواحل شهرستان پارک ها و مسیرهای بسته تا زمانی که آنها می توانند با در نظر گرفتن مرحله به مرحله بازگشایی; در ضمن انسینیتاس خواهد بازگشایی ساحل تنها برای راه رفتن, دویدن و فعالیت های آب است.

E-کنسرو: E-روروک مخصوص بچه ها شرکت گزارش گذاشته 406 نفر در 2 دقیقه زوم تماس بگیرید

لس آنجلس شهر و شهرستان, سواحل, مسیرهای پیاده روی و زمین های بازی بسته شد. افسران سوار بر اسب گشت آن مناطق به اجرا اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

“ما نمی خواهد اجازه دهید یک آخر هفته خنثیسازی یک ماه پیشرفت است. در حالی که آفتاب وسوسه انگیز است, ما ماندن در خانه برای صرفه جویی در زندگی” Garcetti توییتی یکشنبه. “مکان ما عشق ما سواحل مسیرهای پیاده روی پیاده روی — هنوز هم وجود دارد که این بیش از. و با ماندن در خانه ما در حال ساخت مطمئن شوید که عزیزان ما خواهد بود بیش از حد.”

به شمال پلیس در پاسیفیک گروو گفت: آنها تا به حال به زیبا دوستداران نقطه پارک و ساحل جنوب خلیج مانتری در روز شنبه به دلیل عدم اجتماعی فاصله.

پلیس شروع به بسته شدن پارکینگ در سائوسالیتو یکشنبه ادامه خواهد داد به انجام این کار در تعطیلات آخر هفته و تعطیلات برای جلوگیری از بازدید کنندگان که flocked شنبه به شهر ساحلی محبوب در سراسر پل دروازه طلایی از سان فرانسیسکو.

ازدحام در یک شبکه وسیع از پارک های شرق این شهر نیز باعث شرق خلیج پارک منطقه ای منطقه به اصرار بازدید کنندگان برای کمک به نگه داشتن پارک های باز با پیروی اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای. یک پارک گفت: برخی از افراد جمع آوری شده در گروه های زیادی شنبه با برخی از امتناع از ترک بسته پیک نیک مناطق که خواسته.

در ساکرامنتو قایق های شلوغ از آب در کشف پارک و بسیاری از خانواده ها راه اندازی پتو و صندلی توسط ریورساید.

“ما می خواهیم به ادامه یادآوری جامعه است که آب و هوا خوب است اما COVID-19 هنوز هم در اطراف و ما شده ایم ساخت برخی از پیشرفت های بزرگ,” Sacramento County Sheriff معاون Zaheem Buksh گفت KCRA-تلویزیون. “بنابراین اجازه دهید ادامه را که پیشرفت با تمرین های اجتماعی فاصله.”

کالیفرنیا تا به حال بیش از 43,500 coronavirus موارد و 1,700 مرگ و میر بیش از نیمی از آنها در منطقه لس آنجلس با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. تعدادی از عفونت است که تصور می شود به مراتب بالاتر از آنجا که بسیاری از افراد آزمایش شده است نیست. مطالعات نشان می دهد افراد را می توان با این ویروس آلوده بدون احساس بیمار.

هفته گذشته مقامات بهداشتی اعلام کرد یک شهرستان سانتا کلارا زن که در اوایل فوریه از COVID-19 — هفته قبل از اولین قبلا ایالات متحده شناخته شده است مرگ و میر ناشی از ویروس است. کالبد شکافی منتشر شده توسط این شهرستان روز شنبه به این نتیجه رسیدند او دچار یک حمله قلبی ناشی از عفونت کرونا ويروسی که همچنین گسترش به نای و ریه ها و روده ها.

سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد گفت: بیش از یک ماه به بحران منطقه خلیج هنوز با کمبود تجهیزات حفاظت شخصی و تست کیت. این باعث چالش هایی که باعث تشدید اگر ویروس موج بازگشت, او گفت:.

مراکز افتتاحیه: پنج هوستون-منطقه مراکز باز هستند برای خرده فروشی به خرید بروید

“ما شناخته شده است که این بحران به کشور ما برای مدت زمان طولانی در حال حاضر, و این واقعیت است که از مارس ما هنوز هم با همان گفتگو در مورد چالش ها” نژاد گفت: در اخبار CBS’ “چهره ملت است.” “من می دانم که بسیاری از شهرستانها در حال دیدن همان اطلاعات من شاهد است که اگر ما مطلقا هیچ چیز بدتر می شود.”

برای اکثر افراد این ویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید و مرگ شود.

موارد همچنان به رشد در کالیفرنیا اما در کنترل سرعت که نیست غرق بیمارستان, بهداشت مقامات گفته اند. ایالتی و محلی اقامت در خانه سفارش شده است عنوان کرد با موفقیت کاهش افزایش coronavirus بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر. نظرسنجی های اخیر نشان می دهد کالیفرنیا به شدت از آنها حمایت کنند.

شده اند وجود دارد کوچک تظاهرات توسط افرادی که می خواهید برای بازگشایی دولت رقیب خود را آزادی و معیشت در معرض خطر هستند. ده ها تن بسیج در ساحل اقیانوس آرام در روز یکشنبه.

سه نفر بازداشت شده در تجمع روز شنبه در انسینیتاس فقط در شمال سن دیگو و ذکر برای نقض دستورات بهداشتی کلانتر ستوان ریکاردو لوپز گفت.

____

Nguyen گزارش از اوکلند, کالیفرنیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>