از کار ؟ این شرکت در حال استخدام در هوستون و تگزاس در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

گسترش رمان کروناویروس در آمریکا قرار داده است غیر قابل تصور بار مالی در شرکت ها و بسیاری از به اخراج کردند و صدها نفر از هزاران نفر از کارگران به طور نامحدود. در تگزاس این کاهش منجر به یک “نمایی” افزایش نرخ بیکاری ادعا می کند که قریب به اتفاق دولت سایت و مراکز تماس.

اما در حالی که برخی از شرکت ها در حال بسته شدن فروشگاه و تخمگذار کردن کارکنان دیگران مجبور به سطح شیب دار بالا استخدام تلاش به منظور دیدار با تقاضا در آورده با این بیماری همه گیر.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: ‘نمایی’ افزایش در تگزاس بیکاری قریب به اتفاق برنامه های دولت در ظرفیت ادعا

او-B یک قهرمان گمنام از این بیماری همه گیر در هوستون ارائه شده است در کوتاه مدت موقعیت در محل در سراسر هوستون و تگزاس در تلاش برای نگه داشتن قفسه مجهز به مشتریان ادامه به منطقه سیل فروشگاه. این شرکت در حال استخدام یک شبه stockers در 15 دلار در ساعت در طول روز stockers در $13.50 یک ساعت خدمات به مشتریان دستیاران یا baggers در $9.50 یک ساعت و چکرز در $13.50 یک ساعت. این شرکت گفت: شغل موقت می تواند منجر به اشتغال دائم.

یک شرکت دیگر در مواجهه با تقاضای مصرف کننده از این بیماری همه گیر است که آمازون است. این شرکت به تازگی اعلام کرده است به دنبال استخدام 100,000 انبار و تحویل کارگران در سراسر ایالات متحده و 5,900 در تگزاس است.

به دنبال یک شغل یا سمت فشار? از طریق کلیک روی عکس بالا برای 17 شرکت ها استخدام مانند دیوانه در حال حاضر…

ربکا Hennes جامعه را پوشش می دهد اخبار. خواندن او در ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>