اسکار در حال ابتلا به برخی از گرما قبل از هالیوود بزرگترین شب آغاز شده و حتی پس از رد پس از زايمان تلویزیون تجاری برای بودن “بیش از حد گرافیک.”

فریدا مادر یک نام تجاری اختصاص داده شده به پس از زایمان آمادگی برای مادران جدید نشان داد در رسانه های اجتماعی جمعه که ABC و آکادمی ممنوع تبلیغات خود را از پخش در روز یکشنبه مراسم است.

“آگهی شما در مورد به دیده بان رد شد توسط ABC & اسکار از پخش در طول این سال جایزه نشان می دهد” این شرکت نوشت: در Instagram پس از های تجاری. “این نه” خشونت سیاسی ” یا جنسی در طبیعت است. ما تبلیغ است و نه دینی یا هرزه’ می کند و به تصویر بکشد ‘اسلحه یا مهمات.’ ‘بهداشتی زنانه & تسکین هموروئید’ نیز ممنوع افراد است.”

بریده بریده نفس کشیدن! 12 تکان دهنده ترین لحظات اسکار تا کنون رتبه

‘هورمون ها دیوانه هستند’: Kate Upton و Kelly Clarkson بحث پس از زايمان واقعیت

60-دوم آگهی را نشان می دهد یک مادر در تلاش برای استفاده از حمام پس از زایمان. پس از او گریه نوزاد از خواب بیدار در وسط شب مادر خود را تغییر می دهد مش, لباس زیر, در میان چیزهای دیگر با او بعد از زایمان شکم قابل مشاهده است.

“این فقط یک مادر با کودک و بدن برای اولین بار” فریدا مادر توضیح داد. “در عین حال از آن رد شد. و ما تعجب می کنم که چرا مادران جدید احساس آمادگی.”

در بیانیه ای به Health.com این شرکت گفت که کلیپ را نقض Academy of Motion Picture Arts and Sciences’ دستورالعمل برای بودن “بیش از حد گرافیک با مشتقات جزئی برهنگی و تظاهرات محصول.”

ایالات متحده آمریکا امروز رسیده به فریدا برای نظر. آکادمی نمی بلافاصله در پاسخ به ایالات متحده آمریکا امروز درخواست برای نظر.

چیزهایی که شما نمی دانید در مورد C-بخش: هنوز خونريزي پس از زايمان

با وجود ساخت آن را به هوا پس از زايمان تجاری دریافت موجی از پشتیبانی آنلاین از جمله یک اشاره از Busy Philipps که گفت: ad ساخته عاطفی او.

“من حلال teared تا زمانی که من فقط آن را تماشا,” او نوشت: در Instagram. “من معتقدم به شدت که بیشتر ما می توانیم عادی یک زن بدن تجربه در رسانه ها بهتر است به فرهنگ ما و جامعه خواهد بود. و بله این بدان معناست که تبلیغات بیش از حد.”

Philipps به نام استانداردهای دوگانه در هوا اشاره کرد که بسیاری از بینندگان “احتمالا حتی نمی هنگامی که شانه خالی کردن یک نعوظ نقصان آگهی در می آید اما این تبلیغ رد کرد؟!”

“من فکر می کنم این باور نکردنی است, قطعه ای از تبلیغات است که به دقت نشان دهنده چیزی است که میلیون ها نفر از زنان تنگاتنگی می دانم,” او اضافه شده است. “و من (expletive) بیمار از زندگی در جامعه ای که در آن عمل به سادگی به عنوان یک زن رد gatekeepers از رسانه ها. هست. شرم بر آنها و نه ما برای سادگی انسان بودن زنان است.”

بانک های الیزابت افزود: “براوو مشغول است.”

بیشتر: Amy Schumer همچنان به نگه داشتن مادری, واقعی, کردن, C-بخش اسکار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im