امر واقعی اسکار پیشتاز لطفا ایستاده است ؟

با کمتر از دو هفته تا جوایز اسکار در فوریه. 9 (ABC 8 p. m. و/5 PT) آن را تبدیل به دردناکی آشکار است که با در نظر گرفتن تمام طلا اقدام اما نه آنقدر آنچه را برای رفتن به خانه با جایزه بزرگ: بهترین تصویر. این جوایز فصل گسترش عشق در سراسر دادن هر اصلی فیلم مدعی یک زمان به درخشش و هر فرد در اسکار, استخر, فرصتی برای جویدن و یا ناخن خود را.

پرتاب دیگر آچار به کار می کند: بهترین عکس رای دادند از طریق یک رای گیری ترجیحی که در آن اعضای آکادمی رتبه انتخاب خود را به جای فقط یک برنده به علاوه یک رای گیری بدن است که به آرامی گرفتن جوان تر و متنوع تر از هر سال است.

بهترین تصویر: 15 فیلم که سزاوار نیست جایزه اسکار و آنهایی که باید برنده جای

اسکار شمارش: در اینجا فیلم ها و بازیگران برجسته نژاد

در حالی که یک فیلم نیست افزایش یافته است به قانون همه آنها را کاملا در عین حال برخی شده اند در سمت چپ گرد و غبار. مسابقه درام “فورد v فراری” برنده ممکن است برخی از ویژگی های جوایز که آن را بهترین شانس برای آمدن از سن اقتباس “زنان کوچک” و طلاق درام “ازدواج” داستان در فیلمنامه دسته ها و جنگ جهانی دوم طنز “جوجو خرگوش” بافندگی به عنوان یک اسب با کلید انجمن صنفی نامزد کرده است اما در عین حال به ایجاد یک چلپ چلوپ در این فصل است.

در اینجا پنج هر چند با حق رزومه به تسخیر بهترین عکس مسابقه در شب اسکار:

‘1917’

نزدیکترین چیز به یک مورد علاقه مدیر سام مندس’ جنگ جهانی اول, هیجان انگیز در مورد دو سربازان انگلیسی (George MacKay و Dean-Charles Chapman) مسابقه برای تحویل سفارشات در زمان برای نجات از 1600 همکار نظامی مردان است. این فیلم تا به حال برنده بزرگ در هیئت مدیره انجمن صنفی جوایز Producers Guild Awards دومی یک پیش بینی کننده قوی برای اسکار: PGA honoree در رفته است را به نفع خود بهترین تصویر 21 از 30 بار از جمله در دو سال گذشته با “شکل آب” و “کتاب سبز.” همچنین در آن به نفع یک گلدن گلوب پیروزی برای بهترین درام و یک دفتر جعبه چشمگیر به ثمر رساند $104 میلیون با تنها چند هفته از سراسر کشور آزاد است. یکی مزاحم آمار باقی مانده است: “1917” ندارد یک اقدام نامزدی و تنها 11 فیلم در اسکار تاریخ – اخیرا “میلیونر زاغهنشین” در سال 2009 – برنده بهترین تصویر بدون.

‘انگل’

اسکار رفته سال 91 بدون اعطای Academy of Motion Picture Arts and Sciences’ بالاترین افتخار برای یک زبان خارجی فیلم تاریخ است که دقیقا در کنار کره جنوبی فیلمساز بونگ جون-هو تحسین کمدی در مورد کلاس و نابرابری های اجتماعی. وجود دارد این است که عشق واقعی را در این صنعت برای “انگل” با این حال که با جمعیت فوران هنگامی که آن را snagged یک پیروزی برای برجسته گروه در صفحه جوایز انجمن بازیگران. با, بازیگران, بزرگترین رای گیری بلوک در آکادمی پیروزی – به علاوه یک افتخار برای بهترین درام داده شده توسط ویراستاران سینمای آمریکا – به “انگل” حرکت به جلو رفتن هر چند مانند “1917” این نیز مشکل بدون اسکار بازیگری نامزد.

‘Once Upon a Time in Hollywood’

کوئنتین تارانتینو ستاره-بسته بندی شده, بلوغ ژاپنی, قدیمی حکایت – یکی که intertwines زندگی شسته بازیگر (لئوناردو دی کاپریو) خود را پولادین بدلکاری (براد پیت) و منسون خانواده شده است مورد علاقه در میان دوستداران فیلم تا کنون پس از آن تابستان آزاد است. “Once Upon a Time” برنده بهترین فیلم کمدی در گلدن گلوب و بهترین تصویر در Critics’ Choice Awards آن را به یک مدعی قوی در 10 اسکار دسته بندی که در آن نامزد (پیت تقریبا یک قفل برای بازیگر و تارانتینو یک شات خوب در فیلمنامه اصلی) و جایزه اسکار از ابتدا خود را همیشه ستایش فیلم در مورد تلفن های موبایل. این یکی آن را در عنوان.

‘The Irishman’

مارتین اسکورسیزی Netflix گانگستر حماسه آمد به اسکار مانند یک سنگین وزن اما مانند “ستاره متولد شده است” سال گذشته شروع به نگاه مانند یک also-ran. این فیلم که آهنگ جنگ جهانی دوم جانباز و اوباش هیتمن فرانک Sheeran (رابرت دنیرو) بیش از چندین خونین دهه دریافت تحسین گسترده منتقدان اما دهکدهای از دست رفته را در هر عمده افتخار تا کنون. هنوز هم می توانند از “ایرلندی”: در حال جرم و جنایت درام تمایل به انجام به خوبی در اسکار (اسکورسیزی “رفتگان” مشخص شده خود را برای اولین بار و فقط در بهترین تصویر در سال 2007), Netflix قرار دادن تعداد زیادی از اسب های خود را با مبارزات همه درگیر است و برای تلفن های موبایل مورد علاقه – نه تنها اسکورسیزی و دنیرو بلکه حمایت-بازیگر نامزد Al Pacino and Joe Pesci – و این می تواند به نفع از رای گیری ترجیحی اگر آن را دوم یا سوم انتخاب برای اکثریت رای دهندگان.

‘جوکر’

البته اسکار “بزرگترین” کارت وحشی با یاد طنز-کتاب supervillain. خواکین فونیکس به نظر می رسد به مقصد برنده بهترین بازیگر زن را برای خود دلسردکننده تحول ذهنی ناپایدار outcast به صورت نقاشی منکر همه چیز در Todd Phillips’ تریلر روانی منشاء داستان. فیلم شانس برای بهترین تصویر به عنوان خوب نیست به عنوان در دیگر دسته بندی ها – مانند نمره اصلی و مو/آرایش – اما “Joker” آگهی با بیشترین اسکار معرفی (11 مجموع). مانند “ایرلندی” آن را نیز ممکن است با کمک رای گیری ترجیحی به علاوه بحث برانگیز “Joker” ساخته شده است به اندازه کافی پول ($334.6 میلیون در داخل کشور به 1.1 میلیارد دلار در سراسر جهان) است که آن را نمی توان نادیده گرفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im