92 سالانه اسکار آمده و رفته با buzzy فیلم کره جنوبی “انگل” snagging بهترین تصویر سازی تاریخ به عنوان اولین زبان خارجی فیلم برای برنده شدن در هالیوود برترین فیلم جایزه.

هنوز, آن را سخت به چشم پوشی از آکادمی نسبتا بزرگ فیل در اتاق است.

شب مشخص شده به شدت تلاش از جان گذشته توسط آکادمی به آدرس خودنمایی تنوع مشکل شد و در غیر این صورت یک مخلوط بیشتر از حد انتظار اقدام برنده در دسته بندی های بالا توسط براد پیت, Laura dern, Joaquin Phoenix and Renée Zellweger.

آیا شما نمی تماشای برنامه تلویزیونی و یا در زمان استراحت حمام در یک زمان نا مناسب در اینجا تمام لحظات کلیدی شما از دست رفته است.

چگونه شد اجرای? وحشیانه صادقانه رتبه بندی اسکار سال 2020 اجرای موسیقی از امینم را شوکه به التون جان

‘انگل’ نمرات بزرگ

اگر شما تا به حال “انگل” بیش از همه خود را به مراسم اسکار کارت یکنوع بازی شبیه لوتو امشب شب خود بود. این فیلم به دست آورده گره برای بهترین تصویر, کارگردان, فیلمنامه و بهترین های بین المللی از ویژگی های یک دسته بندی جدید که جایگزین خارجی-زبان فیلم است. بونگ جون-هو فکر کردم که او انجام داده برای روز پس از “انگل” برنده بین المللی از ویژگی های و منتظر بود برای استراحت او گفت: روی صحنه پس از پذیرش جایزه بهترین کارگردان. او خود را صرف گفتار در ستایش همکار خود را نامزد. “با تشکر از شما من به نوشیدن تا صبح روز بعد.”

مرسی: ناتالی پورتمن می پوشد کیپ دوزی با نام توبیخ مدیران زن به اسکار

متنوع اجرا اگر نه نامزد

آکادمی تلاش کردند تا برای این سال را تقریبا همه سفید تخته سنگ از بازیگری نامزد با بسیاری از مردم از رنگ در حال حرکت نشان می دهد همراه به عنوان مجریان و هنرمندان – هر چند تلاش خود را نگاه بیشتر ناامید از هر چیز دیگری.

Janelle Monáe بیلی پورتر و عمدتا سیاه و سفید در زمان اجرا مرحله در تئاتر دالبی توسط طوفان به عنوان نشان می دهد باز. Monáe آغاز شد با نوای Mister Rogers – تام هنکس نامزد بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای بازی در “یک روز زیبا در محله” – سپس انتقال به زنده عملکرد او آهنگ “زنده است.”

کریس راک و استیو مارتین چکش آکادمی ساخته شده است که “هریت” ستاره سینتیا Erivo تنها بازیگر از رنگ به نامزد. راک گفت: Erivo در حال پنهان کردن مردم سیاه و سفید در این فیلم که در آن او با بازی Harriet Tubman که آکادمی رو برای مخفی کردن تمام نامزد. بعد Questlove به عنوان DJ و بازیگر Utkarsh Ambudkar ای روکش نشان می دهد.

براد پیت لورا درن برنده اولین اسکار

براد پیت به پایان رسید تا خود را به جوایز-فصل رفت و برگشت با اولین اقدام, برنده, برای حمایت از نقش خود به عنوان بدلکاری صخره غرفه در “روزی روزگاری در… هالیوود” و کمتر ظالمانه سخنرانی از برخی دیگر او داده شده در این فصل است. او و سیاسی گفت: 45 ثانیه او بود و 45 بیشتر از جان بولتون تا به حال به شهادت رئیس جمهور در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه.

لورا درن همچنین او برنده اولین جایزه اسکار به عنوان مادر بازیگر Diane Ladd, قطره قطره تماشا از مخاطبان است. درن تشکر Ladd و پدرش, Bruce Dern, تماس آنها او را “اقدام قهرمانان.”

Joaquin Phoenix باعث می شود دست زدن به درخواست

شب اسکار اولین ها به پایان رسید و با خواکین فونیکس که جایزه بهترین بازیگر زن را برای “Joker” و به درخواست مهیجی برای تغییر در جهان و نیاز به شانس دوم.

“من فکر می کنم که زمانی که ما در بهترین حالت: زمانی که ما از هر یک از دیگر زمانی که ما لغو یکدیگر را برای اشتباهات گذشته اما زمانی که ما به یکدیگر کمک به رشد زمانی که ما آموزش هر یک از دیگر زمانی که ما راهنمای هر یک از دیگر به سوی رستگاری,” او گفت:. “است که بهترین بشریت است.”

چه آن را مانند در پشت صحنه ؟ اسکار 2020: زیرچشمی نگاه کردن در پشت صحنه در جوایز اسکار

چه چیز دیگری پیت تا به حال به می گویند: براد پیت کردم “بسیار جدی” در اسکار با تماس از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه. در اینجا به همین دلیل است.

Eminem شوک با تعجب عملکرد ‘خود را از دست بدهند’

پس از ادای احترام به تاثیرگذار آهنگ ها در فیلم ها (اعم از “My Heart Will Go On” از “تایتانیک” به عنوان آهنگ از “Footloose”), Eminem تعجب اسکار رو با یک عملکرد “خود را از دست بدهند.” این “8 مایل” آهنگ برنده بهترین آهنگ اصلی در سال 2003 اما دیترویت رپ هرگز نشان داد که در آن سال مراسم به خواندن آن.

اما در حالی که بسیاری از اسکار مهمانان بودند گرفتار در دوربین دهیم کلمه (ما به دنبال در شما, Gal Gadot) یا bopping همراه مارتین اسکورسیزی نبود دقیقا وجود دارد برای آن است. نه بودند سانسور – بخش زیادی از شعر بودند bleeped ،

چگونه کوبه برایانت کرک داگلاس به یاد

شب نیز پرداخت ادای احترام به مشاهیر ما از دست این سال از جمله اخیر مرگ و میر ناشی از بازنشسته NBA ستاره کوبه برایانت بود که 41 و بازیگری افسانه کرک داگلاس در 103 که باز و بسته “در سوگ” بخش. مجری اسپایک لی عینک گوچی کت و شلوار شامل برایانت شماره “24” بخیه در lapels و تکمیل نگاه خود را با یک جفت نارنجی و سیاه و سفید کوبه کفش از نایک و امضای خود کلاه و عینک هم بنفش. و هنکس پس از ارائه یک جایزه فریاد زد: “من اسپارتاکوس” را به عنوان او راه می رفت خارج از صحنه نمایش, اشاره به داگلاس’ یاد نقش.

تازه کردن Grammys, رفت و برگشت, Billie Eilish و برادر Finneas o’connell انجام شده “دیروز” به عنوان دیگر دیر مشاهیر فلش بر روی صفحه نمایش.

بساز! لورا درن باعث می شود ‘اقدام legend’ مامان, Diane Ladd گریه طول دلگرم کننده اسکار سخنرانی

Hallelujah! براد پیت برنده اولین اسکار بازیگری برای ‘Once Upon a Time in Hollywood’ و جهان شادی

کمک: برایان Truitt, Cydney هندرسون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im