اسکار 2020: ‘1917,’ ‘انگل’ رقابت برای بهترین فیلم در جوایز اسکار

است “1917” یک جنگ shoo-در برای بهترین تصویر و یا ممکن است “انگل” برخی از اسکار تاریخ یکشنبه شب ؟

92 سالانه جوایز اسکار به ارمغان می آورد به نزدیک و در عین حال یکی دیگر از جوایز فصل است که در آن اصلی اقدام دسته هستند رهبری نوازندگان که اجرا کردم نعل بیش از رقابت خود را. اما این مسابقه برای بهترین تصویر تا حدودی بیشتر در هوا.

سام مندس’ جنگ جهانی اول, هیجان انگیز “1917” نزدیک به یک علاقه داشتن برنده مهم گلدن گلوب و انجمن صنفی تولید کنندگان و مدیران جوایز انجمن. اما Bong Joon-ho جنوبی, کره ای, کمدی سیاه و سفید “انگل” که در زمان بهترین گروه جایزه در صفحه جوایز انجمن بازیگران است که رقابت را برای اولین بار به زبان خارجی فیلم برنده بهترین تصویر.

همچنین رقابت در این دسته هستند کوئنتین تارانتینو در سال 1969-مجموعه L. A. فانتزی “Once Upon a Time in Hollywood,” مارتین اسکورسیزی گانگستر حماسه “The Irishman,” طلاق, درام, “ازدواج, داستان” coming-of-age اقتباس “کمی” و مسابقه یکپارچهسازی با سیستمعامل, درام “فورد v فراری” و جنگ جهانی دوم طنز “جوجو خرگوش.”

اسکار 2020: لیست برندگان

پیش بینی: چه کسی برنده جوایز اسکار – و چه کسی باید

بهترین تصویر: ما با شور و حرارت دفاع از تمام نه اسکار رقیب

داشتن از طریق فصل جوایز در حال حاضر “Joker” ستاره Joaquin Phoenix (بهترین بازیگر) “جودی” هنرپیشه رنه زلوگر (بهترین بازیگر), “Once Upon a Time” stalwart براد پیت (بازیگر) و “ازدواج داستان” صحنه-stealer لورا درن (بازیگر زن). این می تواند اولین اسکار برای ققنوس و درن و اولین اسکار بازیگری افتخار برای پیت به دست آورد که به عنوان یک تهیه کننده برای بهترین تصویر “12 سال یک برده” در سال 2014.

اینجا همه در زمان واقعی برنده و برجسته از مراسم اسکار (در EST):

8:00: Janelle Monae باز می شود با نشان دادن یک ادای احترام به آقای راجرز در حال تغییر به یک ژاکت قرمز و آواز تم آهنگ “یک روز زیبا در محله” ستاره تام هنکس. (او نیز به او می دهد او کاسه میکنه!) او پس از بازگشت به مرحله به انجام او آهنگ “زنده” با پشتیبان رقصندگان از جمله یک زن و شوهر لباس تا به عنوان بذله گو و بیلی پورتر می پیوندد او آن را به عنوان تغییر به یک دوئت “من هنوز هم ایستاده است.” پوشیدن “Midsommar”الهام گرفته از گل گروه او فریاد زنان مدیران و او می گوید “می ایستد در اینجا به عنوان یک افتخار عجیب و غریب, سیاه, زن گفتن داستان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>