پس از مرور قرمز فرش سخنرانی و گیاهی منوها از گلدن گلوب صفحه جوایز انجمن بازیگران و دیگر رویدادهای این سال فصل جوایز آید به یک پر زرق و برق با 92 مراسم اهدای جوایز اسکار (ABC شنبه 8 p. m. و/5 ET).

آن بوده است سریعتر از معمول جاده به اسکار هر چند یک دسته از هم-rans (با عرض پوزش ، “ایرلندی” و “زنان کوچک”) گذاشته شده اند عمدتا در گرد و غبار. تا کنون شده است وجود دارد کمی درام اصلی اقدام دسته ها اما بهترین عکس مسابقه شده است و جالب با “1917” نمره مهم گلدن گلوب و انجمن صنفی برنده “Once Upon a Time in Hollywood” جذاب به بلوغ ژاپنی, قدیمی مشروط و شره افتخار “انگل” به دنبال ساختن تاریخ به عنوان اولین فیلم خارجی برای کسب اسکار ” بزرگترین جایزه است.

آن زمان تقریبا برای یک محصول جدید از برندگان به اضافه جوایز اسکار’ تاریخ طبقه و در اینجا پیش بینی های ما برای تمام دسته عمده:

همه چیز اسکار: پیدا کردن همه از ما جوایز اسکار پوشش در یک نقطه

فهرست: چه کسی نامزد دریافت جایزه اسکار?

درام: کدام یک از این پنج فیلم برنده بهترین تصویر ؟

بهترین تصویر

“فورد v فراری”

“The Irishman”

“جوجو خرگوش”

“Joker”

“زنان کوچک”

“ازدواج داستان”

“1917”

“Once Upon a Time in Hollywood”

“انگل”

برنده خواهد شد: “1917”

باید برنده: “جوجو خرگوش”

سام مندس’ جنگ جهانی اول, هیجان انگیز است که قابل توجه ترین دستاورد فنی در این رده (و مسلما از همه در سال گذشته): ویرایش عنوان یکی از جدی دلخراش را “1917” قرار می دهد و شخصیت اصلی خود را – و مخاطبان از طریق, وحشیانه, نزدیک به دو ساعت از سنگر هراس از مکانهای بسته و میدان جنگ پارانویا با تیک تاک ساعت به سمت فاجعه می باشد. آن را قطعا مستحق هالیوود بالاترین افتخار هر چند تا است Taika Waititi را در جنگ جهانی دوم طنز “جوجو.” داستان یک نازی که جوانان می آموزد که عشق پیروزی نفرت خنده دار خرابکارانه و winningly اصلی است. این یک افسانه است که احساس می کند بسیار رزونانس در حال حاضر.

بازیگر

آنتونیو باندراس “درد و جلال”

لئوناردو دی کاپریو “Once Upon a Time in Hollywood”

آدام درایور “ازدواج داستان”

خواکین فونیکس “Joker”

جاناتان پرایس “دو پاپ”

برنده خواهد شد: ققنوس

باید برنده: راننده

ققنوس و احشایی دلسردکننده تحول به cackling طنز-کتاب supervillain – هیت لجر برنده خود را پس از مرگ اسکار برای بازی در همان مرد – به نظر می رسد به مقصد به بازیگر اول اسکار در یک حرفه ای کامل از فکری, اجرای برنامه. آن را مدت زمان طولانی در آینده برای او صادقانه میگویم. با استعداد راننده به عقب خواهد بود در این گروه در آینده به صورت مطمئن و در حالی که تجسم خود را از یک طلاق پدر نیست به عنوان زرق و برق دار به عنوان یک دلقک رو پوچ گرا آن است که پویا سفر (با برخی از آواز خواندن!) از درد و خاتوله از جدایی به گرمی و امید به آینده.

بازیگر

سینتیا Erivo, “هریت”

اسکارلت جوهانسون “ازدواج داستان”

Saoirse Ronan, “زنان کوچک”

Charlize Theron, “بمب”

رنه زلوگر “جودی”

برنده خواهد شد/باید برنده: زلوگر

شاید این واقعیت است که او در زمان یک گام به عقب از بازیگری برای مدتی و آمد قوی به عنوان نمادین نیروی طبیعت جودی گارلند اما زلوگر ثابت در biopic “جودی” که او را به عنوان حیاتی یک هنرمند مثل همیشه. وجود دارد در این فیلم بسته به صحنه و یا زاویه زلوگر می شود حلقه گل عجیبی در درجه کمربند حذفی تفسیر “بیش از رنگین کمان” و مهمتر از همه باعث می شود ما احساس می کنید که چگونه یک افسانه ای هالیوود به کار راه خود را از گودال ناامیدی. در یک مسابقه پر از قدرتمند زنان زلوگر می ایستد و جاده آجر زرد به پایان می رسد با طلا.

بازیگر

تام هنکس “یک روز زیبا در محله”

آنتونی هاپکینز “دو پاپ”

Al Pacino, “The Irishman”

Joe Pesci, “The Irishman”

براد پیت “Once Upon a Time in Hollywood”

برنده خواهد شد/باید برنده: پیت

حتی رقابت در برابر چهار افسانه این است که پیت در اسکار. این یک کار حرفه ای افتخار برای اطمینان پس از سال ها از متعادل بودن هر دو لیست فیلم ستاره و یکی از بزرگترین شخصیت بازیگران از نسل او (هر چند سابق گاهی اوقات الشعاع دومی). این پولادین بدلکاری صخره غرفه او به تصویر می کشد در کوئنتین تارانتینو در سال 1969-مجموعه تاریخی فانتزی نفیس نمایش برای همه چیز او را خوب بازی یک شخص که آه-تا-خنک و نوع بوق زدن به اطراف اما احتمالا طرف تیره تر را پنهان در زیر آفتابی قهوه ای مایل به خارجی.

بازیگر نقش مکمل زن

کتی بیتس “ریچارد Jewell”

لورا درن “ازدواج داستان”

اسکارلت جوهانسون “جوجو خرگوش”

فلورانس Pugh, “زنان کوچک”

مارگوت رابی “بمب”

برنده خواهد شد: درن

باید برنده: یوهانسون

متاسفانه ما نمی توانیم انتخاب برنده واقعی این دسته از آنجا که “زرنگ” ستاره جنیفر لوپز رو توبیخ. او از دست رفته به این معنی ظاهرا آسان راه پیروزی را برای Dern که wowed Netflix جمعیت به عنوان یک بولداگ-سخت وکیل طلاق یک عملکرد است که شادی را ببین. دو نامزد برای جوهانسون در سال جاری نشان دهنده یک سال فوق العاده روی صفحه و او را “جوجو” عملکرد قلب تپنده Waititi کمدی: یوهانسون را دوست داشتنی, مادر بود همدلانه مدل نقش برای پسر جوان او را و او به فروش می رسد هر بیت از درک و تحمل نیاز به “Jojo” بخوان.

مدیر

بونگ جون-هو “انگل”

سام مندس, “1917”

تاد فیلیپس “Joker”

مارتین اسکورسیزی “در ایرلندی”

کوئنتین تارانتینو, “Once Upon a Time in Hollywood”

برنده خواهد شد: مندس

باید برنده: Bong

شش برندگان در هیئت مدیره انجمن صنفی امریکا جایزه گرفت, این, اسکار, و این خط به احتمال زیاد همچنان با مندس, که, گردد, پر زرق و برق فیلم جنگ بود که خیلی بیشتر از حد معمول میدان جنگ وضع موجود. تارانتینو نیز نمی تواند بد انتخاب کنید اما طنین صدا را چند لایه سرایی التماس به افتخار اینجا. کره جنوبی کارگردان مجموعه کمدی تاریک را به راحتی برنده جشنواره بین المللی فیلم تا او را از رفتن به خانه دست خالی هر چند کارگردانی افتخار خواهد بود اتصالات nod به کار عالی خود را در یک فیلم که به کار گرفته طبقاتی و نابرابری درآمد به طوری entertainingly.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de