یتیم دلفین گوساله در بر داشت رشته در نزدیکی La. ساحل در حال حاضر برای مراقبت در گلوستون

یک جوان یتیم بطری-دلفین بینی گوساله که نشد رشته در هفته گذشته در نزدیکی هالی ساحل لوئیزیانا در حال حاضر برای مراقبت در گلوستون.

تگزاس پستانداران دریایی تابنده شبکه پاسخ تیم از گلوستون نامیده می شد توسط دولت فدرال در هفته گذشته برای پاسخ به این گزارش از یک زندگی رشته دلفین گوساله.

مرد دلفین تخمین زده می شود فقط 8-12 هفته از سن بسیار ضعیف و آفتاب سوخته زمانی که او برگرفته از ساحل و دریافت شده در اطراف ساعت مراقبت در TMMSN توانبخشی مرکز.

“کمی گوساله در حال حاضر شده است از طریق سختی مصیبت در زندگی کوتاه خود را و او هنوز هم یک سفر طولانی به منظور رشد بازیابی از سوختگی های شدید و بازگشت به سلامت” این سازمان گفت: در آزادی مطبوعات.

TMMSN داوطلبان و کارکنان رعایت دلفین 24 ساعت شبانه روز و سپیده wetsuits در ساعات اولیه صبح برای اطمینان از او دریافت ویژه دلفین فرمول شیر هر دو تا سه ساعت و مراقبت های پزشکی نیاز دارد. دکتر ریچارد هندرسون از گلوستون جزیره کلینیک دامپزشکی است که حضور دامپزشک در TMMSN برای نزدیک به 40 سال نیز نزدیک در گوساله مورد.

دیدار نلسون: باغ وحش هوستون با استقبال بچه فیل

سی ورلد سن آنتونیو فرستاده است در حمایت از کارکنان برای کمک به پوشش گوساله را یک شبه تغذیه و همچنین دامپزشکی پشتیبانی و منابع.

TMMSN گفت: حامیان در سراسر کشور شده اند کمک های مالی از طریق رسانه های اجتماعی و وب سایت سیستم عامل نسبت به دلفین مراقبت و آن این است که تمام اقدامات لازم در جهت پرستار این یکی کمی به سلامت.

گوساله شده است به نام “سپاهی” به این دلیل که کارکنان می گوید: “او شده است یک کمی سپاهی از طریق آن همه است.”

TMMSN نیاز به ادامه حمایت از مراقبت از افراد و همکاران در جهت ادامه مراقبت از سپاهی در سراسر ساعت. کمک های مالی می تواند به صورت آنلاین به طور مستقیم نسبت به مراقبت از خود.

این TMMSN نشان می دهد اگر شما پیدا کردن یک رشته دلفین یا نهنگ نه فشار آنها را در آب اما به جای تماس TMMSN دلفین نجات تدریس خصوصی در 1-800-9MAMMAL. یک تیم امداد و نجات خواهد شد اعزام می شوند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>