فرمان به نام بعد بسیار بدخیم ‘Karens’ می تواند نژادپرستانه 9-1-1 تماس های غیر قانونی در سن Fran

به عنوان دیوانه به عنوان آن ممکن است به نظر برسد که این را هنوز وجود ندارد فرمان جدید به جرم نژادپرستانه تماس های اضطراری معرفی شده توسط یک سان فرانسیسکو سرپرست.

به لس آنجلس تایمز گزارش داد در چهار شنبه 8 ژوئیه که سرپرست Shamann والتون معرفی کارن عمل می کنند. مخفف مخفف احتیاط در مقابل نژادی استثماری و غیر اضطراری, اما اگر شما مشتاق رسانه های اجتماعی, کاربر, شما احتمالا می دانید چرا نام پشت این پیشنهاد به نظر می رسد به یک معنی بسیار عمیق تر.

با توجه به Dictionary.com (و توییتر) “کارن” یک تحقیر امیز اصطلاح عامیانه برای یک نفرت انگیز قهر حق و گاهی نژادپرستانه میانسال سفید زن که با استفاده از امتیاز به او راه یا پلیس افراد دیگر رفتارهای. آن را تبدیل به طلایی اصطلاح برای توصیف تعدادی از زنان که دستگیر شده اند در فیلم ظاهر اذیت و آزار مردم سیاه و سفید برای… شود.

والتون در فرمان زیر یک پیشنهاد مشابه معرفی شده در ماه ژوئن توسط دولت دموکراتیک عضو مجمع راب Bonta. بر اساس قانون کالیفرنیا آن را یک تخطی از قانون جنایی را نادرست گزارش پلیس اما AB 1550 به طور خاص طبقه بندی طبقه بندی اقدامات خود را به عنوان یک جنایت نفرت اگر شما در تماس با پلیس در فرد دیگری “با توجه به نژاد و مذهب و ظاهر و یا گنجاندن در یک protected کلاس.”

“اگر شما می ترسند از یک خانواده barbecuing در جامعه, پارک, یک مرد رقص و عادی خود را انجام ورزش منظم در خط دوچرخه و یا کسی که می پرسد شما را به پیروی از دسته سه تایی سگ قوانین در یک پارک و فوری خود را به پاسخ به تماس با پلیس مشکل واقعی این است که با شخصی خود تعصب” Bonta گفت: در آزادی مطبوعات.

فروم تمرکز: توسعه ضد نژادپرستانه قانون زیر فلوید قتل

در جولای هیئت ناظران جلسه (53:43 علامت), Walton گفت: کارن عمل است در پاسخ به افزایش حوادث در سراسر کشور از مردم آزار و تماس با پلیس در مردم و مردم از رنگ انجام هر فعالیت های روز.

“اجازه دهید آن را شناخته شده است که این همیشه اتفاق افتاده است,” او گفت:. “اما با تلفن های هوشمند و رسانه های اجتماعی ما شاهد آن گزارش و پخش اخبار است.”

در ماه ژوئن یک زن و شوهر به نام پلیس جیمز Juanillo یک مرد فیلیپینی پس از متهم او را از defacing مالکیت خصوصی است. Juanillo بود در واقع stenciling “Black Lives Matter” در اموال خود. والتون در ادامه گفت که پلیس نیز یک مرد سیاه و سفید در المدا چون او ورزش و رقص در خیابان.

در نیویورک یک زن سفید با نام امی کوپر به نام 911 در یک مرد سیاه و سفید بود که تماشای پرنده در پارک مرکزی پس از او از او خواست برای قرار دادن سگ خود را در یک دسته سه تایی (که به معنای واقعی کلمه قوانین پارک). به مسائل بدتر کوپر عمد اغراق آمیز تماس و گفت: پلیس فرشته پرنده بود, حمله به او.

“اینها تنها چند نمونه شده اند که شایع اما بی شماری وجود دارد که دیگران نمی توانید پوشش خبری و یا حتی ثبت شده گفت:” والتون.

در این جلسه والتون تاکید کرد که نقطه پیشنهادی کارن عمل است نه برای دلسرد کردن مردم از ساخت تماس های اضطراری برای گزارش واقعی شرایط اضطراری در ایمان خوب است اما برای محافظت از جوامع از رنگ از “اغلب هدفمند و قربانیان جعلی تماس های اضطراری.” تحت کارن عمل مردم را که غلط 911 تماس صرفا بر اساس تبعیض می تواند شکایت توسط قربانی برای تا 1000 $در خسارت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>