گیل پادشاه است “به خوبی انجام نمی شود,” اپرا وینفری می گوید: پس از عضویت بیش از یک کلیپ از او درخواست در مورد کوبه برایانت اتهام تجاوز به عنف در مصاحبه با سابق WNBA ستاره لیزا لسلی.

وینفری به نظر می رسد در “امروز با هدی و جینا” جمعه که در آن از او خواسته شده بود در مورد پادشاه.

“او به خوبی انجام نمی شود ممکن است به من می گویند او را به خوبی انجام می دهند” عاطفی وینفری گفت. “او در حال حاضر تهدید به مرگ و در حال حاضر سفر با امنیت و او احساس بسیار حمله کردند.”

“(او) احساس می کند که او را در یک واقعا وحشتناک موقعیت زیرا که مصاحبه شده بود در حال حاضر زد و در این زمینه از مصاحبه همه خوب به نظر می رسید از جمله لیزا لسلی و آن را تنها به این دلیل که کسی در این شبکه قرار داده است که کلیپ” وینفری گفت. “من می توانید ببینید که چگونه مردم خواهد بود بدیهی است که بسیار ناراحت اگر شما فکر گیل بود فقط تلاش برای فشار به دریافت پاسخ از لیزا لسلی.”

وینفری ادامه داد: “او نه خواب در دو روز. من فکر می کنم هر کسی می تواند انتقاد از هر چیزی, اما زن ستیز سولفات و حمله به نقطه ای که آن را خطرناک در خیابان به تنهایی به دلیل آن را فقط به مردم حمله این افراد دیگر که در آن پیام و احساس آنها می توانید انجام دهید هر آنچه که آنها می خواهند به دلیل آن است.”

کلیپ پادشاه مصاحبه که منتشر شد توسط “CBS” و منتشر شده در رسانه های اجتماعی زده وتر با کاربران توییتر که به انتقاد از شاه برای آوردن این موضوع به زودی پس از سابق NBA بازیکن از مرگ. پادشاه می گوید: کلیپ گرفته شده از متن.

فردا پاسخ در بیانیه ای که شنبه شب به دست آمده با مهلت و روباه.

“گیل انجام یک متفکر گسترده مصاحبه با لیزا لسلی در مورد میراث Kobe Bryant. گزیده ای نوشته شده بود که منعکس کننده طبیعت و لحن مصاحبه کامل. ما در حال پرداختن به فرآیند داخلی است که منجر به این تغییرات در حال حاضر ساخته شده” این بیانیه را بخوانید.

ایالات متحده آمریکا امروز رسیده به سحام نظر.

گیل پادشاه “بسیار عصبانی’ تماس از CBS بیش کلیپ از او درخواست در مورد کوبه برایانت اتهام تجاوز به عنف

در دو قسمت تصویری ارسال شده به توییتر پنجشنبه “فردا صبح” میزبان مورد اختلاف است.

“اگر من فقط به حال دیده ام این کلیپ که شما را دیدم من خواهد بود بسیار عصبانی با من بیش از حد. من میگردند, من خجالت می کشم و من بسیار عصبانی است. نادانسته به نظر من شبکه من قرار داده تا یک کلیپ از یک بسیار گسترده مصاحبه کاملا خارج از متن گرفته و هنگامی که شما آن را ببینید که راه, این بسیار نامطلوب است,” او توضیح داد.

او گفت که او “توصیه به چیزی می گویند” اما این بود که “به اندازه کافی خوب برای (او).”

“من می خواستم برای دریافت لیزا را بر روی آن به عنوان یک دوست که او را می دانستند به خوبی. آنچه که او فکر آن است که ایستاده” او گفت:. “این بسیار قدرتمند هنگامی که او نگاه من در چشم به عنوان یک عضو از رسانه ها به آن می گویند زمان برای رسانه ترک که به تنهایی و پشت کردن. در طول مصاحبه از من پرسید پیگیری سوال چون من می خواستم تا مطمئن شوید که او موقعیت و چشم انداز بسیار روشن است.”

پادشاه نیز به طرز محسوسی از دست رفته از روز جمعه “فردا صبح” پخش و Jericka دانکن شنبه در محل خود.

چند بینندگان اطلاع از زمان شاه نبود و فکر در توییتر که در آن میزبان بود اگر درخواست او “شده است توقف در حال حاضر.”

وینفری که وی به شاه در صبح روز جمعه خود گفت: دوستان در حال سفر با امنیت پس از دریافت تهدید به مرگ.

پرونده جنایی علیه برایانت کاهش یافته بود در سپتامبر. 1 سال 2004 پس از شاکی کاهش یافته است به شهادت. در ماه اوت سال زن واصل طرح دعوی در دادگاه مدنی بود که حل و فصل در خارج از دادگاه در مارس 2, 2005.

برایانت درگذشت Jan. 26 در سقوط یک هلیکوپتر به همراه هشت نفر دیگر از جمله 13-year-old daughter Gianna.

در میان شاه منتقدان بود رپر 50 درصد.

“این است که صبر کنید کسی باید به من کمک کند درک کنند که چرا آنها این کار را انجام,” او نوشت: همراه با یک کلیپ از مصاحبه. “عذرخواهی می کنم برای زبان من در پیش بیایید در این مورد صحبت کنید.”

بیش کلیپ رپ شنیده می شود گفت: “این پیچیده نیست. شما فقط گفت: آن اخراج شد… پس چگونه شما آن را ببینید گیل? چگونه (expletive) خواهد شما آن را ببینید (expletive)?”

بیشتر: شارون آزبورن می گوید گیل پادشاه مصاحبه بود بزرگ ‘تکه’

کمک: چارلز Trepany

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de