نظر: تایسون خشم آخرین بریت را مسخره آمریکایی بوکس پس از TKO از دئوتای وایلدر

ما در آن زمان در چانه دوباره امریکا است.

از کسانی که رفو استرالیایی.

و در این زمان آن را صدمه دیده بد است.

در شب شنبه آمریکایی دئوتای وایلدر رو ذبح انگلستان تایسون خشم از دست دادن مبارزه با هفتمین دور TKO و در روند از دست دادن خود WBC کمربند سنگین وزن. اگر تنها آسیب در اینجا به پایان رسید.

بدتر هنوز, وایلدر از دست دادن محل کمتر از سه ماه پس از آمریکا اندی رویز رو زد توسط انگلستان آنتونی جاشوا از دست دادن مبارزه با تصمیم به اتفاق آرا و از دست دادن خود را WBA (فوق العاده), IBF, WBO و IBO کمربند سنگین وزن.

خود را بررسی کنید کمربند هموطنان آمریکایی چرا که در حال حاضر توسط استرالیایی ها ممکن است کسانی که بیش از حد.

آن را قابل فهم برای بریتانیا برای تسلط بر ما که آن را می آید به فوتبال کریکت و اسبدوانی. اما در بوکس بسیار کمتر از بخش سنگین وزن? که به عنوان غیر قابل قبول به عنوان خدمت کلیه پای در چهارم جولای ،

پس از همه, امریکا تولید سنگین وزن ها مانند Joe Louis, محمد علی, Rocky Marciano, مایک تایسون, جورج فورمن و Evander Holyfield. تمام وقت نوابغ.

برای من انگلیسی دوستان (به زودی به کمتر) که کلاغ در مورد بازنشسته قهرمان سنگین وزن Lennox Lewis, اجازه دهید فراموش نکنید چیزی: او دارای تابعیت دوگانه با کانادا و انگلستان و هنگامی که آن زمان برای رقابت در بازی های المپیک 1988 مناسب برای کانادا.

در حال حاضر تایسون خشم 6-پا-9 انگلیسی که نام مستعار “کولی شاه” تبدیل به جنگ شنبه شب.

او goaded ایالات متحده امریکا و هنگامی که او وارد MGM بزرگ باغ آرنا در لاس وگاس انجام شده در بالاترین نقطهء کشتی در تاج و تخت و تاج.

او تخریب ما و آمریکا که در دور هفتم او به نظر می رسد برای لیسیدن خون از وایلدر گردن.

او تمسخر ما و آمریکا که پس از postfight مصاحبه در حلقه او به رهبری یک جمعیت کامل از استرالیایی در یک تفسیر از “American Pie.”

“Bye bye دست پای آمریکایی” او crooned که اگر این آهنگ مثل همه سنگین وزن قهرمانی کمربند نیز در حال حاضر متعلق به انگلیسی ها.

وایلدر بهتر دریافت خوب به زودی. رویز بهتر باریک کردن و شکل است. و یا دیگری آن را به زمان برای پیدا کردن شخص دیگری که می توانید انجام آنچه باید انجام شود در اسرع وقت.

کسانی که رفو کمربند عقب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>