نظر: بالا RB چشم انداز باید تشویق شود نه گول خورده — توسط McCaffrey را معامله بزرگ

من حدس می زنم بچه ها مثل جاناتان تیلور و D’Andre سویفت, soon-to-be-NFL وظیفه در بالای در حال اجرا پشت محصول تا به حال به توجه با یک حس خاص از حیرت: Christian McCaffrey بانک شکست هفته گذشته در حال تبدیل شدن به ثروتمندترین های در حال اجرا در NFL تاریخ است.

این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که شما را در تولید چند بعدی پویایی به عنوان McCaffrey است با Carolina Panthers. شماره بگویم بخشی از داستان: تنها بازیکن در لیگ سابقه 2500 عجله متری و 2500 دریافت متری در سه سال اول. در حال حاضر 16 میلیون دلار در سال در پول جدید است.

اما فقط به خاطر McCaffrey پرداخت کردم به عنوان چهره جدید از طب نیوتن تیم قدیمی و بدون holdout نزاع که حزقیال الیوت و لو’Veon بل درگیر در معنا و ارزش در پشت در حال اجرا در NFL ناگهان افزایش یافت و از شخصیت.

تا آنجا که هر تیم نیاز به یک سلاح مانند McCaffrey و به عنوان عمیق به عنوان در حال اجرا بازگشت استعداد به نظر می رسد برای پیش نویس آغاز می شود که پنج شنبه شب از راجر Goodell زیرزمین آن به احتمال زیاد یک RB نمی خواهد رفتن را از هیئت مدیره قبل از اواسط دور اول.

“وجود دارد یک مرد در این گروه است که برای رفتن فوق العاده بالا در 10 صفحه و یا صفحه 15? من مطمئن هستم که در مورد” لس آنجلس, شارژر, GM تام Telesco گفت: در طول یک پیش نویس زوم کنفرانس در روز جمعه. “بدیهی است که من نمی دانم که در آن هر کس دیگری پیش نویس تخته هستند اما من نمی دانم اگر یکی خواهد شد که بالا است.”

مطمئن شوید که آن را پیش نویس فصل که به معنی پوکر چهره و دود استتار هستند.

در عین حال وقتی که می آید به در حال اجرا پشت وزوز همیشه به نظر می رسد در مورد کاهش ارزش پول. و این چیزی جز پوششى. برای اولین بار در حال اجرا بازگشت پیش نویس در سال گذشته رفت و 24 کلی به اظهارات. و اگر جاش Jacobs نمی صدمه دیده در اواخر فصل او ممکن است برنده NFL Rookie از سال افتخارات. Saquon Barkley گرفته شده شماره 2 به طور کلی توسط غول در سال 2018 اما در گذشته پنج پیش نویس فقط پنج دونده بودند top-10 میدارد. تیم مطمئنا نیاز اونا به خصوص در ماه ژانویه است. در عین حال سکه ده ذهنیت به نظر می رسد باقی بماند برای موقعیت مخاطره آمیز.

به خصوص در یک پیش نویس مثل یک افق زمانی که وجود دارد حتی عمیق تر از با استعداد گسترده ای داشته باشد. ببخشید پشت در حال اجرا. عادلانه یا نه شما می دانید رپ.

“اگر من به رفتن در دور اول من فکر می کنم آن را نشان می دهد که ارزش از پشت در حال اجرا نیست واقعا پایین” J. K. Dobbins ایالتی اوهایو را 2,000-حیاط متهور گفت: در طول NFL سراغ ترکیب. “ما در انجام بسیاری از چیزهایی که در این زمینه ما به کمک تیم ما برنده است. شما می توانید با تیتان و ستاد. روسای بسته کردن کاسه فوق العاده با در حال اجرا بازی می کند.”

NFL MOCK DRAFT: چهار quarterbacks زمین در 10 صفحه از آخرین دور اول طرح

آره اما اشراف ساخته شده در اطراف پرکار بازوی پاتریک Mahomes. تیتان? جرثقیل هنری برنده NFL عجله تاج و رهبری تنسی به کنفدراسیون فوتبال آسیا عنوان بازی هست ولی هنوز هیچ قرارداد طولانی مدت در حالی که هنری قرار می شود در $10.2 میلیون حق رای دادن برچسب.

شاید در این سال در حال اجرا پشت محصول تولید خواهد شد یکی دیگر هنری یا McCaffrey.

هنگامی که جو نقب زدن به کارفرمایی ثابت به پیش نویس شماره 1 به طور کلی با Bengals خواسته شد برای شناسایی بهترین بازیکن او تیمی با طول نانامی به بازی در دو کالج نیروگاهی — ایالتی اوهایو و سپس LSU — او را برداشت … در حال اجرا بازگشت. که خواهد بود LSU را کلاید ادواردز-Helaire که ممکن است بسیاری گرد در پیش نویس — اگر آن را به درستی نام سریع که نشان داد سه-پایین تاثیر در گرجستان است. این پروژه که تیلور, آینده, بازگشت به عقب 2,000-حیاط فصل در ویسکانسین خواهد بود که برای اولین بار پشت خاموش هیئت مدیره.

هیچ کمبود وجود دارد در حال اجرا به عقب نیازمند خواستگاران. این Bucs می تواند با استفاده از تازه پا به تکمیل تام بردی. میامی. پیتسبورگ. بوفالو. فیلادلفیا. دیترویت. و….

فقط نمی شود شگفت زده اگر “اجرا” در پشت در حال اجرا است یک روز 2 تم.

Telesco می داند. این بازار است. شارژر (که سوخت فتنه به دلیل امکان تهیه پیش نویس یکی از quarterbacks در ششمین کلی) اصلا جدی در حال اجرا نیاز با آستین Ekeler-جاستین جکسون 1-2 پانچ. اما Telesco کمتر از یک سال از حذف Melvin Gordon طولانی holdout. گوردون تبدیل کردن 10 میلیون دلار در هر سال به دنبال $13 میلیون بازگشت برای 12 بازی پس از آن زخم تا امضای 2-سال 16 میلیون دلار رایگان عامل مقابله با Broncos ماه گذشته. او خستگی و از دست داد. سخت بازار است.

شارژر دوباره بالا برده Ekeler ماه گذشته (4 سال, $24.5 میلیون نفر) به صورت قابل توجهی کمتر از آنچه که گوردون به دنبال.

هنوز هم استثنا وجود دارد. قبل از McCaffrey چهار سال $64 میلیون فرمت الیوت شش سال 90 میلیون دلار (15 میلیون دلار در هر سال) قرارداد در سال 2019 تنظیم بازار است. الیوت تحت الشعاع تاد Gurley چهار سال 60 میلیون دلار قرارداد امضا شده در سال 2018 است.

این پول دونده هستند دور و چند میان. ساییدگی عامل است. Gurley, در حال حاضر یک شاهین, ریخته شد توسط قوچ پس از تلاش برای بازگشت از مصدومیت زانو. دیوید جانسون در حال حاضر تگزاس بود هرگز همان تهدیدی که فرمان سه سال از 39 میلیون دلار فرمت از کاردینالها در سال 2018 است. McCaffrey مانند Gurley و دیگران را به خوبی به اعتصاب یک معامله جدید با قابل تضمین می کند در حالی که گرم است. او هرگز از دست یک بازی در NFL حرفه ای اما احتیاط باقی مانده است. او نقش NFL را خطرناکترین موقعیت که در آن افت تمایل به سریع.

ساییدگی رای بدون شک عوامل به پیش نویس سهام برای پشت در حال اجرا اگر چه می توان آن را دشوار است برای تعیین کمیت دقیقا. نادر استعدادهای تمایل به جفتک انداختن روند. در عین حال آن را نیز غیر معمول نیست برای تیم به تعقیب و گریز فوق العاده کاسه با کمیته های کمتر از ارزش پشت.

“مقدار زیادی از آن ممکن است وابسته به خود را که در آن تیم است و چگونه شما در حال رفتن به ساخت تیم خود را” Telesco گفت. “همه ما باید همان منابع زیر درپوش حقوق — که نوع دیکته چگونه تیم خود را ساخته شده است. من می دانم که برای ما در حال تلاش برای ساخت یک تیم است که فقط با قرار دادن مجموعه ای از بازیکنان با هم.”

در همه آن پشت در حال اجرا نشان دهنده یک تناقض است. به طوری که اغلب آنها در حال اجرا به زمین و سپس دور انداخته برای یک بعدی. موقعیت خود را “بی ارزش” و در عین حال نیز بسیار مهم برای خود چندین مولفه در طرح بزرگ.

به عنوان Telesco قرار داده و آن را “پشت در حال اجرا در این لیگ … است که می تواند اجرا, فوتبال, گرفتن خارج از backfield و عبور محافظت از آنها هنوز هم دارایی داشته باشند.”

به خصوص در ایده آل قیمت و یا پیش نویس حافظه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>