نظر: Stephen Curry را coronavirus مصاحبه با دکتر Anthony Fauci ترین حرکت قابل توجهی از خود حرفه ای

این ویدئو ممکن است به عنوان سرگرم کننده به تماشای Stephen Curry افراشتن 30 پا بلوز. اما رزمندگان طلایی امور خارجه’ ستاره فقط مهم ترین بازی از 11 سال NBA حرفه ای.

کاری رفت Instagram Live روز پنجشنبه برای بحث در مورد کوروناویروس با دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. حدود 50000 بینندگان تنظیم — از جمله رئیس جمهور سابق باراک اوباما, ستاره پاپ جاستین بیبر, خواننده رپ شایع و هم تیمی های سابق Andre Iguodala و لئوناردو باربوسا. بیشتر خواهد شد به احتمال زیاد تماشای آرشیو نسخه. در هر صورت آنها را شاهد چیزی است که معمولا نمی مطابقت با آنچه آنها را در رسانه های اجتماعی.

آنها هضم اطلاعات واقعی به جای خبر جعلی. آنها به تماشای چیزی قابل توجهی بر روی یک پلت فرم است که اغلب برجسته روز به روز minutia. آنها مطلع شد در مورد یک موضوع است که می تواند کمک به آرام کردن اضطراب و یا متوجه آنها باید این ویروس و پس از آن اجتماعی فاصله قوانین به طور جدی. هر چند در حال حاضر وجود دارد یک گزارش 82,404 موارد و 1100 مرگ و میر مربوط به COVID-19 در ایالات متحده, کاری, مصاحبه با Fauci می تواند بیشتر مردم برای کمک به صاف و منحنی صرفه جویی در زندگی می کند.

برای نزدیک به 28 ساعت کاری خواسته Fauci مطلع سوال در مورد COVID-19 تست و اجتماعی فاصله. Fauci دقیق به پاسخ به همه آنها.

Fauci توضیح تفاوت آنفلوآنزا و کروناویروس که از نظر او “بسیار جدی است.” اگر چه افراد جوان هستند و نه به عنوان آسیب پذیر به COVID-19, Fauci استدلال آنها هنوز هم باید به دنبال اجتماعی فاصله قوانین به دلیل نادر شانس آنها می تواند تبدیل به بیمار و به احتمال زیاد شانس آنها می تواند با تصویب این ویروس به کسی ، Fauci پیش بینی شده که رویدادهای مهم از جمله NBA فصل برگزار خواهد شد تا “این کشور به عنوان یک کل در حال گردش است که گوشه ای.” Fauci گفت: کاری او “درست” برای آزمایش برای coronavirus پس از رزمندگان تشخیص داده و او را با آنفولانزا کمتر از یک هفته قبل از NBA به حالت تعلیق در فصل, یک تست کاری گفت: بیرون آمد منفی است.

Fauci دقیق چرا وجود دارد نه به اندازه کافی کیت های آزمایش برای هر کسی که دارای علائم مربوط به کوروناویروس. Fauci تایید کرد که آب و هوای گرمتر کاهش می دهد توانایی برای بسیاری از ویروس ها به گسترش است اما معلوم نیست در صورتی که امر به COVID-19. هر چند Fauci هشدار داد در برابر کسب و کار بازگشایی, به زودی او تاکید کرد که وزن چگونه به اولویت دادن به سلامت مردم و اقتصاد “است نه همه یا هیچ روند.” Fauci ابراز خوش بینی است که کارشناسان پزشکی می تواند به توسعه یک واکسن در زمان رسیدگی به پتانسیل بازگشت COVID-19 زمستان آینده.

هیچ هیجان: LeBron یک فن از بازی NBA بازی بدون طرفداران

SHUTDOWN: چگونه بازیکنان در حال دست زدن به سلامت روان در طول coronavirus

نظر: در حال حاضر زمان برای تماس در تیم صاحبان بدهی عمومی | Armour

جلسه تبدیل شد به عنوان مفید به عنوان تماشای C-SPAN. اما آن را به سختی خسته کننده است. از طریق آن همه رزمندگان طرفداران و عموم مردم را دیدم سمت های مختلف از کاری که باعث می شود او را محبوب هم تیمی و رهبر محترم.

آنها مشاهده شده کاری بازیگوشی. او شروع به چت و کارگر از طریق 10 دقیقه اول با مشکلات فنی اعم از صوتی مسائل و اتصال با Fauci. کاری و سپس ستایش Fauci برای داشتن یک حلقه بسکتبال در پس زمینه.

آنها متوجه کاری آماده است. او پرسید: سوال کاوش به عنوان اگر او بودند کاخ سفید خبرنگار. حتی اگر Fauci گاهی اوقات chided کاری خود را برای پرسیدن چند سوال در یک بار Fauci اغلب قدردانی کاری خود را برای هوشمند سوالات.

آنها را دیدم کاری رهبری است. او قدردانی Fauci برای تلاش های خود را برای اطلاع رسانی عمومی در مورد کوروناویروس. او معوق خود به تخصص های پزشکی.

بینندگان راه دور بسیار آگاهانه تر در مورد COVID-19 از آنها می تواند توسط شاهد هر کاخ سفید جلسه. وجود دارد رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است یا misstated شدت COVID-19 یا آنچه که او انجام داده برای رسیدگی به این مشکل است. او اغلب در تضاد Fauci مشاوره در استفاده از برخی از تست مواد مخدر و یا زمانی که آن را بی خطر است برای کسب و کار باز است.

آن را به نظر می رسد که کاری متمرکز عمدا در مسائل به جای مغلوب ساختن پیشی جستن. حتی زمانی که کاری علنا گفت در سال 2017 است که او را کاهش کاخ سفید دعوت که مغلوب ساختن پیشی جستن به زودی لغو این دلیل تا به حال هیچ چیزی برای انجام با مغلوب ساختن پیشی جستن از سیاست های. آن را به حال همه چیز را برای انجام کاری با در نظر گرفتن جرم به مغلوب ساختن پیشی جستن تفرقه لفاظی در مورد اقلیت ها و زنان و معلولان سفید supremacists و ورزشکاران که در اعتراض به نابرابری نژادی.

در عوض کاری به مراقبت بیشتر در مورد اقدامات خود را. بنابراین تعجب آور نیست کاری بود در میان رزمندگان تلاش برای کمک 1 میلیون دلار به بنیاد خود برای کمک به پرداخت آرنا و امتیاز کارگران در NBA را به حالت تعلیق در فصل. او به مقدار نامعلومی از پول را از طریق خود بنیاد “خوردن, یادگیری بازی” به جامعه آالمدا کانتی بانک مواد غذایی که قصد دارد به ارائه بیش از یک میلیون وعده های غذایی به کودکان در حالی که مدارس تعطیل هستند. کاری و همسر خود عایشه نیز راه اندازی یک Facebook جمع آوری کمک برای تغذیه امریکا است.

“من از تعهد خود را برای حفاظت از توده ها و آوردن تخصص و دانش در مورد چگونه این ویروس گسترش می یابد” کاری گفت Fauci “و اطلاع رسانی به مردم در مورد چگونه شما باید این را به طور جدی. با تشکر از شما برای تعهد خود را.”

عموم مردم نیز باید تشکر کاری برای آنچه که او انجام داد — چیزی بیش از ارتکاب ترین تاثیرگذار عمل او تا کنون انجام شده است.

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز NBA نویسنده علامت مدینه در Twitter, Facebook و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>