نظر: Michael Jordan باعث نادر ظاهر برای به اشتراک گذاشتن داستان از نادر دوستی با Kobe Bryant

لس آنجلس – شاید شما نمی دانید مایکل جردن و کوبه برایانت دوستان نزدیک بودند.

اردن پا در یک مرحله در مرکز استیپلز در روز دوشنبه در “جشن زندگی” برای کوبه و Gianna برایانت به اجازه دهید همه بدانند آنها بودند.

اردن به نام برایانت یک دوست عزیز و سپس توضیح داد که رابطه مثل برادر بزرگ و برادر کوچک – دو بسکتبال نوابغ با شور و شوق به بهترین و برنده مسابقات قهرمانی.

“آنچه کوبه برایانت بود برای من الهام بخش بود که کسی واقعا در مورد مراقبت راه من بازی بازی و یا راه او می خواست به بازی” اردن گفت. “او می خواست به بهترین بازیکن بسکتبال است که او می تواند و به عنوان من به او را می دانم, من می خواستم به بهترین برادر بزرگ است که من می تواند.”

آن طرف اردن عمومی به ندرت می بیند. حتی به عنوان صاحب شارلوت هورنتس اردن در دسترس نیست. او به سختی حضور در All-Star weekend باش تولد در شیکاگو دو تعطیلات آخر هفته پیش.

اردن ظاهر دوشنبه قابل توجه بود. تنها یک تراژدی مانند برایانت مرگ می تواند اردن به انظار عمومی مانند آن.

“هنگامی که کوبه برایانت درگذشت یک قطعه از من درگذشت” اردن گفت.

به عنوان اردن توضیح داد: در 11 دقیقه یاد آنها مشترک اوراق قرضه و تا به حال حل نشدنی لینک در تاریخ NBA – بالا-پرواز نگهبانان که مصمم بودند به تسلط بر حریف خود به ثمر رساند و روانی لبه.

برای آنها از دست دادن غیر قابل تحمل بود.

و دوستی فراتر از بسکتبال.

برایانت وارد NBA در سال 1996 – اردن 13 فصل است. پس از آن اردن بود و چهار بار MVP و چهار بار Finals MVP با چهار قهرمانی. برایانت بود که فقط 18 سال سن تازه از مدرسه بالا است.

اما برایانت می دانست که در آن او می خواست برای رفتن به آنچه که او می خواست می شود و او می دانست که اردن می تواند کمک به او وجود دارد – حتی اگر آن را اذیت اردن.

“او مورد استفاده قرار گیرد برای تماس با من, متن من 11:30 و 2:30 تا 3 ساعت در صبح, صحبت کردن در مورد پست بالا حرکت رفت و آمد و گاهی اوقات مثلث” اردن گفت: برای خنده, توصیف برایانت تلاش برای کارشناسی ارشد نکات ظریف از فیل جکسون معروف جرم است که تسهیل اردن موفقیت و در نهایت منجر به برایانت.

“در ابتدا آن را تشدید” اردن گفت. “سپس آن را تبدیل به یک شور و شوق خاصی. این بچه تا به حال شور مانند شما هرگز نمی دانید.”

دو فصل بعد از اردن گذشته عنوان برایانت برنده اول خود را در پنج قهرمانی. اردن برنده شش کلی برایانت پنج. در همه زمان ها به ثمر رساند لیست اردن است که پنجم درست پشت برایانت که در حال حاضر سمت راست در پشت LeBron James.

اردن گذشت مشعل به برایانت که گذشت آن را به جیمز.

ستون همچنان در زیر تصویری:

نه 90 ثانیه به او ادای احترام, tears ran down اردن صورت مانند کوچک rivulets. و با خود آگاهی در مورد جای خود را در رسانه های اجتماعی, تاریخچه اردن ترک خورده یک شوخی است.

“در حال حاضر من باید نگاهی به یکی دیگر از گریه الگوی رفتاری برای آینده … من گفت: همسر من رفتن به انجام این کار به دلیل من نمی خواهم برای دیدن که برای آینده سه یا چهار سال. که چه Kobe Bryant می کند به من گفت:” اردن گفت.

اردن به اشتراک گذاشته شد که در آن بیش از یک بسکتبال ارتباط است. آن را هرگز ، تنها آن دو و کسانی که نزدیک به آنها را می دانستند پیوند.

“چیزی که در مورد او ما می توانیم در مورد هر چیزی که مربوط به بازی بسکتبال, اما ما می توانیم در مورد هر چیزی مربوط در زندگی” اردن گفت. “همانطور که ما رشد کردیم و در زندگی به ندرت ما (فراموش) کرده اند که ما می توانیم مکالمات مانند آن. آن را حتی نادر هنگامی که شما رشد می کنند تا در برابر دشمنان و مکالمات مانند آن.

“من تحسین او به خاطر علاقه خود را – شما به ندرت کسی است که به دنبال و تلاش برای بهبود هر روز نه فقط در ورزش بلکه به عنوان یک پدر و مادر به عنوان یک شوهر. من با الهام از آنچه که او انجام داده و آنچه که او با ونسا و آنچه که او را با خود بچه ها.

“کوبه داد و هر اونس از خود به هر آنچه که او انجام شده بود.”

دنبال NBA نویس جف Zillgitt در توییتر @JeffZillgitt

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>