توجه داشته باشید لیگ اصلی بیس بال. این است که چگونه شما تنبیه متقلب.

فوتبال اروپا مقامات لگد منچستر سیتی یکی از انگلستان بزرگترین و موفق ترین باشگاه های فوتبال از آن خیمه مسابقات برای دو سال آینده در روز جمعه. جریمه آنها معادل $32.5 میلیون, بیش از حد.

مرد شهر جرم ؟ “نقض جدی” از قوانین مالی طراحی شده اند که برای حفظ یک سطح برابری در فوتبال اروپا. و یا حداقل جلوگیری از یک زن و شوهر از تیم های با مسخره صاحبان ثروتمند از هزینه های به فراموشی در تعقیب یک عنوان.

تحت اتحادیه فوتبال اروپا انجمن financial fair play, قوانین, تیم محروم از هزینه های بیشتر بر روی بازیکنان از آنها تولید از تلویزیون قراردادهای بلیط و حمایت مالی است. فکر می کنم از آن به عنوان حقوق و دستمزد کلاه منحصر به فرد برای هر تیم. اگر یک تیم می تواند خط تا چندین معاملات حمایت مالی آن می تواند نشانه ای باشد از یک مسی یا رونالدو. اگر آن را نمی کند, پس از آن نمی تواند.

مرد شهر است و متعلق به حاکم امارات متحده عربی’ و او را صرف بزرگ در دهه گذشته برای تبدیل این تیم که استفاده می شود از نوع افتضاح است. مشکل این است که یوفا در بر داشت منبع پول نقد خود را در واقع به یک درهم حمایت شرکت سرمایه گذاری که قریب پول از طریق شرکت با روابط به دولت از جمله اتحاد ملی هواپیمایی.

“ما پیروزی ما بسته همه UP’: پس از رسوایی Astros دنبال absolution که ممکن است هرگز

یوفا اصرار آن جدی در مورد نگه داشتن میلیاردر پسران باشگاه در چک. که آن را در واقع انجام شد به عنوان خیره کننده به عنوان مجازات خود را.

منچستر سیتی موفق به کسب چهار نفر از هشت لیگ برتر عناوین از جمله دو و مشارکت خود را در لیگ قهرمانان مسابقه های باشگاه های برتر از سراسر اروپا در حال تبدیل شدن به یک داده شده است. تصور کنید NFL لگد زدن به میهن پرستان جدید انگلستان از پلی آف به صورت دو بعدی فصل Deflategate و شما ایده را دریافت کنید.

اما یوفا درک آنچه MLB واضح نیست با Houston Astros. زمانی که یک تیم بازی آن خسارت کل بازی.

بله عمیق به جیب تیم از جمله لیورپول, منچستر سیتی, بارسلونا, یوونتوس, بایرن مونیخ و پاری سن ژرمن همیشه می خواهید به یک مزیت است. اما یوفا قوانین اطمینان حاصل شود که تیم های کوچک مانند لایپزیگ یا پورتو خواهد حداقل یک شانس مبارزه.

تا به حال مرد شهرستان شده است پاسخگو, طرفداران تیم مانند بروخه لایپزیگ و بنفیکا خواهد تعجب می کنم که چرا آنها حتی زحمت. آنها می خواهم نگاه مرد شهر اجرا به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در چهار سال پیش و یا آن را نیمه نهایی پس از اتمام دو سال گذشته و معتقدند که آن را نمی خواهد اتفاق افتاده اند و بدون فریب.

همه یوفا شده اند مخدوش توسط مرد شهر fraudulence و لیگ قهرمانان مسابقات همیشه خواهد بود یک کمی کمتر به دلیل آن است.

که ما به ارمغان می آورد بازگشت به MLB و آستروس.

Astros صاحب جیم جرثقیل می تواند به اصرار همه او می خواهد که تیم را نشانه سرقت طرح هیچ تاثیری در آن ثبت و قطعا در هوستون سری جهانی عنوان در سال 2017. اما گذشته از گدایی واقعیت – البته یک hitter وظیفه است برای رفتن به موفق تر زمانی که او می داند آنچه در زمین در حال آمدن است – وجود دارد هیچ راهی برای اثبات آنچه جرثقیل ادعا می کند.

در شرایطی که با هر کس دیگری در بیس بال و هنوز هم خروشد همه چیز آستروس بود و به جلو رفتن است باز به سوء ظن است. جهان سری, عنوان, خود, AL پرچم در سال گذشته بازیکنان خود را فردی جوایز – هیچ یک از آن هرگز توان با چیزی جز شک و تردید.

و زمانی که یک تیم نیست و مورد اعتماد همه بیس بال خواهد بود مشکوک.

محرومیت Astros از برگشتی برای یک فصل یا دو یا سلب آنها از خود سری جهانی عنوان تغییر نمی دهد آنچه را که آنها در سال 2017 یا 2018. آن را نمی خواهد حق آسیب آنها را به مخالفت با کوزه.

اما این امر حداقل یک اندازه گیری از پاسخگویی وسیله ای برای نگه داشتن آنها را مسئول و هشدار به تیم های دیگر به ایده های مشابه در آینده. همچنین این امر نشان می دهد این بازی که طرفداران یکپارچگی به معنی چیزی است که شما می توانید اعتماد محصول MLB قرار دادن وجود دارد.

منچستر سیتی در حال حاضر گفت: این برنامه به درخواست تجدید نظر یوفا تصمیم. اما حتی اگر کل مجازات لغو یوفا حداقل حاکی از آن بود که مایل به مبارزه برای یکپارچگی خود را بازی.

اگر تنها MLB مراقبت به همان اندازه است.

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی نویس نانسی Armour در توییتر @nrarmour.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im