در یکی از جذاب ترین حرکت در روز 2 NFL draft, فیلادلفیا ایگلز مورد استفاده خود را در دور دوم انتخاب در اوکلاهما کارفرمایی Jalen لطمه می زند.

این فقط یک شرم است که ما باید صبر کنید تا زمانی برای این فصل به طور منظم ورود و رونمایی از نحوه داگ Pederson و کارکنان خود را با استفاده از 2019 Heisman جایزه نفر دوم.

در Hurts, عقاب امن یکی از جذاب ترین بازیکنان در پیش نویس است.

پس از انتقال از آلاباما جایی که او خود را از دست داد به توا Tagovailoa لطمه می زند هماهنگ نیرومند ارشد نجومی عبور برای 3,851 متری و 32 touchdowns و فقط هشت interceptions در حالی که با عجله برای 1,298 متری و 20 touchdowns.

اما 6-1, 222 پوند لطمه می زند و خود را به حال شک در طول قبل از پیش نویس روند. در ماه ژانویه در ارشد کاسه متعدد NFL استعداد ارزیاب به زبان USA TODAY Sports خواست نامش فاش نشود به صورت رقابتی دلایل نگرانی خود را در مورد دقت و ابراز شک و تردید است که مهارت های خود را تنظیم خواهد ترجمه به بازی NFL. آنها پیش بینی شده او را به عنوان یک اواسط تا اواخر دور انتخاب کنید.

پیش نویس NFL ردیاب: زنده به روز رسانی تجزیه و تحلیل بر میدارد از دور 2-3

اما بین که در هفته Mobile, آلاباما و NFL سراغ ترکیب در اواخر فوریه برداشت شروع به تغییر. در Indianapolis لطمه می زند و نشان داد بهبود مکانیک و تحویل و مصاحبه خوبی با تیم های مورد برداشت لطمه می زند و شروع به تغییر. در هفته های اخیر وجود دارد rumblings که لطمه می زند و می تواند به عنوان بالا به عنوان دومین دور.

این پیش بینی به حقیقت جمعه شب به عنوان عقاب با استفاده از 53 کلی انتخاب در چنلویو تگزاس بومی است.

فیلادلفیا تصمیم ابرو مطرح شده برای یک زن و شوهر از دلایل.

اولین آنها به شدت سرمایه گذاری در کرسن سیتی Wentz آنها پیش نویس دوم به طور کلی در سال 2016 و فقط در تابستان گذشته امضا به چهار سال $128 میلیون تمدید قرارداد. ثانیا عقاب ظاهرا تا به حال بیشتر با نیازهای ویژه در دفاع از آنها استفاده می شود خود را در دور اول انتخاب و در TCU گیرنده گسترده Jalen Reagor.

اما عقاب را دیدم لطمه می زند و به عنوان یک قطعه از آنها تا به حال. و اگر چه آن را احساس می کند مانند یک خارج از جعبه نوع انتخاب, انتخاب می کند بسیاری از حس که با توجه به جهت این لیگ به ظاهر رهبری است.

اگر وجود دارد هر تیمی که می داند در مورد اهمیت عمق در کارفرمایی آن عقاب. زمانی که Wentz رنج می برد پایان فصل صدمات در هر دو 2017 و ’18 فیلادلفیا تبدیل به Nick Foles. کهنه تبدیل به سوپر باول قهرمان به کلاه که 2017 مبارزات انتخاباتی و کمک گرفتن فیلادلفیا به پلی آف به شرح زیر است.

Wentz بازی تمام 16 بازی فصل گذشته و عقاب امیدوارم که آسیب دیدگی او گلایه دارد پشت سر او. اما آن را همیشه هوشمند به کیفیت و عمق در مهم ترین موقعیت.

و تعجب نکنید اگر Pederson می یابد یک راه برای استفاده از لطمه می زند حتی اگر Wentz سالم است.

لطمه می زند و کار را به انجام برای تبدیل شدن به یک جلا pro کارفرمایی. اما حتی در شکل کنونی او ارائه می دهد مواد منفجره بازی-تغییر عنصر و Pederson دارای ذهن خلاق را به استفاده از لطمه می زند’ هدیه.

هنگامی که بحث در مورد لطمه می زند و پتانسیل برخی در لیگ او شبیه به New Orleans Saints’ Taysom تپه. Sean Payton با استفاده از پشتیبان گیری کارفرمایی به عنوان چاقوی ارتش سوئیس. در نقطه کار او طول می کشد جرقه بزند زیر مرکز. او همچنین خطوط در گیرنده گسترده یا تنگ پایان و می تواند تاثیر به عنوان یک پاس گیر. او تراشه به عنوان یک توپ-حامل و در تیم های ویژه.

که به این معنا است که لطمه می زند و بازی را یکسان نقش عقاب. منجر به پیش نویس او مصمم است که او خودش را به عنوان یک کارفرمایی و که او تا به حال هیچ تمایل به تغییر موقعیت.

عقاب هنوز هم می تواند آمد تا با بسته های مختلف است که اجازه می دهد آنها را به استفاده از غیر قابل پیش بینی است که لطمه می زند’ دو تهدید قابلیت ایجاد کنید.

“ما در حال رفتن به کشف” Pederson به خبرنگاران گفت: جمعه شب در حالی که بحث در مورد انتخاب.

وی با اشاره به راه Baltimore Ravens استفاده جو Flacco و Lamar جکسون هم در سال 2018 است. Pederson تاکید “Jalen یک کارفرمایی. او پیش نویس به عنوان یک کارفرمایی ، او دارای یک مجموعه ای از مهارت های منحصر به فرد. او یک دونده او می اندازد به خوبی در اجرا.”

در اطراف لیگ انتخاب درو بررسی مخلوط. قطعا وجود دارد برخی از کسانی که ابراز سردرگمی بیش از عقاب’ تصمیم به دلیل آنها به شدت سرمایه گذاری در Wentz و نیاز به وقت همکاران. اما دیگران دوست داشتم حرکت می کند. لطمه می زند و قطعا ثابت خود را به عنوان یک برنده در دانشگاه, تدوین 38-4 ضبط و او دارای تعدادی از جذاب ناملموس و پتانسیل رشد.

Pederson و مدیر کل Howie Roseman مخالفت با این تصور که آنها تا به حال رسیده لطمه می زند. آنها نمی مشاهده این تصمیم به عنوان غفلت بیشتر با فشار دادن موقعیت.

کارفرمایی است که مهم ترین موقعیت در این زمینه Roseman تاکید کرد قبل از اینکه احساساتی در مورد لطمه می زند و توانایی های.

به عنوان پیش نویس و غبار حل و فصل Pederson و توهین آمیز مربیان را تعیین خواهد کرد چگونه آنها با استفاده از برنامه ریزی جدید خود را کارفرمایی همراه با وقت استارت.

NFL است که به طور پیوسته در حال تغییر است. متاسفانه ما باید صبر کنید در حالی که قبل از پیدا کردن دقیقا همان چیزی است که عقاب’ جدید چین و چروک مستلزم.

دنبال USA TODAY Sports’ مایک جونز در توییتر @ByMikeJones و گوش دادن به فوتبال جونز پادکست در آیتونز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de