باز حمل تگزاس برنامه های رالی برای آموزش Ector کلانتر ‘درس’

به روز شده

در یک ویدیو ارسال شده در هفته گذشته باز حمل تگزاس, معاون رئیس جمهور, David Amad گفت: این گروه خواهد شد بازگشت به اودسا و آموزش Ector County Sheriff مایک Griffis “درس” پس از بازداشت برخی از اعضای گروه برای حمل اسلحه در خارج از وست اودسا نوار.

شش نفر دستگیر شدند در اوایل این ماه پس از آشکارا حمل تفنگ در بسیاری مجاور به بابا بزرگ Zane است. آنها گفته اند که حمایت از صاحب که باز در برابر رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت اجرایی سفارشات. او نیز دستگیر و به نقض آن سفارش به عنوان یکی دیگر از کارکنان.

Griffis گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز پس از بازداشت که حضور باز حمل تگزاس بود به معنای ارعاب اجرای قانون و مردان وجود ندارد خود را به ورزش متمم دوم حقوق.

در حال حاضر اعضای باز حمل تگزاس در حال برنامه ریزی برای بازگشت به بابا بزرگ زین و برگزاری یک دوم رالی در ژوئن 6, با توجه به Facebook رویداد و در یوتیوب منتشر شده.

“ما در حال رفتن به اودسا و ما در حال رفتن به نشان می دهد این پسر از ب**** * * * چه قانون اساسی در واقع به معنی” آمد گفت: در این ویدئو. “ما مجبوریم به ایستادن به این ol’ پسر.”

مرتبط با: Ector County sheriff: این متمم دوم حقوق اعتراض

بازداشت شش نفر منجر به بحث گسترده در رسانه های اجتماعی بیش از این اعتبار از اتهامات عنوان شده علیه آنها. این افراد به اتهام حمل سلاح که در آن ممنوع; Griffis اشاره به تگزاس الکل و نوشیدنی کمیسیون کد در هنگام توضیح اتهامات داده بودند در ملک مجاور به نوار. The Texas Penal Code تعریف یک نوار را به عنوان محل ساختمان که در آن نوار واقع شده است و شامل پارکینگ و یا در نزدیکی خواص.

Griffis است گفت که او و خانواده اش را دریافت تهدیدات متعدد از آنجا بازداشت شد اخبار ملی. در Amad ویدیو به نام او برای بینندگان به توقف تهدید Griffis’ خانواده است.

اما Amad به نظر می رسد به تهدید Griffis در این ویدئو.

“این مرد نیاز به یک درس” او گفت:. “او نیاز به یک درس بزرگ است و ما نیاز به بیرون رفتن وجود دارد و او میآموزد.”

Amad گفت: هر گونه تجمع کنندگان که شکستن قانون را تسلیم مسالمت آمیز اما اگر آنها باور دارند که آنها نمی برند و کلانتر, تلاش برای دستگیری آنها گفت: “ما قصد نداریم اجازه دهیم که, پسر ب**** * * * برای دستگیری ما است.”

“من اهمیتی نمی دهند اگر او رول در کل 2 زرهی لشکر من قصد ندارم به تسلیم شدن به او,” او گفت:.

یک سخنگوی Ector شهرستان کلانتر دفتر گفت: آنها دیده می شود تصویری اما نمی تواند اظهار نظر در مورد آن چرا که آن را بخشی از تحقیقات جاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>