یک سال پس از تغییر جنسیت نظامی بان, اوهایو است و بی واهمه: او می خواهد برای خدمت به کشور خود

Nic Talbott همواره unshaken در اعتقادات خود.

زمانی که او در حال رشد بود تا در یک مزرعه خانواده در لیسبون, اوهایو, او به یاد می آورد گفتن بهترین دوست خود را به عنوان یک کودک خردسال “من قرار بود یک پسر است.”

در کالج دانشگاه ایالتی کنت احساسات خود را کلیک: او تنظیم مناظر خود را در یک حرفه ای در ارتش.

و به عنوان یک رشته از ریاست جمهوری توییتهایی سوراخ رویاهای خود را از خدمت به کشور خود را در سال 2017 خود را از روده به او گفتم چیز دیگری است: “من نیاز به مبارزه … من نیاز به صدای من شنیده می شود.”

یکشنبه علائم یک سال پس از پنتاگون تصویب سیاست محدود کردن خدمات نما نیروهای نظامی و Talbott, یک فراجنسیتی است که مصمم به عنوان همیشه.

“من می دانم که من می تواند انجام این کار; من فقط باید با توجه به فرصت” گفت: Talbott, یکی از شاکیان در چهار اصلی موارد قانونی به چالش کشیدن نما بان کی مون در دادگاه.

هر یک از چهار مورد امن مقدماتی احکام مسدود کردن ممنوع. چهار دادگاه در هر دو مورد است که این ممنوعیت می تواند باعث آسیب و شاکیان شد و به احتمال زیاد به موفقیت خود ادعا می کند که این ممنوعیت بر خلاف قانون اساسی است. اما در ژانویه 2019 دادگاه عالی اجازه داده این ممنوعیت را به اثر در حالی که دادگاه به چالش ادامه داد.

در 17 مارس یک پنجم پرونده واصل شد. یک افسر نیروی دریایی, “جین سازمان حفاظت محیط زیست” بوده و دو تمدید تورهای وظیفه بیش از نه سال او می گوید در حال حاضر رو غیر ارادی به دلیل تخلیه او نما. این اولین چالش پس از ممنوعیت رفت و به اثر ماه آوریل گذشته.

هیچ دادگاه هنوز به صدور تصمیم نهایی در قانون اساسی از سیاست.

ممنوعیت پخش به “آسیب رساندن به کلیشه’

ممنوعیت مخل در بسیاری از سطوح گفت: Shannon Minter حقوقی مدیر مرکز ملی, لزبین, حقوق (NCLR) که به نمایندگی از Talbott و دیگران در این مورد.

“نظامی است که ملت ما بزرگترین کارفرما. برای فراجنسیتی مردم در سراسر کشور آن است که خود را تنها راه رو به جلو از نظر هر نوع از حرفه ای آینده” Minter گفت.

ممنوعیت سوخت “یکی از بدترین و مخرب ترین کلیشه: که فراجنسیتی مردم ذهنی ناپایدار و نا مناسب.”

سیاست نیز تاثیر می گذارد نظامی با حذف کل یک گروه از افراد واجد شرایط, او گفت:.

آنچه شما باید بدانید: پنتاگون نما سیاست ممنوعیت کسانی که نیاز به درمان بیقراری جنسیتی

در واقع آمریکا رهبران نظامی مانند ژنرال جوزف Dunford سابق رئیس ستاد مشترک اند وزن در گفت فراجنسیتی مردم باید اجازه داده شود به خدمت می کنند.

حامیان ممنوعیت استناد هزینه های پزشکی در درمان نما-مسائل مربوط. اما گزارش های غیر حزبی برامدگی لبه طبقات سنگ Corp. یافت که پرداخت پول برای نما نیروهای’ مراقبت های بهداشتی نیاز را به مقدار حدود 8 میلیون از یک سال و عواقب نظامی در آمادگی بسیار ناچیز خواهد بود.

اطلاعات به دست آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز در فوریه 2019 نشان داد که پنتاگون صرف نزدیک به 8 میلیون دلار برای درمان بیش از 1500 نما نیروهای نظامی پس از سال 2016 از جمله 161 اعمال جراحی. بسیاری بودند ارشد پرسنل داشتند ولی 20 افسران ارشد. به طور کلی نیروهای نظامی به نمایندگی از یک بخش از کل نیروی نظامی در آن زمان از 2.1 میلیون نفر است.

هر کسی که می پیوندد نظامی باید به طور کلی تناسب اندام الزامات Minter گفت. “این چیزی است که بسیار عجیب در مورد این سیاست است. تنها چیزی که این سیاست می کند این است که محروم کردن مردم که در غیر این صورت با آن استانداردها.”

‘این است که دقیقا آنچه که من احساس’

Talbott, در حال حاضر 26 احساس “متفاوت” به عنوان یک کودک او گفت:. “من می خواستم به خانه من تا به حال مو کوتاه, من دوست پسر لباس. من کاملا متناسب با بقیه گروه.”

هنگامی که او 12, او تا به حال یک لامپ لحظه ای که یکی از دوستان گفت کلمه “فراجنسیتی” به او و او نگاه معنی آنلاین. “آن را در من dawned آه خدای من این چه رفتن با من. این همان چیزی است که من احساس شد.”

سیاست زیر آتش: دموکرات انفجار تهمت سیاست است که ممنوعیت ترین نما سربازان از خدمت

در ابتدا او مردد به دوستان. اما زمانی که او, او به یاد می آورد معمول پاسخ: “آره Nic ما شناخته شده اند که برای سال.”

در 16, Talbott بیرون آمد و به خانواده اش. مادرش او را به یک درمانگر که تشخیص داده او را با جنس بیقراری – یک درگیری بین یک فرد اختصاص تولد جنس و جنسيت آنها شناسایی. او یک طرح انتقال با یک پزشک و در سال 2012 شروع به مصرف هورمون.

‘شما می توانید فراجنسیتی و در ارتش است؟’

Talbott همواره علاقه نظامی توصیف عضو خانواده است که خدمت کرده است. اما اولیه خود را جستجوهای گوگل در “شما می توانید تغییر جنسیت و نظامی” منجر به ناامید کننده “بدون شما نمی توانید” او گفت:.

در سال گذشته خود را به عنوان یک کارشناسی در ایالت کنت یک کلاس افروخت علاقه به امنیت ملی است. “استاد کشید کنار و گفت:” چرا شما در ارتش. این است آنچه شما باید انجام دهید.'” Talbott توضیح داد که او نما و معلم گفت: “این احمقانه دلیل” نه به کمک طلب کردن.

اخلاق در محل باقی می ماند: دادگاه تجدید نظر فدرال طرف با مغلوب ساختن پیشی جستن در نظامی فراجنسیتی بان

پس از فارغ التحصیلی Talbott تماس نظامی استخدام فایده ای نداشت. هنوز هم در حالی که او منتقل بین شغل به عنوان یک راننده اتوبوس تحویل مدیر و یک راننده کامیون او برگزار شد و سریع به آرزوهای خود را.

در ماه ژوئن سال 2016 Talbott آموخته است که دولت اوباما در حال لغو ممنوعیت خدمت نظامی توسط مردم تغییر جنسیت. “من قرارداد هر کارگزینی من می توانم صحبت کنم” او گفت:, و در نهایت تصمیم نیروی هوایی گارد ملی. او شروع به مدارک و فرآیند صدور گواهینامه و آموزش دیده به طور منظم برای معاینه فیزیکی.

اهداف خود بودند در آستانه واقعیت است.

ریاست جمهوری توییتهایی یک ضربه خرد کردن

در ماه جولای سال 2017 Talbott بود و در شغل رانندگی با کامیون زمانی که بهترین دوست خود را که به عنوان شریک زندگی خود را تبدیل به او در وحشت پس از eyeing تلفن همراه خود را.

او گفت: “Nic کشش بیش; شما نمی خواهید به رانندگی وقتی شما می شنوید این است.”

لرزاند, Talbott یافت استراحت توقف و دوست خود را به عنوان خوانده شده توییت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شعار نظامی فراجنسیتی بان.

Talbott روح خرد شده بود.

“من به یاد داشته باشید به هیچ وجه این می تواند درست باشد. او به شوخی این را به سینه ی جعلی,” او گفت:. “من احساس افتضاح کاملا تخلیه. این چیزی بود که من می خواستم برای مدت زمان طولانی … ناگهان پاره پاره دور در یک چشم بر هم زدن.”

آن را در تاریکی که لحظه Talbott پیدا شن به رفتن بی سر و صدا. “حتی اگر برای برخی از دلیل این کار نمی کند برای من… من هنوز هم قصد دارم به انجام همه چیز را من می توانم به این ممنوعیت برداشته.”

یک ماه بعد از کلمه رسمی پایین آمد: مغلوب ساختن پیشی جستن به کارگردانی نظامی به جلو حرکت می کند با اجازه دادن به افراد فراجنسیتی به کمک طلب کردن.

‘بزرگتر از چگونگی تاثیر آن بر من”

در سال پس سیاست به اثر رفت در ماه آوریل گذشته Talbott است راسخ در تمایل خود را برای خدمت به کشور خود را – و او در حال انجام همه چیز را به آماده شود.

در حالی که کت و شلوار خود را با این نسخهها کار راه خود را از طریق دادگاه های خود برنامه بسته بندی شده است. Talbott گرفتن مدرک کارشناسی ارشد در امنیت جهانی در ایالت کنت او را حفظ می کند دقیق جسمانی و رژیم او کمک می کند تا در مزرعه خانواده او به عنوان یک معلم.

زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس منفجر کرد در هفته های اخیر و مدارس تعطیل شد, او شروع به کار در خارج.

دانشجو در خط مقدم مبارزه: ROTC دانشجو در نما نظامی, بان کی مون: “من هنوز هم می خواهید به مبارزه برای کشور’

Talbott شده است غرق شده توسط پشتیبانی; بسیاری سابق دبیرستان همکلاسی های در حال تشویق او را در.

“Nic مناسب می تواند در هر نقطه. مهم نبود چه دسته شما قرار داده و او را در او تا به حال دوستان در همه جا” گفت: Lexi الیوت یک دوست از روز خود را در مدرسه گروه. “عزم خود را چیزی است که به تحسین … و این واقعیت است که او مایل به قرار دادن خود را در خارج وجود دارد و به مبارزه برای آنچه که او معتقد است باید به شما بگویم که چگونه سخت او را به مبارزه برای کشور خود.”

Talbott خواسته هرگز به یک مدل نقش است اما او می داند که او می تواند کنده کاری یک مسیر برای دیگران با چالش خود را به بان کی مون.

“این است که بزرگتر از چگونه آن را تحت تاثیر قرار, من,” او گفت:. “نگاه همه شواهد وجود دارد. هیچ چیز در مورد نما باعث می شود کمتر کسی قادر به در مورد خدمت سربازی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>