یکی از تگزاس’ خالی از سکنه ترین مسیرهای پیاده روی در هوستون

به روز شده

تگزاس است که از مسیرهای پیاده روی پیاده روی, هر دو از راه دور و در مناطق مترو و در برخی از آنها شما فقط ممکن است تجربه نوعی از فعالیت های ماوراء الطبیعه.

این مسیرهای پیاده روی ممکن است برخی از بهترین افزایش در حالت ستاره تنها برای دیدن یک شبح یا فعالیت های غیر معمول. آنها احتمالا برای ضعف قلب بنابراین اگر شما ترساندن به راحتی شما فقط ممکن است بخواهید به جست و خیز این پیاده روی مسیرهای مشخص شده در تصاویر به صورت خودکار.

سرو حفظ ریج در دالاس برای مثال تعدادی از افزایش برای سطوح مختلف کوهنورد اما هشدار داده می شود, کوهنورد, گزارش داده اند که احساس گیجی و پیدا کردن آن سخت به نگه دارید تا با احساس خود را از زمان با توجه به backpackerverse.com.

FRIDAY THE 13TH: ScreamWorld است که باز کردن درهای خود را برای یکی از آخرین امد و شد زیاد امشب در جمعه 13th

در اینجا در هوستون به پارک هرمان دنباله گسترده و زیبا نوین است که باعث می شود برای قدم زدن و راه رفتن و یا پیاده روی در یک روز آفتابی خوب اما در شب آن یک داستان متفاوت است. با توجه به houstonghosttour.com”در شب, پارک هرمان می شود یک منظره از شبح خاطرات به عنوان بی قرار ارواح پرسه زدن خالی مسیرهای.”

از دست سگ Trailhead در ال پاسو یک غیر معمول دنباله بدون تعیین شده نشانه یا نشانگر به شما به عنوان سفر در طول ساخت برای یک سفر هیجان انگیز پر از اکتشافات غیر منتظره. با توجه به backpackerverse.com وجود دارد گفت: به رؤیت شفاف سگ. “با توجه به محلی عارف دنباله دار است که پس از یک سگ که سرگردان بود و از استاد خود.”

اگر کاوش خالی از سکنه مسیرهای چیزی که شما پس از آن ما به صورت اسلاید را قطعا به شما یک کمی به بیرون بروید و خودتان ببینید که آیا این افسانه ها را نگه دارید و هر حقیقت به آنها.

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>