یک کشته و یک مجروح در غرب هوستون آپارتمان سرقت

یک مظنون در غرب هوستون سرقت ضرب گلوله کشته شد صبح روز یکشنبه و مردی که به ضرب گلوله او دوره نقاهت در بیمارستان هوستون پلیس به دنبال دو سارق دیگر که سعی به سرقت طلا و جواهر از یک آپارتمان.

یک زن مسن زندگی در عبور در مزرعه مجتمع آپارتمانی در 2500 مزرعه جاده بیدار شد به او سگ پارس حدود ساعت 5 و یک مرد ایستاده در کنار تخت او.

مظنون شروع به پریدن کرد بر بالای او و پستی او گره خورده, قبل از اجازه دادن به دو مرد دیگر به خانه و غارت اقامت برای طلا و جواهر گفت: هوستون اداره پلیس کارآگاه قتل الکساندر Vinogradov. پلیس گفت: سه سارق صعود از نردبان پشت مجتمع آپارتمانی و شکست در طریق درب بالکن.

ده دقیقه پس از مظنون آمد به آپارتمان زن و پسر به خانه بازگشت و در این سارق است. در یک “وحشی در ضربات پنالتی” در راهرو پسر به ضرب گلوله کشته شد و دو بار یکی از متهمان بود به ضرب گلوله Vinogradov گفت.

سه مظنون هستند که کمتر از 25 سال سن. یکی ممکن است به سمت چپ از طریق بالکن درب در حالی که یکی دیگر از فرار کردن به عنوان او تعقیب سرقت پسر قربانی در خارج, پلیس گفت:.

امدادگران پسر به نزدیک ترین بیمارستان که در آن او است که در شرایط با ثبات است.

همسایه گفت: این امکان وجود دارد مظنون نیز زندگی می کنند در آپارتمان پیچیده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>