یک کشته و چهار زخمی در Sunnyside بلوک های تیراندازی

یک مرد کشته شد و چهار تن از جمله دو کودک — را به صورت گلوله فوران در یک بلوک بزرگ در هوستون جنوبی, پلیس گفت:.

تیراندازی در اطراف اتفاق افتاد 9:11 p. m. در 9600 جلوگیری از اسکات که در آن حدود 500 نفر از مردم جمع شده بودند. در یک کشور همسایه خالی, زمینه, فنری, قلعه بودند تن به تن برای بچه ها به بازی در.

پس از بررسی فیلم های نظارت از تیراندازی محققان اعتقاد وجود دارد که حداقل پنج مرد مسلح آتش گشودند.

پلیس وارد در عرض چند دقیقه از تیراندازی اما بخش عمده ای از حزب را برانگیخت و سپس پراکنده گفت: Ron Borza یک پلیس هوستون فرمانده.

دو فرزند کودک نو پا و 12-ساله شدند و با صدای شلیک گلوله به پا است. کودک نو پا را 20 بود به احتمال زیاد به ضرب گلوله در اسلحه در حالی که نگه داشتن فرزند خود گفت: Borza. یکی دیگر از 20 سال بود به ضرب گلوله در پا.

22 ساله که او نیز شات گرفته و به بن Taub بیمارستان بعد درگذشت, پلیس, فرمانده ادامه داد.

مقامات نمی دانم چه چیزی باعث این تیراندازی. محققان شد مصاحبه با برنامه او را به HPD ستاد به صحبت کردن با او را بیشتر به امید یادگیری که افراد مسلح بودند.

Borza گفت: فرض اعضای خانواده برخی از قربانیان تیراندازی در صحنه وارد شده و گرفته شده بودند را بازداشت و پس از وارد شدن به یک درگیری با پلیس. او نداد در حد مبارزه اما گفت که او بر این باور است که بستگان متوجه نیست که عزیزان خود را در حال حاضر گرفته شده به بیمارستان.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>