جسد یک مرد زخمی در سیل یک شبه سقوط

یک موتور سیکلت سوار درگذشت و یک مرد تا به حال به استفاده از یک وسیله نقلیه در یک سری از سقوط شنبه شب در سراسر منطقه هوستون بیشتر.

Harris County sheriff نمایندگان در پاسخ به تقاطع FM 2100 و Krenek جاده در کرسبی حدود 10:50 p. m. یافت هوندا با rear-end آسیب و یک موتور هارلی دیویدسون موتور سیکلت بر روی زمین گفت: گروهبان. Dashana گونه McNeal.

CORONAVIRUS به روز رسانی: هوستون COVID-19 موارد سه گانه, 2nd مرگ گزارش شده

هوندا راننده کشیده بود به جلو به تقاطع زمانی که او سدان بود ضربه از پشت با موتور سیکلت در سرعت های بالا. موتورسوار خارج شد و در صحنه مرده.

هر دو خودرو بودند و از بازگشت به خانه از طرف — غیر ضروری سفر, او گفت:.

“فقط تاکید بر اهمیت اگر شما لازم نیست که در جاده های, فقط برای ایمنی خود و دیگران با همه چیز است که رفتن در همه به معنی ماندن در داخل و ایمن ماندن” گونه-McNeal گفت.

قبل از آن که شب حدود 10:05 بعد از ظهر, Harris County sheriff نمایندگان دریافت یک تماس در Alief در مورد فورد موستانگ که زده سه اتومبیل های پارک شده در 14400 جلوگیری از Laterna لین در حالی که سرعت.

مطلع: دریافت تمام اخبار شما نیاز به شروع روز خود را در هوستون

مرد راننده به بیرون از خودرو را پاره پاره پلاک کردن خودرو و سعی در فرار, مقامات گفت.

“این سنگدلی است که در بالا و فراتر از آن واقعا” گفت: Sean Teare فضایی جنایات ارشد در شهرستان هریس دادستان منطقه ،

سقوط در دام یک مسافر در وسیله نقلیه با آسیب های جدی. اولین پاسخ برش مرد از خرابه گرفته و از طریق زندگی پرواز به یادبود هرمان در وضعیت بحرانی است.

همسایگان را متوقف و راننده دوخته و او را تا زمانی که اجرای قانون وارد شده است.

Montgomery County حوزه 4 پاسبان نیز به دنبال یک وسیله نقلیه و ایالات متحده 59 رهبری عازم جنوب به شهرستان هریس. خودرو سقوط کرد و حدود 10 p. m. در نزدیکی تقاطع Mooney جاده فقط در غرب بزرگراه.

مظنون را بازداشت گرفته شد.

[email protected]

twitter.com/gwendolynawu

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>