واشنگتن – با نتایج حاصل از ملت اول ریاست جمهوری نامزدی مسابقه نامشخص دموکراتیک نامزد ظهور یکی پس از دیگری در آیووا روز دوشنبه به بازیگران قانع تاخیر در مثبت ترین نور ممکن است برای مبارزات انتخاباتی خود را.

“من یک احساس قوی است که در برخی از نقطه به نتایج اعلام خواهد شد,” بهداشت ، برنی ساندرز شوخی با هواداران در Des Moines. “و هنگامی که نتایج آن اعلام می شود من احساس خوبی در ما در حال رفتن به انجام این کار بسیار بسیار خوبی در اینجا در آیووا.”

در یک سری از اظهارات که وارد ساعت پس از caucusing در آیووا به حال بیشتر پیچیده شده تا آیووا حزب دموکرات اشاره کرد “تناقضات در گزارش” از نتایج به توضیح تاخیر که در سمت چپ این کشور در انتظار پاسخ. اما نامزدها – عدم تمایل به از دست ندهید این فرصت را به نظر می رسد در مرحله بعد مشخصات بالا قفقاز – نمی تواند صبر کنید برای ارائه آدرس خود را و به تمرکز بر روی مسابقه بعدی.

“در حال حاضر آن است که به نیوهمشایر گفت:” ساندرز که لذت می برد اواخر شتاب در Hawkeye دولت است.

این نادر است برای نامزدها به صحبت می کنند و بدون دانستن نتیجه یک مسابقه و مبارزات بودند و همه مجبور به rip کردن پیروزی و امتیاز سخنرانی. بسیاری از نامزدها تحویل آدرس که نزدیک آینه اظهارات آنها ارائه شده اند برای ماه در دادگاه همراه با آرامی مسخرگی این روند در آیووا.

“این بیش از حد نزدیک به تماس بنابراین من فقط می خواهم به شما بگویم آنچه که من می دانم” سناتور. الیزابت وارن گفت: حامیان او.

“شما برنده!” یکی از حامیان او در پاسخ فریاد زد.

پشت صحنه این مبارزات در تقلا بودند به درک که چرا این حزب تا به حال قرار داده و نگه دارید و بر روی نتایج به تاخیر انداختن یک پیروزی و حرکت است که می آید با قرار دادن در آیووا. بسیاری از نامزدها انتظار می رود به سرعت تغییر تمرکز به نیوهمشایر که در آن رای دهندگان را نگه اولیه خود را در فوریه. 11.

پوشش زنده: بایدن کمپین, انتقاد شدید حزب دموکرات آیوا برای ‘حاد شکست’

“ما در بر داشت تناقضات در گزارش سه مجموعه از نتایج گفت:” مندی مک کلور سخنگوی دولت حزب دموکراتیک اذعان کرد که مشکلات با یک برنامه بود که مورد استفاده قرار گیرد برای tabulate نتایج. “این است که به سادگی یک گزارش موضوع این برنامه نه به پایین و این یک هک یا نفوذ است.”

دولت برنامه ریزی یک جلسه با مبارزات مختصر به آنها را به تاخیر بیاندازد. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن کمپین اخراج کردن یک نامه برای کسانی که به مقامات خواستار “توضیحات کامل و اطلاعات مربوطه در مورد روش های کنترل کیفیت شما در حال به کارگیری است.”

مقامات با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی استفاده می شود تاخیر به سوال فرایند دموکرات ها استفاده می شود به انتخاب خود را نامزد. مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب متهم دموکرات بدون شواهد تقلب 2016 دموکراتیک اولیه برای هیلاری کلینتون ، برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران شروع به ساخت ادعاهای مشابه در روز دوشنبه.

“دموکرات ها کله پاچه در یک جلسه ظروف سرباز یا مسافر خود را با ایجاد sloppiest خراب قطار در تاریخ” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale. “این امر می تواند طبیعی برای مردم به شک انصاف روند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد که این یک چالش مهم برای ایران با نامزدی به آسانی برنده خواه حزبی در آیووا.

اما برای نامزدهای دموکرات نه برنده و نه انتظار بود یک گزینه است.

“برخی از راه برخی از چگونه من قصد دارم در یک هواپیما امشب به نیوهمپشایر” گفت: سناتور. ctq اولین نامزد به آدرس حامیان او.

“ما در حال رفتن به اینجا به نظر می رسد مانند یک مدت زمان طولانی واقعا امشب” Klobuchar گفت: او به عنوان وعده داده شده سر به بعدی کمپین توقف در نیوهمپشایر.

آخرین دموکراتیک frontrunners به صحبت می کنند پیت Buttigieg رفت دورتر از رقبای خود در ادعای پیروزی.

“ما نمی دانیم که همه نتایج. اما ما می دانیم که زمان این همه گفته و انجام داده, آیووا شما را شوکه ملت” Buttigieg به هواداران خود گفت. “از آنجا که همه نشانه های ما در حال رفتن به نیوهمپشایر پیروز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de