در حرکت جابجایی ویژه: برکشایر هاتاوی HomeServices برتر خواص

مانند بسیاری از مشتریان لین مشاوره و آموزش برای اولین بار طعم جابجایی بود که او نقل مکان کرد و در سراسر کشور با شوهرش چهار کودک و یک سگ. هر چند که سال ها پیش به او گفته است که خود او نقل مکان تجربه که مجبور است او را به می خواهید برای کمک به دیگران در طول این زمان استرس زا در زندگی خود را.

امروز, مشاوره و آموزش خدمت به جابجایی مدیر برکشایر هاتاوی HomeServices برتر خواص که در آن او نظارت شرکت جابجایی بخش.

در طول مصاحبه اخیر او در مورد شفقت است که او برای کمک به دیگران و پاداش و چالش هایی که با خاک آمده است.

در زیر گزیده ای از مکالمه ما:

MS: چه اول جذب شما به یک حرفه ای در جابجایی?

LB: زمانی که من برای اولین بار نقل مکان کرد و از اوماها نبراسکا به کورپس کریستی, تگزاس, در سال 1976 آن را پر استرس ترین زمان در زندگی من است. بعد از تجربه که من می دانستم که من می خواستم برای کمک به دیگر مردم بودند که رفتن را از طریق این زمان دشوار با تشویق آنها را در طول فرآیند است. بنابراین من به مجوز املاک و مستغلات شد و یک جابجایی عامل. چون خود من نقل مکان من قادر به مربوط به transferees و خانواده خود را.

سپس در سال 1997 از من خواسته شد برای شروع یک جابجایی بخش زیادی کارگزاری در اینجا در هوستون. من احساس واجد شرایط با توجه به تجربه شخصی من به عنوان دانش است که من به دست آورده در املاک و مستغلات.

MS: چه چیزی شما را پیدا پاداش بیشتر در مورد آنچه شما انجام دهید ؟

LB: حال جابجایی مدیر با ارزش ترین است زیرا من می دانم که ما جابجایی کارکنان و جابجایی ما گواهی عوامل بسیار مهربان و مورد اطمینان است که ما transferees در حال مراقبت از هر دو احساسی و حرفه ای.

در پایان روز آن را همه چیز در مورد انتقال تجربه با همه احزاب در طول معامله. هدف من این است که به صحبت کردن با آنها در مورد استرس آنها احساس و اجازه دهید آنها را می دانم که وجود دارد این است که یک نور در انتهای تونل. من احساس می کنم در صلح دانستن است که هر کس کار به سمت همان هدف این است که برای کمک به ایجاد یک زمان دشوار به عنوان بدون درد که ممکن است.

MS: چه جابجایی خبره عامل چیست و چه فایده ای برای جابجایی شما مشتریان ؟

LB: این یک عامل است که واجد شرایط برای ما نقل مکان کسب و کار. وجود دارد بسیاری از معیارها برای این که شامل یک تعداد معینی از سال تجربه. آنها همچنین دریافت مقدار زیادی از آموزش در هر دو داخلی از من به عنوان به خوبی به عنوان خارجی از طریق جابجایی شرکت های مدیریت (RMCs). بنابراین این عوامل ویژه ای در صنعت ما است که به خوبی versed و تحصیلکرده در فرایند جابجایی که باعث می شود آنها را به طور خاص واجد شرایط به بهترین کمک به ما جابجایی مشتریان.

MS: در طول سال چه چیزی شما فکر می کنم اتحادش را تغییر بیشتر در مورد خدماتی که شما ارائه می کنند ؟

LB: محدوده خدمات ما واقعا همان باقی مانده است اما این راه است که خدمات ما تحویل داده می شوند که تغییر کرده است. ما را تبدیل به یک آنی جامعه که در آن هر کس می خواهد و انتظار دارد که همه چیز را بلافاصله. آورده است که تغییرات بسیار زیادی در ارتباطات و فن آوری است. بنابراین ما به ندرت حتی صحبت با مشاوران در RMCs کنه. این همه در مورد سرعت خود را به منجر شود.

MS: چه چیزی شما را پیدا چالش برانگیز ترین مورد آنچه شما انجام دهید ؟

LB: آن را به چالش کشیدن برای نگه دارید تا با تکنولوژی و سرعت است که انتظار می رود در صنعت ما. ما جابجایی کارکنان باید قادر به نگه دارید تا با تغییرات در نرم افزار و تکنولوژی و تکنیک های ارتباط. هر RMC خود را در فناوری پورتال و خاص خود را راه که می خواهید آنها ارتباطی تحویل داده است. بنابراین ما کارکنان باید بسیار انعطاف پذیر و واجد شرایط برای انجام این وظایف.

در ضمن این عوامل باید از طریق خیلی بیشتر از آنها همیشه قبل از. آنها بسیاری از افرادی که در حال کشیدن آنها را از تمام جهات و آنها را به نگه داشتن همه آنها را خوشحال. بنابراین من باید بیشترین توجه خود را برای تعهد به صنعت و تعهد خود را به مشتری تجربه.

MS: در چه راه هایی آیا شما سعی می کنید برای اطمینان حاصل شود که جابجایی شما و مشتریان شما یک تجربه مثبت?

LB: آن همه شروع می شود با تنظیم انتظارات در میان ما کارکنان و عوامل. همه ما با هم کار کنند به عنوان یک تیم مطمئن شوید تجربه لذت بخش و حرفه ای برای انتقال و خانواده است.

ما آن را ‘خدمات برتر انتظارات است.’ بنابراین ما کارکنان مورد نیاز است برای تماس transferee سه بار در طول فرآیند به مطمئن شوید که آنها راضی هستند با سطح خدمات آنها دریافت. ما در بر داشت این را بسیار موفق از آنجا که ما قادر به پهلو هر موضوع در جوانه و آن را افزایش می دهد میزان رضایتمندی اید.

میشل Sandlin است که برنده جایزه, نویسنده, روزنامه نگار و جهانی در تحرک صنعت ، او را دنبال کنید در Facebook: www.facebook.com/TheMichelleSandlin و در توییتر: @MichelleSandlin. همچنین دیدار “در حرکت” در blog.chron.com/onthemove.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>