در حرکت: جابجایی در زمان بحران عدم اطمینان

جابجایی در زمان بحران و عدم قطعیت چیزی جدید. مردم نقل مکان کرد و در هفته بعد از 9/11 و حرکت آنها در طول پیامدهای ویرانگر حوادث آب و هوایی مانند طوفان آیک و هاروی.

بنابراین در حال حاضر به عنوان کشور تلاش می کند برای جلوگیری از گسترش COVID-19/coronavirus و اجتماعی فاصله و خود قرنطینه را تبدیل به هنجار جامعه املاک و مستغلات است که یک بار دیگر انجام بخشی خود را برای حمایت از مشتریان خود و نگه داشتن کسب و کار در حال حرکت است.

و در حالی که این چیزی جز کسب و کار و یا زندگی به صورت عادی حرفه ای املاک و مستغلات در حال ساخت تنظیمات لازم برای راه که آنها انجام کسب و کار و اتخاذ پروتکل های جدید برای کاهش خطرات سلامتی را به خود و مشتریان خود را.

اد ولف رئیس جمهور بث ولف ملکی واقعی زندگی گفت که افرادی که در میان جابجایی نیاز به اطمینان که آنها قادر خواهد بود به خرید و یا فروش یک خانه و حرکت به عنوان برنامه ریزی شده و آنها قادر خواهد بود به انجام این کار با حداقل مواجهه با دیگران است.

“مهم ترین چیز برای ما عوامل به درک این است که مردم ناراحت کننده در حال حاضر” توضیح ولف. “بنابراین ما باید به آنها را با ارائه آمار و اطلاعات و به آنها گزینه های به ادامه حرکت به جلو در هر مرحله از این فرایند هستند و بدون آنها احساس ناراحت کننده و یا ارائه استرس بی مورد در فروشندگان نیز هست.”

به این منظور شرکت خود را به حالت تعلیق در فعالیت های مانند خانه باز است و با استفاده از تکنولوژی برای خدمت به مشتریان خود را در فاصله.

“ما در حال ارائه این فرصت را به FaceTime با مشتریان خود به طوری که آنها می تواند مشخصات و محله های تقریبا. سپس هنگامی که آنها خود را محدود به انتخاب دو یا سه ما نشان می دهد آن دسته از خواص در فرد است. این محدودیت خود را در مواجهه و تعامل با افراد مختلف و خانواده” گفت: ولف.

او افزود که در لیست قرار ملاقات نیز در حال انجام از طریق FaceTime که اجازه می دهد تا فروشنده عملا راه رفتن عامل از طریق صفحه اصلی و بحث در مورد آنچه که مورد نیاز برای آماده سازی آن را برای رفتن به بازار است.

به همین ترتیب ولف گفت که به جای برگزاری جلسات اداری که خود شرکت در حال حاضر با استفاده از ویدئو به عملا ارتباط خود را با عوامل و کارکنان.

دیگر شرکت املاک و مستغلات در نظر گرفتن اقدامات مشابه و قرار دادن پادمان در محل.

Ghislaine Thomsen مسکن با Coldwell Banker ایالات ملکی. در اوایل این ماه برگزار شد او خانه باز برای یکی از لیست. و اگر چه تنها تعداد کمی از مردم متوقف شد, او گفت که برخی از اقدامات احتیاطی گرفته شد.

“من تا به حال دست عفونی و ضد باکتری دستمال مرطوب بنابراین اولین کاری که من کردم به پاک کردن تمام دستگیره های درب و تمام سطوح در داخل و خارج” توضیح Thomsen. “من نیز به ارمغان آورد و صابون به حال دست شستن ایستگاه. پس از آن به عنوان مردم در آمد من فاصله 6 فوت یا بیشتر.”

به عنوان همه چیز پیشرفت او گفت که شرکت او ادامه خواهد داد به تنظیم به عنوان مورد نیاز است.

“من فکر می کنم آن ممکن است عاقلانه تر فراموش مجازی باز خانه ها و فیلم ها و نمایش اسلاید و این جور چیز ها قرار داده و آنها را آنلاین و واقعا کار در رسانه های اجتماعی” Thomsen گفت.

به صورت کلی تاثیر coronavirus را در هوستون بازار املاک و مستغلات آن را خیلی زود به بگویید. همان درست است با توجه به داخلی جابجایی فعالیت است.

با توجه به پاتریشیا ان Pollard, مدیر جابجایی و توسعه کسب و کار برای ایالات املاک و مستغلات گروه, بزرگترین, تاثیر, به احتمال زیاد خواهد بین المللی جابجایی.

“ما شاهد یک تغییر در جابجایی شرکت ها مجوز اما این آغاز شده قبل از کروناویروس گفت:” پولارد. “اگر شرکت ها می توانید از بازار محلی این چیزی است که آنها انتخاب به انجام به جای صرف بیش از $72,000 داخلی در جابجایی.”

او افزود که هنوز هم وجود دارد نیاز به تلفن همراه استعداد است که بسیاری از بین المللی جابجایی و تکالیف را به طور موقت قرار داده شده است در خود نگه دارد در حال حاضر. در این زمان است که همه چیز شروع به عقب بر گردیم به حالت عادی او به طور کامل انتظار بین المللی جابجایی را از سر گرفت.

“این تاثیر می گذارد داخلی جابجایی تا حدودی در این سال بیش از حد, اما وجود دارد نیاز به نگه داشتن کسب و کار واحد در حال حرکت در حال حاضر بیشتر از همیشه و من فکر می کنم که ما باید یک مقدار معقول از داخلی جابجایی فعالیت است.

“هدف ما این است که فقط به ماندن متمرکز نگه داشتن عوامل ما با تمرکز و به یاد داشته باشید آنچه که ما در اینجا انجام دهید. ارتباطات کلید برای ماندن, خوش بین, مثبت و متمرکز شده است. از آن زمان به تجدید قوا و بازنگری ما اولویت های شخصی و همچنین حرفه ای ما آنهایی که گفت:” پولارد.

همانطور که برای تصویر بزرگ ولف گفت که این مهم است به یاد داشته باشید که این یک انعطاف پذیر ملت با انعطاف پذیر مردم است.

“ما همچنان به حرکت رو به جلو و انجام آنچه باید انجام شود اما ما در حال رفتن به بی پروا با سلامت مردم است. ما می تواند به توقف تجارت و کسب و کار, اما ما می توانیم آن را تنظیم کنید” گفت: ولف.

میشل Sandlin است که برنده جایزه, نویسنده, روزنامه نگار و جهانی در تحرک صنعت ، او را دنبال کنید در Facebook: www.facebook.com/TheMichelleSandlin و در توییتر: @MichelleSandlin. همچنین دیدار “در حرکت” در blog.chron.com/onthemove.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>