در حرکت: پیشرفت های جزئی می تواند یک راه طولانی در هنگام فروش خانه

به عنوان ضرب المثل قدیمی می رود, “شما فقط باید یک فرصتی برای ایجاد اولین برداشت.” این حلقه ها به ویژه برای افرادی که دارای یک صفحه اصلی به فروش می رسانند. این است که چرا حرفه ای املاک و مستغلات اغلب توصیه می کنند که مالکان برخی از پیشرفت های جزئی قبل از قرار دادن خانه های خود را در بازار است.

این می تواند به خصوص مهم برای فروشندگان صفحه اصلی که در حال جابجایی از آنجایی که آنها به طور معمول نیاز به حرکت یک ذره با سرعت بیشتری نسبت به کسی که در حال حرکت در شهر است.

تا زمانی که بهبود صفحه اصلی, آن مهم است که بدانید که در آن به صرف و در جایی ذخیره کنید.

جولی Brann مسکن با برنشتاین ملک گفت که دو چیز است که او متوجه هنگام ملاقات با صاحب خانه در مورد لیست اموال خود را داخل رنگ رنگ و اینکه آیا صفحه اصلی به نظر می رسد به هم ریخته.

“در حال حاضر رنگ های خنثی هستند و ترجیح بنابراین من همیشه پیشنهاد رفتن با ‘greige.’ و اگر وجود دارد بیش از حد بسیاری از آیتم ها در صفحه اصلی من به فروشنده است که شما نمی توانید ببینید دکور برای درهم و برهمی. من همیشه نشان می دهد یک رویکرد مینیمالیستی به این دلیل که کمتر چیزهای بهتر خانه در حال رفتن به نگاه” Brann گفت.

او افزود که هر دو این مسائل را می توان به راحتی رفع بدون زمان قابل توجهی سرمایه گذاری و یا هزینه به صاحب خانه.

بنابراین در هنگام ملاقات با فروشندگان Brann تلاش می کند برای کمک به آنها را ببینید ملک از نظر خریداران بالقوه که تمایل به انتظارات بالا زمانی که به دنبال خواص در بازار امروز است.

در بسیاری از موارد Brann گفت که اغلب خریداران در مقایسه خواص فروش مجدد به ساختمان جدید خواص در یک منطقه یا محله. به همین دلیل او گفت که فروشندگان باید تغییر روشنایی و جای هر سخت افزاری که ممکن است خانه های خود را نگاه مورخ.

“انجام کارهای کوچک مانند تعویض آینه در حمام به ویژه در پودر اتاق و حمام استاد می تواند تفاوت زیادی” Brann گفت: “در حالی که این چیزها هنوز هم هزینه پول آنها را به طرز وحشیانه ای گران قیمت و کمک به آنها را به خانه کمی بیشتر از یک زمان نگاه کنید.”

وقتی که می آید به خارج از ملک او گفت که پیشرفت های کوچک به همان اندازه مهم است.

“خریداران نمی خواهید برای دیدن هر معوق نگهداری بنابراین توصیه من به طراوت گل وجین پیرایش و اضافه کردن یک چلپ چلوپ از رنگ درب جلو. سپس آنها باید رنگ یا لاک الکل زدن به درب جلو و رنگ تر و تمیز در اطراف آن به آن را به نگاه تازه چرا که به معنای واقعی کلمه اولین چیزی که مردم می بینند” گفت: Brann.

او همچنین توصیه می کند قرار دادن جدید حصیر یا فرش جلو است که می تواند کمک به ایوان جلو نگاه بیشتر استقبال.

“شما می خواهید به نگاه جذاب اما شما همچنین می خواهید مردم را به می دانم که چگونه به خوبی شما را مراقبت از خانه خود را و آن را نشان می دهد با این جزئیات کوچک,” Brann گفت.

اد ولف رئیس جمهور بث ولف ملکی واقعی زندگی تکرار Brann تاکید بر مهار درخواست تجدید نظر حاکی از این است که باید آن را نقطه شروع برای فروشندگان که می خواهید برای ایجاد پیشرفت های کوچک است.

“سپس شروع از entryway, فروشندگان نیاز به مطمئن شوید که هیچ وجود ندارد عمده رنگ لکه ها و یا مسائل خواهد بود که بلافاصله قابل شناسایی توسط خریدار به عنوان نشانه ای از قبلی نفوذ آب و یا آسیب. این چیزی است که خواهد بود فوری به نوبه خود به یک خریدار گفت:” ولف.

وقتی که می آید به کشور رنگ او گفت که فروشنده پول است که معمولا صرف بهتر در نقاشی دیوارها به عنوان مخالف به نقاشی داخل کمد و کابینت.

همانطور که برای طبقه اگر آنها آسیب دیده با توجه به استهلاک و فرسودگی عادی و یا حتی از یک حیوان خانگی ولف گفت که اغلب بهتر است برای ارائه یک کف کمک هزینه به خریدار جایگزینی آن به جای.

“وجود دارد بسیاری از گزینه های کف امروز و بدون توجه به آنچه فروشنده ممکن است انتخاب خریدار است که به احتمال زیاد رفتن به می خواهید چیزی متفاوت” ولف گفت. “جایگزین کف پوش نیز دشوار است در حالی که صاحب خانه است که هنوز هم زندگی در اموال. بنابراین با کمک هزینه خریدار می توانید هر سطح از کف آنها می خواهند و استفاده از کمک هزینه برای جبران هزینه های خود را.”

ولف افزود که این نیز مهم است برای فروشندگان توجه به روشنایی است که آنها را در خانه و به جای لامپ در اتاق که در آن روشنایی متناقض است.

در نهایت ولف تاکید کرد که همه از این می تواند انجام شود به سرعت به آن است که اغلب مورد توجه عمده برای جابجایی فروشندگان.

“ما معمولا می توانید یک نقاش به داخل خانه و این پیشرفت های دیگر انجام می شود در عرض یک هفته به یک هفته و نیم از جلسه با مشتری است. که بی اندازه از مقدار زمان و من فکر می کنم که وزن چه خواهد شد ارزش در مقابل چه خواهد شد کاهش در بازار هم واقعا مهم است” گفت: ولف.

میشل Sandlin است که برنده جایزه, نویسنده, روزنامه نگار و جهانی در تحرک صنعت ، او را دنبال کنید در Facebook: www.facebook.com/TheMichelleSandlin و در توییتر: @MichelleSandlin. همچنین دیدار “در حرکت” در blog.chron.com/onthemove.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر