در حرکت: مدیریت جابجایی از راه دور

اگر چه این کشور است که در وسط یک بحران بهداشت عمومی در آورده با COVID-19 با کمال تعجب بسیاری از مردم هنوز هم خرید و فروش خانه و جابجایی است. این اتحاد ایجاد چالش برای املاک و مستغلات و جابجایی حرفه ای که مجبور به پیدا کردن راه های جدید برای با خیال راحت در خدمت مشتریان خود.

برای کسانی که مدیریت جابجایی ادارات در برخی از هوستون املاک و مستغلات شرکت های لازم تبدیل شده است به تکیه بر تکنولوژی در بیشتر راه بیش از همیشه قبل از. این اجازه داده است آنها را به عملیاتی باقی می ماند در حالی که درگیر ماندن با تیم خود و مشتریان خود را.

در صحبت با برخی از هوستون جابجایی مدیران آنها توضیح داد که در حالی که روش آنها ممکن است تغییر کرده که سطح خدمات خود را تحویل همان باقی می ماند.

در اینجا چیزی است که آنها تا به حال به می گویند:

لین Breedlove, جابجایی مدیر در برکشایر هاتاوی HomeServices برتر خواص:

“پس ما کسب سابق ziprecruiter jobs شرکت در هوستون بازار ما کار کرده اند از خانه پس از پایان ماه دسامبر است. بنابراین انعطاف پذیری ندارد و نیاز به دریافت لباس پوشیدن و رانندگی به کار قطعا بهبود بازده. راه اندازی نیروی کار در این راه به ما کمک کرده بود پیش از بازی هنگامی که coronavirus را به تصویر آمد.

“ما شده اند اعمال نفوذ فن آوری های به روز رسانی تمام رایانه های ما و گرفتن هر عضو هیات تا و در حال اجرا در خانه. بنابراین روزانه خدمات سطح انتظار تغییر نکرده است به عنوان ما هنوز در حال تماس با ما transferees در یک دوره کوتاه از زمان. به علاوه ما آنها را در طول معامله اطمینان حاصل شود که آنها در حال دریافت سطح خدمات آنها سزاوار است.

“با توجه به همیشه در حال تغییر محیط COVID-19 هر روز به ارمغان می آورد مسائل جدید. بنابراین شرکت ما هفتگی شهر سالن جلسات طریق زوم برای حفظ همه متصل است. همچنین آموزش مجازی همیشه باز است به نمایندگی های ما در طول این زمان.

“تکنولوژی برای ما خریداران و فروشندگان است که به طور چشمگیری در حال تغییر است. فروشندگان در حال گرفتن عکس برای BMA (کارگزار تجزیه و تحلیل بازار) اهداف و ارسال آنها را به عوامل و ما مجازی باز خانه ها و تورهای. این بازده کلید نگه داشتن معاملات در حال حرکت است.”

کریستن قهوه ای, مدیر جابجایی در خانه بهتر و باغ املاک و مستغلات گری گرین:

“ما جابجایی بخش به طور کامل متعهد به انجام بخشی از ما را در حفاظت از سلامت جهانی, بنابراین ما به سرعت سازگار با اعمال نفوذ ضروری مجازی منابع و زمان فن آوری به طور موثر مدیریت نقل مکان از راه دور. ما با استفاده از Microsoft تیم برای برقراری ارتباط در گروه ما همراه با روزانه جلسات گروه از طریق زوم پلت فرم.

“ماندن پهلو به پهلو از ترین زمان اقامت در خانه سفارشات محلی شهرستان و مقامات دولتی تبدیل شده است بخشی جدایی ناپذیر از ما عملیات روزانه. ما در حال برقراری ارتباط با مشتریان و عوامل و شبکه کارگزار همکاران غالبا در همه چیز COVID-19 و تشویق پایبندی به اجتماعی فاصله گرفتن قوانین برای حفاظت از همه. این شامل رانندگی جداگانه در وسایل نقلیه هنگامی که تور خانه های حفظ 6 پا راه دور و هشدار هر کس خواهد شد که با توجه به دسترسی به اموال مانند بازرسان اولین وبزرگترین و پیمانکاران به دنبال مرکز کنترل بیماری ها دستورالعمل ها در جلوگیری از گسترش COVID-19.

“ما نیز در دفاع از اکتشاف مجازی نکات مانند FaceTime نمایش و Facebook Live خانه باز و مجازی لیست قرار ملاقات.

“در حالی که عدم اطمینان از چیزهایی که می تواند تولید ترس ما پیام تصریح مثبت هنوز هم قادر به انجام کسب و کار اما فقط در راه های مختلف تا زمانی که همه چیز به حالت عادی بازگشت.”

تس Chaney جابجایی مدیر مارتا ترنر Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول:

“در میان این همه گیر ما در حال استفاده از ابزار دیجیتال است که ما تا به حال برای سال, به علاوه ایجاد راه حل های جدید است که همه با هم بسته بندی شده در یک مکان به نام” عامل مجازی راهکار است.’

“برخی از ابزارهای نمایندگان ما با استفاده از شامل یک همکاری منحصر به فرد با Facebook برای ترویج جابجایی لیست بسیار هدفمند خریداران به راحتی قابل تنظیم اموال وب سایت که به هر یک از لیست خود سایت پیچیده ایمیل سیستم فراهم می کند که تجزیه و تحلیل و برنامه ریزی کمپین های بازاریابی روابط مشتری سیستم برای عوامل ما برای پیگیری تمام مکاتبات با مشتریان خود و مجلات دیجیتال است که می تواند به راحتی به اشتراک گذاشته شده و مشاهده شده است.

“خریداران نیز دسترسی به ما myperfecthouseton.com سایت که برجسته هوستون محله برای کسانی که در حال آمدن به اینجا از خارج از شهر و دولت یا کشور.

“در علاوه بر این به ما عمیق دیجیتال حضور ما در حال استفاده از ما سنگ بنای فلسفه قرار دادن مشتری اول از طریق به روز رسانی مداوم بر شرایط بازار و تغییر اخبار.

“در زمان به چالش کشیدن آن است مهم تر از همیشه به تکیه بر تیم خود را حمایت از کارکنان و عوامل همکار به منظور ارائه خدمات و تجربه است که ما در حال شناخته شده است.”

بنابراین در حالی که آن را قطعا کسب و کار غیر معمول در حال حاضر این پیام از این هوستون جابجایی مدیران است که از طریق تکنولوژی و کمی نبوغ آنها قادر به اجرای موفقیت آمیز بخش های خود را از راه دور.

میشل Sandlin است که برنده جایزه, نویسنده, روزنامه نگار و جهانی در تحرک صنعت ، او را دنبال کنید در Facebook: www.facebook.com/TheMichelleSandlin و در توییتر: @MichelleSandlin. همچنین دیدار “در حرکت” در blog.chron.com/onthemove.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>