منطقه هوستون با بهره گیری از قوی بازار املاک و مستغلات است که دارای یک نسبتا ثابت سربازان ارتش در خانه, فروش و عرضه فراوان از خواص در دسترس است. در حالی که قدرت بازار است تا حد زیادی نسبت به رشد اقتصادی در منطقه ادامه پایین نرخ بهره وام مسکن نیز نقشی حیاتی.

در حال حاضر هر دو 30 سال و 15 سال ثابت نرخ وام مسکن نشستن زیر 4 درصد است. این خبر خوبی برای خریداران خانه به خاطر آن خود را افزایش می دهد قدرت خرید در بازار است.

به همین ترتیب بسیاری از می تواند جابجایی مستاجرها با استفاده از نرخ وام مسکن کم امید بستن به جای آن به خرید.

جنیفر هرناندز ارشد مسئول وام با میراث متقابل وام مسکن گفت که او در حال دیدن بسیاری از برنامه وام مسکن فعالیت به عنوان نرخ وام مسکن کم فریب بیشتر خریداران خانه به بازار است.

“من می بینم یک محیط سالم و من پیش بینی است که آن را در حال رفتن به خوب و جامد سال است. ما انتظار داریم که با نرخ وام مسکن است که ما ادامه خواهد داد برای دیدن تعداد زیادی از مردم برای استفاده از وام مسکن. من احتمالا تا به حال برنامه های بیشتر از حد معمول در آخرین 5 تا 6 ماه که شامل افرادی که در حال جابجایی در اینجا به خصوص از کالیفرنیا گفت:” هرناندز.

کیرستن Abney مسکن با خانه بهتر و باغ املاک و مستغلات گری گرین گفت که او قطعا شاهد افزایش در تعداد خریداران در بازار است.

“این واقعیت است که نرخ بهره را همچنان پایین است و قطعا منتقل برخی از خریداران از خط وسط و به بازار” Abney توضیح داد. “خواص در حال حرکت با سرعت بسیار بیشتری در حال حاضر در شرایط خرید و فروش خانه و من فکر می کنم خریداران در حال شروع به دیدن که به عنوان خوبی است.”

که مستلزم این سوال که آیا به اندازه کافی وجود دارد و موجودی در بازار به نگه دارید تا با خریدار تقاضا است. با توجه به Abney که بستگی به محله و یا منطقه بازار.

او گفت که مناطق وجود دارد که باید متعادل تامین موجودی, در حالی که دیگران وجود دارد که باید از سطوح پایین و دیگران هنوز هم با عرضه بیش از حد.

“شما واقعا شروع به دیدن مقدار زیادی از موجودی در بازار در ماه فوریه یا اوایل مارس برای فصل بهار است. بنابراین من فکر می کنم که خواهد بود بهتر سنج که آیا ما باید یک موجودی کمبود عرضه بیش از حد و یا متعادل تر بازار” Abney گفت.

او افزود که در مناطق بازار با کاهش موجودی که در آن خواص تمایل به فروش نسبتا به سرعت جابجایی خریداران خانه ممکن است پیدا کردن خود را در رقابت با دیگر خریداران.

به همین دلیل Abney گفت که آن را بسیار مهم برای خریداران خانه به می دانم که چقدر خانه آنها در واقع می تواند استطاعت قبل از آغاز جستجوی خانه خود را.

“یک عامل واقعا نمی تواند حتی راه اندازی یک خانه مناسب جستجو برای خریدار تا زمانی که آنها می دانند که چه محدوده قیمت خود را خواهد بود” Abney گفت.

بنابراین او توصیه جابجایی خریداران خانه به درخواست برای وام مسکن در اوایل در این روند به عنوان امکان پذیر است. که راه آنها را به یک وام مسکن قبل از تصویب نامه در دست و آماده تر زمانی که آنها آماده برای پیشنهاد در اموال.

وام مسکن preapproval نیز چیزی است که فروشندگان به طور کلی انتظار می رود خریداران به, و به عنوان مثل Abney گفت که آن را واقعا تقویت خریدار ارائه در هنگام ارسال یک ملک.

“این نوع از تامین مالی است که خریدار تایید شده است برای این است که رفتن را به تفاوت” گفت: Abney. “برای مثال اگر یک خریدار است که گرفتن یک وام معمولی و قرار دادن آنها 20 درصد پایین که خریدار در حال رفتن به می آیند در سراسر قوی تر بر روی کاغذ نسبت به کسی که ممکن است قرار دادن یک مقدار کمتر و گرفتن یک نوع متفاوت از تامین مالی است.”

جالب است توجه داشته باشید که نرخ وام مسکن کم نیز می تواند به نفع جابجایی فروشندگان.

“اکثر شرکت جابجایی فروشندگان نیاز به فروش خانه های خود را در یک مقدار کوتاه از زمان. بنابراین زمانی که نرخ بهره پایین هستند مثل این خریداران باید خوب گزینه های تامین مالی و بیشتر خریداران وارد بازار شد. بیشتر خریداران در بازار به معنی بیشتر خریداران بالقوه برای جابجایی لیست” Abney گفت.

نرخ وام مسکن کم نیز مالکان فعلی تجدید نظر در وام مسکن فعلی خود را و نرخ بهره پرداخت.

هرناندز گفت که او دریافت کرده است بسیاری از سوالات در مورد refinancing گزینه از گذشته مشتریان که علاقه مند به کاهش نرخ های خود را. این ممکن است یک ایده خوب برای برخی از اما نه لزوما برای همه است.

“Refinancing حس می کند که صاحب خانه می تواند جبران هزینه در کمتر از دو سال” هرناندز توضیح داد. “بنابراین من برای اولین بار درخواست مردم چگونه آنها برنامه ریزی می شود و در ملک چون اکثر مردم می خواهم به رول تشکیلات جدید بکار تجاری به هزینه های وام مسکن. اگر آن را بیش از دو سال جبران, من پیشنهاد می کنم که آنها نمی تشکیلات جدید بکار تجاری.”

میشل Sandlin است که برنده جایزه, نویسنده, روزنامه نگار و جهانی در تحرک صنعت ، او را دنبال کنید در Facebook: www.facebook.com/TheMichelleSandlin و در توییتر: @MichelleSandlin. همچنین دیدار “در حرکت” در blog.chron.com/onthemove.

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im