در حرکت: پیدا کردن خانه مناسب و محله در هوستون

حتی از طریق coronavirus ممکن است کنار این برنامه از بسیاری از خریداران خانه و فروشندگان در حال حاضر هنوز هم وجود دارد بسیاری از افرادی که فعال هستند در بازار محلی املاک و مستغلات از جمله کسانی که در حال نقل مکان به منطقه هوستون.

و در حالی که ملکی هنوز هم قادر به انجام کسب و کار در این زمان مهم برای مشتریان خود را به می دانم که آنها اتخاذ کرده اند جدید بحرانی اقدامات و پروتکل به منظور کاهش خطرات بالقوه بهداشتی از همه درگیر در این فرآیند است.

آیا کسی است که به دنبال به خرید یک خانه در حال حاضر و یا در آینده نزدیک خبر خوب این است که منطقه هوستون ارائه می دهد فراوانی از جوامع مختلف و محله ها را با توجه به تقریبا هر نوع شیوه زندگی و بودجه.

همراه با تاریخی کم نرخ بهره وام مسکن, این می تواند زمان ایده آل برای خریداران برای پیدا کردن خانه رویایی خود را در هوستون.

با توجه به ترنت جانسون مسکن با برنشتاین ملک افرادی که در اینجا حرکت از شهرهای دیگر باید تنظیمات خاص که آنها به دنبال در یک خانه و یک جامعه است که اغلب رانده جنبه های که آنها مانند مورد قبلی خود را خانه.

“آنها ممکن است مانند بزرگ فضاهای باز در آشپزخانه و اتاق نشیمن و یا حیاط و یا اتصال به خرید و تفریح و سرگرمی و یا زندگی نزدیک به پارک و داشتن مدارس خوب در این نزدیکی هست” جانسون توضیح داد. “کسانی که همه نقاط ماشه ای که منجر خریدار به برخی از این مناسب تر محله برای نیازهای خود.”

به همین دلیل او گفت که او اولین گفتگو با جابجایی مشتریان همیشه شامل یک بحث مفصل در مورد تنظیمات صفحه اصلی و نیازهای زندگی به عنوان به خوبی به عنوان خود را در مدرسه نیاز دارد و مورد نظر خود را رفت و آمد زمان.

به همین ترتیب دایان گریم مسکن با خانه بهتر و باغ املاک و مستغلات گری گرین گفت که در حالی که این مهم است که بدانید اولویت از جابجایی مشتریان که او نیز تلاش می کند تا مجموعه ای از انتظارات خود را.

“گاهی اوقات یک خریدار به لیست نیازهای خود را به ترتیب اولویت. آنها ممکن است می دانم که بهترین مدرسه است که آنها می خواهند بچه های خود را برای رفتن به اما که ممکن است معنی آن است که رفتن به آنها را یک ساعت برای رسیدن به محل کار. بنابراین من باید از آنها بخواهید اگر آنها مایل به ایجاد که قربانی” گفت: گریم.

تا آنجا که مسکن در بودجه نگران هستند هر دو تیره و تار و جانسون اشاره کرد چقدر قیمت می تواند متفاوت باشد بسته به محل از جامعه یا محله.

علاوه بر این محله واقع در شهر در مقابل کسانی که در یکی از بسیاری از حومه و کارشناسی ارشد-برنامه ریزی جوامع در سراسر منطقه هوستون باید یک نگاه کاملا متفاوت و احساس.

“هنگامی که یک جابجایی خریدار مطمئن نیست اگر آنها می خواهند به در شهر و یا حومه شما باید به آنها نشان می دهد هر دو نمونه به دلیل آن را بسیار دشوار است به مقایسه سیب و پرتقال گفت:” جانسون. “در شهرستان مربع به احتمال زیاد پایین می رود و عصر از خانه به احتمال زیاد بالا می رود بنابراین بسیاری از چیزهایی را تغییر دهید زمانی که به دنبال در یک خانه در حومه شهر در مقابل یک رساله خانه در شهر است.”

تیره و تار اضافه شده است که اگر یک مشتری است که به دنبال به صرف $300,000 در خانه و می خواهد به یک حیاط است که گزینه های خود را خواهد شد به طور قابل توجهی محدود زمانی که به دنبال در داخل حلقه به عنوان مخالف به دنبال در زمین قند یا کتی, به عنوان مثال.

“شما می توانید با آنها صحبت کنید و آنها را نشان می دهد داده ها, اما زمانی که شما خارج وجود دارد و آنها را نشان می دهد, آن کمک می کند تا آنها را برای به دست آوردن اعتماد شما چرا که آنها می توانید ببینید چه آنها می توانند در زمین قند و آنچه از 45 دقیقه رفت و آمد است و آنچه آنها می توانند در شهر برای همان مقدار از پول” گریم گفت.

البته نه هر کس است که به دنبال خانه رویایی خود را هنگامی که آنها حرکت می کند به هوستون. برخی ممکن است تنها قصد داریم در اینجا برای یک زن و شوهر از سال قبل از آنها در حال مهاجرت دوباره. در آن موارد جانسون گفت که خرید و فروش خانه و تصمیم گیری است که هنوز هم به طور معمول رانده شیوه زندگی, بودجه مدارس و رفت و آمد زمان, اما این ایده از رساله بالقوه مهم تر می شود.

“بسیاری از اوقات مردم از من بپرسید توپ کریستال سوال در مورد فروش مجدد اما من به آنها می گویم که وقتی که می آید به بازار است که عملکرد گذشته نشان نمی دهد نتایج آینده گفت:” جانسون. “پس به آنچه اتفاق افتاده است در یک محله در گذشته یک ابزار مفید برای خریداران به عنوان آنها در حال تجزیه و تحلیل بازار اما این لزوما تایید هر چیزی در حال حرکت رو به جلو است.”

در یک ورید مشابه گریم گفت که جابجایی صفحه اصلی خریداران دریافت اطلاعات خود را واقعا مهم امروز اگر آنها می خواهند که آن را به داده های فعلی بازار.

“وجود دارد به طوری که خیلی از سایت های خارج وجود دارد با مصرف کننده تلفن همراه, برنامه های, اما من همیشه راهنمای مشتریان من برای رفتن به طور مستقیم به HAR.com برای دقیق ترین اطلاعات گفت:” گریم.

میشل Sandlin است که برنده جایزه, نویسنده, روزنامه نگار و جهانی در تحرک صنعت ، او را دنبال کنید در Facebook: www.facebook.com/TheMichelleSandlin و در توییتر: @MichelleSandlin. همچنین دیدار “در حرکت” در blog.chron.com/onthemove.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>