در خط مقدم: فهرست عکس هوستون پرستاران نشان می دهد آنچه در آن به معنی یک بیمارستان قهرمان

در آن طول می کشد یک فرد خاص برای تبدیل شدن به یک پرستار است. این یک کار دشوار با خواستار ساعت پر استرس زندگی یا مرگ موقعیت و کمی ارائه می دهد به هیچ شناخت.

رمان coronavirus همه گیر است و به ما یادآوری کرد که چقدر مهم است این افراد هستند. پرستاران سراسر منطقه هوستون در حال قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر هر روز برای کمک به درمان بیماران آلوده از این بیماری کشنده است. بسیاری از آنها در خطر بالاتر که در حال حاضر رو به کاهش تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در سراسر کشور را مجبور به استفاده مجدد از ماسک صورت یا دریافت خلاق با عینک شنا و بارانی به عنوان وسیله ای برای محافظت از خود.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: Houston, ER, پرستار فاقد حفاظت مناسب در حال حاضر مبارزه برای زندگی خود را

به افتخار قهرمانان واقعی این بیماری همه گیر ، Chron.com وارد فهرست عکس هوستون پرستاران است که تاریخ را تا آنجا که 1950s. در برخی از این عکس محلی پرستاران دیده می شود کمک به پلیس و شهر کارآگاهان بازیابی از نزدیک صدمات کشنده در حالی که دیگران دیده می شود اداره اول فلج اطفال واکسن آنفولانزای خوکی واکسن.

با توجه به هوستون خانه را به مرکز پزشکی تگزاس بزرگترین مجتمع های پزشکی در جهان باید آن را به عنوان جای تعجب نیست که پرستاران را تشکیل می دهند بخش بزرگی از جمعیت مشغول به کار در اینجا. در طول این زمان دشوار است, این مهم است به یاد داشته باشید این روزمره بیمارستان قهرمانان – آنهایی که امروز کار به کمک به صاف و منحنی و آنهایی که از ما گذشته است که به کمک شکل سلامت هوستون.

از طریق کلیک روی عکس بالا برای یک نگاه در هوستون پرستاران در طول سال…

توجه: نوشتن شرح تصاویر و در عکس بالا در حال تغییر است و ممکن است به عنوان خوانده شده منسوخ شده است.

عکس: دیدن هوستون تگزاس مرکز پزشکی دانشگاه تبدیل بیش از نزدیک به 100 سال

ربکا Hennes جامعه را پوشش می دهد اخبار. خواندن او در ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>