Omicron می آید. در اینجا چیزی است که باید انجام دهید.

[ad_1]

تیموج Omicron پیش روی ما است و گفتگوی ملی بین وحشت و بی تفاوتی در نوسان است. کسانی که نزدیک به وحشت هستند به افزایش سریع تعداد موارد و انسداد در چندین کشور اروپایی اشاره می کنند. کسانی که بی تفاوت هستند به گزارش‌هایی روی می‌آورند که Omicron یک نوع خفیف‌تر از ویروس کرونا است. پس از نزدیک به دو سال کووید، این ممکن است دلیل کافی برای نشان دادن همه گیری در آینه دید عقب و ادامه زندگی باشد.

هر دو دیدگاه قابل درک هستند، اما هیچ کدام مفید نیستند. حرکت موفقیت‌آمیز در موج بعدی همه‌گیری ویروس کرونا مستلزم ترسیم یک مسیر میانی است – مسیری که با اهداف روشن طراحی شده است: جلوگیری از مرگ و میر، محافظت از بیمارستان‌های ما در برابر کاهش تعداد موارد، و باز نگه داشتن مدارس و مشاغل. ما می توانیم این کار را با ابزارهای اثبات شده و مؤثری که در حال حاضر در اختیار داریم، بدون تسلیم شدن در برابر وحشت یا اخراج، انجام دهیم.

چیزهای زیادی در مورد پویایی Omicron ناشناخته باقی مانده است، و شواهد جدید به همان سرعتی که به نظر می رسد در حال گسترش است، در حال ظهور است. اما ما به اندازه کافی می دانیم که برخی از ویژگی های کلیدی را پیش بینی کنیم، به خصوص انتقال بی سابقه این نوع. اکنون باید منتظر موج بسیار بزرگی از عفونت باشیم – موجی که در نیویورک در حال جمع‌آوری است و به سرعت در سراسر کشور پخش می‌شود. شاهد خواهیم بود که موارد در چند هفته آینده به سرعت افزایش می یابد و احتمالاً در اواسط ژانویه به اوج خود می رسد. با هر شانسی، موارد به همان سرعتی که افزایش یافته اند کاهش می یابد و تا پایان فوریه به تعداد بسیار پایینی می رسد. همه اینها نشان می دهد که کار پیش رو مدیریت برای شش تا هشت هفته آینده است.

با توجه به قابل حمل بودن این ویروس، چیزی جز یک بلوک محکم نمی تواند از جهش بزرگ در موارد جلوگیری کند. این روش هلند است. اما در این مرحله از همه‌گیری در کشور ما، محاصره شکست خواهد خورد، زیرا بسیاری از آمریکایی‌ها از پیروی آن سرباز می‌زنند. خوشبختانه، ما می توانیم از یک رویکرد بسیار متفاوت استفاده کنیم.

اول، ما به واکسیناسیون بیشتری نیاز داریم. واکسن ها همچنان قوی ترین و موثرترین ابزار در زرادخانه ما هستند. در بهار، این عکس‌های متحول کننده بازی، پایان همه‌گیری را پیش‌بینی می‌کردند. تکامل ویروس و تضعیف ایمنی جمعیت واکسینه شده این امیدها را بر باد داده است. در این مرحله، واضح است که محافظت در برابر دلتا و Omicron به سه دوز واکسن نیاز دارد. این چیز جدیدی نیست. بسیاری از واکسن ها به سه یا حتی چهار دوز نیاز دارند. متاسفانه این ایده هنوز در ذهن اکثر آمریکایی ها جا نیفتاده است.

هر آمریکایی بالغ برای محافظت کامل به سه دوز واکسن mRNA (یا حداقل دو دوز واکسن جانسون و جانسون) نیاز دارد. این امر به ویژه برای آمریکایی‌های مسن‌تر و کسانی که دارای بیماری‌های مزمن جدی هستند، که محافظت ناکافی به معنای عفونت‌های ناگهانی با خطر جدی عوارض و مرگ است، مهم است. برداشت سومین شات “تقویت” هنوز خیلی کم است. تنها 20 درصد از بزرگسالان، از جمله تنها نیمی از بزرگسالان آمریکایی، سومین تزریق خود را دریافت کردند. برای اینکه آمریکایی‌های پرخطر به بیمارستان‌ها سرازیر نشوند و جان خود را از دست ندهند، باید هر چه سریع‌تر از افراد زیادی حمایت کنیم، به‌ویژه ساکنان خانه سالمندان و سایر افراد در معرض خطر.

علاوه بر واکسن‌ها، ما به افزایش قابل توجهی در دسترسی و استفاده از آزمایش‌های سریع نیاز داریم. Omicron یا نه، آمریکایی ها در این فصل تعطیلات سفر می کنند و با خانواده و دوستان خود ملاقات می کنند، و آزمایش های سریع می تواند این جلسات را بسیار ایمن تر کند. این تست ها در دسترس تر می شوند. تعداد فزاینده ایالت ها و سکونتگاه ها آنها را با هزینه کم یا بدون هزینه برای جوامع آسیب پذیر در دسترس قرار می دهد. این پیشرفت است. با افزایش تقاضا و افزایش عرضه، شاهد رقابت بیشتر و صرفه جویی در مقیاس خواهیم بود که هزینه این آزمایش ها را کاهش می دهد. دولت باید از تمام توان خود برای انجام آزمایشات بیشتر در بازار و خانه ها استفاده کند. دولت بایدن در اینجا گام های مهمی برمی دارد. باید ادامه پیدا کند. اتخاذ یک تقویت کننده و استفاده گسترده از آزمایش ها به کاهش فشار بر بیمارستان ها کمک می کند.

ما همچنین به یک استراتژی روشن برای مدارس نیاز داریم، جایی که تجربه ما در پاییز امسال در بهترین حالت نابرابر است. بیشتر کودکان به یادگیری شخصی بازگشته‌اند، اما عفونت در کلاس می‌تواند کل یک کلاس از کودکان را برای دو هفته قرنطینه به خانه بفرستد و عواقبی برای کل خانواده‌ها داشته باشد. این امر در مقابل پس‌زمینه موج عفونت‌هایی که به دنبال تعطیلات مدارس خواهد آمد، ناپایدار خواهد بود. و همچنین غیر ضروری است. ما می‌توانیم با استفاده از به اصطلاح استراتژی آزمون ماندن، کودکان را در مدرسه ایمن نگه داریم، که در آن دانش‌آموزانی که در معرض همکلاسی‌های آلوده قرار می‌گیرند همچنان به مدرسه می‌روند در حالی که آزمایش آنها با آزمایش‌های سریع منظم منفی است. شواهد پشت آزمون ماندن واضح و قوی است. این یک استراتژی است که برای مشاغل نیز قابل تغییر است. اما تست خرابی فقط با تجهیزات کافی از تست های سریع قابل اجراست.

در نهایت، ما می‌توانیم در هفته‌های آینده برای جلوگیری از گسترش غیرضروری عفونت‌ها، فداکاری‌های کوچکی انجام دهیم، مانند پرهیز از مهمانی‌های بزرگ تعطیلات و سایر تجمعات بدون نقاب در داخل خانه. رویدادهای فرهنگی، مانند کنسرت‌ها و اجراهای تئاتر، در صورتی امکان‌پذیرتر هستند که همگی برای ایمن‌تر کردن این اجتماعات پنهان بمانند. تشویق به پوشیدن ماسک به اشتباه سیاسی شده است، گویی در طول همه گیری ویروس تنفسی (و ما یکی هستیم، مردم)، ماسک معمولی برچسبی از زره چریکی است. لازم نیست که باشد. این ماسک‌ها به این دلیل کار می‌کنند که مقاومت حیاتی را در برابر سطوح سریع عفونت اعمال می‌کنند. به عنوان یک اقدام محلی و موقت، ارتباط استفاده از ماسک به ظرفیت بیمارستان محلی منطقی است. بر اساس این مدل، زمانی که بیمارستان‌ها شروع به پر شدن می‌کنند، مقامات محلی سریعاً برای تشویق ساکنان به پوشیدن ماسک در مکان‌های عمومی بسته اقدام خواهند کرد. زمانی که فشار بر بیمارستان ها کاهش یابد، توصیه های مربوط به ماسک را می توان لغو کرد.

ما انتخابات داریم در طول این موج Omicron، اگر همه‌گیری تمام شود، نمی‌توانیم هر کاری که می‌خواهیم انجام دهیم. اما ما می‌توانیم کارهای زیادی انجام دهیم، بسیار ایمن‌تر از ابتدای همه‌گیری. مهمانی های بزرگ تعطیلات در داخل خانه با خوردن و نوشیدن؟ همانطور که آنها خنده دار هستند، احتمالاً باید آنها را لغو کنیم. اما آیا دوستان و خانواده را می بینید؟ این ضروری است و ما باید احساس راحتی کنیم که این تعطیلات را با نزدیکترین و عزیزترین افراد خود جشن بگیریم – تا زمانی که همه افراد واجد شرایط واکسینه و تقویت شوند و از آزمایش سریع به عنوان یک لایه حفاظتی اضافی استفاده کنند.

این فصل تعطیلاتی نیست که ما آرزویش را داشتیم، اما لازم نیست چیزی شبیه به زمستان وحشتناک و منزوی یک سال پیش باشد. گسترش Omicron موج عفونت ها را اجتناب ناپذیر می کند، اما تأثیر این عفونت ها به اقداماتی که در چند هفته آینده برمی داریم بستگی دارد. افراد تقویت شده بسیار خوب عمل خواهند کرد. افرادی که تا حدی واکسینه شده اند در سطوح بسیار بالایی آلوده می شوند. افراد واکسینه نشده و در معرض خطر با پیشرفت های چشمگیر در خطر بستری شدن در بیمارستان خواهند بود.

اما با ابزارها و استراتژی‌هایی که در بالا توضیح داده شد، می‌توانیم با چالش‌های این آخرین گزینه روبرو شویم – محافظت از بیمارستان‌هایمان، اجازه دادن به مدارس برای باز ماندن ایمن و باز نگه داشتن مشاغل، تئاترها و سایر مواردی که زندگی ما را غنی می‌کنند و از جوامع ما حمایت می‌کنند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort uluslararası evden eve nakliyatpenetrasyon testiistanbul duşakabinmarmaris escorthtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmaredfoxbetmobil ödeme bozdurmasportsurgeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmatavuk kesimhaneKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme Bozdurma ümraniye escort