Omicron دو نگرش جدید برای COVID ایجاد کرده است

[ad_1]

برای خبرنامه درک اینجا ثبت نام کنید.

برای اینکه ببینید موج Omicron چقدر از نظر ایدئولوژیک تکان دهنده است، در مورد آن فکر کنید: برخی از دموکرات های 2022 شبیه جمهوری خواهان سال 2020 به نظر می رسند. در بهار سال 2020، بسیاری از جمهوری خواهان، از جمله رئیس جمهور دونالد ترامپ، اصرار داشتند که کووید به سختی بیشتر بوده است – از آنفولانزا بد است. که خطر مرگ با فعالیت های روزانه مانند رانندگی ماشین قابل مقایسه است. و اینکه تمرکز وسواسی روی موارد، تصویر دقیقی از آنچه در این همه گیری اتفاق می افتد به دست نمی دهد.

در موج کنونی Omicron، به نظر می رسد که این نکات جمهوری خواه تا حد زیادی محقق شده اند – برای اکثر افراد واکسینه شده نوجوانانکه به طور نامتناسبی دموکرات هستند.

اما صحبت‌های دموکراتیک درباره بار کووید و نیاز به احتیاط متناسب باقی می‌ماند و نه فقط برای بیماران و سالمندان. از قضا، آنها به ویژه به افراد واکسینه نشده وفادار هستند – یک گروه جمهوری خواه نامتناسب که شاهد افزایش نرخ بستری شدن در بیمارستان در زمستان امسال به بالاترین میزان خود بوده است. هر هفته حدود 9000 آمریکایی بر اثر کووید جان خود را از دست می دهند. آمارهای اولیه دولت نشان می دهد که بیش از 90 درصد مرگ و میرهای امروزی هنوز واکسینه نشده اند. امسال کووید در آستانه مرگ است بیش از 300000 نفر واکسینه نشده که به احتمال زیاد با زدن دو یا سه گلوله از مرگ جلوگیری می کند.

آشفتگی داده های Omicron – رکوردهای بالا! اما یک بیماری بسیار خفیف تر! “کووید ما را عمیق تر کرد راشومون، که در آن جوامع مختلف داستان های مختلفی در مورد آنچه اتفاق می افتد می گویند و به نتایج متفاوتی در مورد چگونگی هدایت زندگی خود می رسند. این امر حتی در مورد جمعیتی نیز صادق است که یک سال پیش در تمایل خود برای جدی گرفتن بیماری همه گیر متحد شده بودند و از کسانی که از انجام این کار خودداری کردند خشمگین شدند.

این ویروس، که هم گسترده و هم خفیف به نظر می‌رسد، فرصتی برای افرادی ایجاد می‌کند که «واکسینه شده و آماده» بنامیم. نسبت VAD ها به شرح زیر است:

برای بیش از یک سال، هر کاری که مقامات بهداشت عمومی به من گفته بودند را انجام دادم. ماسک زدم من تعطیلات را لغو کردم. فداکاری کردم من واکسن زدم برخاستم خوشحالم که دوباره قوی تر می شوم. اما این ویروس متوقف نمی شود. سال به سال عفونت کاهش نمی یابد. بجای، حدت برای افرادی مثل من کاهش می یابد، یا به دلیل تغییر ویروس، یا به دلیل افزایش ایمنی جمعیت، یا هر دو. آمریکایی ها باید از سرزنش بیهوده همه این موارد دست بردارند. طی هفته گذشته، موارد تایید شده روزانه ابتلا به کووید در ایرلند، یونان، ایسلند، دانمارک، فرانسه، بریتانیا، اسپانیا، پرتغال، ایتالیا، سوئیس و حتی استرالیا که یکی از محتاط ترین کشورها هستند، بیشتر از ایالات متحده بوده است. . در جهان. همانطور که ویروس کرونا به راهپیمایی مقاومت ناپذیر خود به سمت بومی شدن ادامه می دهد، نگرش ما نسبت به ویروس باید مسیری مشابه رواقی گرایی را دنبال کند. کووید در حال تبدیل شدن به چیزی شبیه به آنفولانزای فصلی برای اکثر افرادی است که با واکسن‌های خود ادامه می‌دهند، بنابراین من آماده هستم که آن را همانطور که آنفولانزا را درمان کردم، درمان کنم: به طور کلی در مورد آن نگران نیستم و زندگی‌ام عادی است.

تعیین تعداد افراد در این گروه دشوار است، اما ما داده های محکمی داریم که ثابت می کند تعداد آنها در حال افزایش است. در دسامبر گذشته، فرودگاه ها دو برابر بیشتر از مدت مشابه در سال 2020 مسافر جابجا کردند، اگرچه بسیاری از پروازها لغو شدند. برای چند روز، تعداد پست‌های بازرسی TSA از مجموع قبل از همه‌گیری فراتر رفت. این تصویر کشوری نیست که برای Omicron می‌جنگد. این تصویر محدودی از جمعیتی است که عمدتاً واکسینه شده اند و میلیون ها نفر می خواهند به جلو بروند.

من با قضیه این قشر به خصوص در مورد مدارس خیلی همدردی دارم. خطر ابتلا به کووید برای معلمان واکسینه شده و حتی دانش آموزان واکسینه نشده کمتر از آنچه در ابتدا تصور می شد به نظر می رسد. در همین حال، به نظر می رسد هزینه آموزش از راه دور بیشتر از آن چیزی است که می ترسیدیم. کاخ سفید و وزیر آموزش میگل کاردونا به شدت از باز نگه داشتن مدارس حمایت کرده اند. دیگر رهبران دموکرات، مانند شهردار شیکاگو، لوری لایت فوت، با معلمان بی میل برای خصوصی نگه داشتن مدرسه مبارزه می کنند. حتی در میان آمریکایی‌هایی که به واکسن فکر می‌کنند، به نظر می‌رسد افراد بیشتری می‌گویند که از آموزش از راه دور به عنوان یک سیاست اصلی برای COVID فارغ‌التحصیل شده‌اند.

اما یک گروه مخالف وجود دارد. بیایید آنها را “هیجان زده و محتاط” بنامیم. در اینجا بهترین خلاصه من از دیدگاه آنها است:

لعنتی چرا می خواهیم ناگهان تدابیر را کاهش دهیم؟ اکنون، در طول بزرگترین موج آماری COVID تا کنون در ایالات متحده ثبت شده است؟ ما نباید با Omicron مانند هر آنفولانزای فصلی قدیمی رفتار کنیم، زیرا مانند آنفولانزای فصلی قدیمی نیست. احتمالاً برای کسانی که مصونیت ندارند کشنده تر است و تقریباً چندین برابر بیشتر به دیگران منتقل می شود. ما نمی‌دانیم اثرات Omicron بر درازمدت کووید چه خواهد بود، اما شواهدی از علائم طولانی‌مدت باید به ما کمک کند از اینکه به سادگی اجازه دهیم ده‌ها میلیون نفر به طور غیرضروری آلوده شوند، محافظت کنیم. علاوه بر این، سیستم مراقبت های بهداشتی در حال حاضر فرسوده و در معرض خطر اضافه بار قرار دارد. موارد بی سابقه از نظر اجتماعی ناتوان کننده هستند و زنجیره های طولانی عفونت ایجاد می کنند که به ناچار به برخی از افراد دارای نقص ایمنی و افراد مسن می رسد و در نتیجه باعث مرگ غیرضروری می شود. به همه این دلایل، ما باید اقدامات فردی را برای محدود کردن شیوع این ویروس انجام دهیم.

اگر کمی بین این ایدئولوژی ها سرگردان هستید، متوجه می شوم. من خودم کمی پاره شده ام.

در چند هفته گذشته، چندین نفر به من گفتند که شخصاً احساس امنیت می کنند، اما همچنان نگران انتقال ویروس به افراد آسیب پذیر در شبکه های خود هستند. پس باید چه کار کنند؟ این یک پاسخ آسان نیست، زیرا تفاوت بین خطر فردی و اجتماعی در این بیماری همه گیر هرگز بیشتر از این نبوده است. به نظر می رسد خطر مرگ ناشی از Omicron برای بزرگسالان قوی و سالم زیر 50 سال چیزی بین دوچرخه سواری و سفر با هواپیما باشد. به طور مجزا، این آمار چشم انداز واکسینه شدن و انجام بدون مشکل را ایجاد می کند: هیچ کس به وب سایت CDC مراجعه نمی کند تا تصمیم بگیرد که آیا دوچرخه سواری در خیابان بی خطر است یا خیر.

اما یک بیماری همه گیر فراتر از مجموع تجربیات فردی افراد سالم و سالمند است. ویروس ها مشکل تولید مثل جامعه هستند. وقتی سهم دو رقمی سیستم مدارس دولتی با Omicron کاهش می یابد، مدرسه به پایان می رسد و تأثیرات آن به خانواده های محلی سرایت می کند. وقتی سهم دو رقمی سیستم پزشکی با Omicron کاهش می یابد، دسترسی پزشک و پرستار به شدت کاهش می یابد و تأثیر آن به بیمارستان سرایت می کند. با وجود کارگران در صنایع مختلف، کل شهرها دیگر کار نمی کنند. هفته گذشته در واشنگتن دی سی، برخی از مدارس مجبور شدند بازگشایی را به تعویق بیندازند نه به دلیل ویروس، بلکه به این دلیل که برف روب ها نمی توانستند جاده ها را به اندازه کافی ایمن کنند تا به آنجا برسند – بسیاری از رانندگان برف روب بیمار بودند.

نظر کلی من این است که باید از بدیهیات شروع کنیم. اگر من پادشاه کووید بودم، قوانین من برای اوایل سال 2022 این بود که به شدت تلاش کنم مدارس را باز و شخصی نگه دارم، از دستورات واکسن در خانه سالمندان پیروی کنم، آزمایش‌های سریع رایگان را توزیع کنم تا به مردم اجازه دهیم هنگام مخلوط کردن خانواده‌ها، سرایت آن را شناسایی کنند. افراد آسیب پذیر و گسترش برنامه های واکسن PSA، زیرا به نظر می رسد واکسن ها تا حد زیادی موثرترین مداخله در برابر ویروس هستند. اگر خوش شانس باشیم، در آن سوی موج Omicron، “واکسینه شده و آماده” یکی از دیدگاه های متعدد در گسترش کووید نخواهد بود. راشومون. چیزی شبیه واقعیت خواهد بود.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinsu tesisatçısımarmaris escorthtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmayabancı dizi izle