Omicron در حال بدتر کردن مشاغل در آمریکا است

[ad_1]

حتی در یک روز خوب، خدمات بسیار دشوار است. برنامه شما دائماً در حال تغییر است، روی پاهای خود هستید، در مرحمت عموم مردم هستید و سرعت جابجایی شما بین کسالت خردکننده و فعالیت دیوانه وار در نوسان است. احتمالاً تعداد ساعات مشخصی در هفته برای شما تضمین نشده است و ممکن است در آخرین ثانیه از برنامه خارج شوید یا به کار دعوت شوید. برای همه اینها، شما دستمزد خیلی کمی برای تامین نیازهای اولیه یک آمریکایی بالغ دریافت می کنید: طبق دفتر آمار کار، به طور متوسط ​​12 تا 14 دلار در ساعت.

Omicron تا کنون هیچ روز خوبی را به کارگران خدماتی نداده است. از آنجایی که نسخه بسیار حساس و مصون‌دار ویروس کرونا در سراسر کشور رشد کرد، بیمارستان‌ها را پر کرد، تعداد افراد را مبتلا کرد و زندگی روزمره را به کابوس برای کارگران مغازه‌ها، رستوران‌ها، سالن‌های ورزشی، مدارس، مراکز بهداشتی و درمانی و غیره تبدیل کرد. . بسیاری از مشاغل دیگر بسیاری از کارگران در حال حاضر بیمار هستند یا در معرض این ویروس قرار گرفته‌اند و تغییر دستورالعمل‌های ایزوله‌سازی و قرنطینه باعث می‌شود مشخص نباشد که چه مدت باید در خانه بمانند یا اینکه آیا کارفرمای آنها حتی اجازه می‌دهد یا خیر. آزمایشات برای تایید عفونت گران و کمیاب هستند. مشاغل شیوع Omicron ممکن است کارگران کافی برای ادامه کار با کسب و کار را برای روزها یا هفته ها در یک زمان نداشته باشند، به این معنی که همه شیفت های خود – و دستمزد – را در “بلوک های نرم” که کارگران با اندک نهادی یا دولتی مواجه هستند از دست می دهند. حمایت کردن. برای مشاغلی که باز باقی می مانند، کمبود کارکنان و منابع، تعامل کارگران با مشتریان را شدیدتر و خطرناک تر می کند.

قبل از اینکه گزینه جدید مطرح شود، مردم به طور انبوه بخش خدمات را ترک می کردند. جهش Omicron اکنون نشان می‌دهد که کارگران حفاظتی چقدر از خدمات کمیاب که قبلاً در طول همه‌گیری به آنها ارائه می‌شد در امان مانده‌اند و این نوع کار چقدر امنیت و ثبات کمی را برای افرادی که آن را انجام می‌دهند فراهم می‌کند. Omicron بسیاری از مشاغل بد را در آمریکا بدتر می کند.

برخی از عناصر بحران کنونی در دو سال گذشته معرفی شده و به حال خود رها شده است، اما بسیاری از آنها از ماهیت اساساً مخاطره آمیز مشاغل خدماتی ناشی می شوند. به گفته دانیل اشنایدر، جامعه شناس دانشگاه هاروارد و یکی از بنیانگذاران پروژه Shift که ده ها هزار کارگر در ساعت را با کارفرمایان بزرگ بررسی می کند، برای مثال، کمبود کارکنان و دستمزد پایین، مشکلات مزمن در حرفه هایی هستند که سال ها در شیفت کار می کردند. . از جمله Dollar General، Starbucks و Macy’s. اشنایدر به من گفت که کاهش هزینه های نیروی کار این مشاغل را سودآورتر می کند، اما آنها را حتی در بهترین شرایط نیز شکننده می کند. او گفت که ممکن است در اینجا “نوعی پویایی نقطه عطف” وجود داشته باشد، “جایی که، بله، این مشاغل همیشه نامطمئن بوده اند، همیشه بد بوده اند، اما همزمانی این شرایط – مدیریت مشتری دشوارتر و حتی افراد کمتر در محل کار – است. تقریباً چند برابر خطر این کار است.”

به گفته اشنایدر، یکی از واضح ترین مشکلات عدم دسترسی گسترده کارگران خدماتی به مرخصی استعلاجی با حقوق است. قبل از همه‌گیری، بیش از نیمی از کارگران شیفت مورد بررسی، مرخصی کامل استعلاجی با حقوق نداشتند. از نوامبر، این تعداد به سختی جابجا شده است. این مورد است، اگرچه در مارس 2020، دولت فدرال قانون واکنش خانواده به ویروس کرونا (FFCRA) را تصویب کرد، که به دو هفته مرخصی استعلاجی با حقوق برای کارگرانی که قبلاً توسط کارفرمایشان ارائه نشده است، نیاز دارد. اشنایدر گفت، حتی در بهترین حالت، این ترکیب از سیاست‌ها دارای نقص‌های بزرگی بود: FFCRA هر کسی را که برای شرکتی با بیش از 500 کارمند کار می‌کرد، محروم کردن کارگران در فروشگاه‌های بزرگ، سوپرمارکت‌ها، داروخانه‌های زنجیره‌ای، فروشگاه‌های بزرگ، فروشگاه‌ها، فست فودها، مستثنی می‌کند. رستوران ها و شرکت های بزرگ تجارت الکترونیک. همچنین دلتنگ بسیاری از افرادی است که در مشاغلی که آنها را در معرض خطر خاصی قرار می دهد، از جمله بسیاری از کارگران نظافتچی، خشکشویی و کافه ها، کارهایی را انجام می دهند که آنها را در معرض خطر خاصی قرار می دهد.

برخی از شرکت‌های بزرگ که تحت تأثیر FFCRA قرار نگرفته‌اند، تا حدی به لطف فشار عمومی برای محافظت از کارگران، سیاست‌های تعطیلات و سایر مزایای خاص بیماری همه‌گیر، مانند برنامه‌های پرداخت خطر و آزمایش را اجرا کرده‌اند. به عنوان مثال، Walmart، Amazon و CVS با تمدید 10 روز مرخصی استحقاقی برای افرادی که آزمایش COVID-19 مثبت داشتند، خبرساز شدند. اما اشنایدر گفت که این تنها بخش کوچکی از کارفرمایان است و برای هر شرکت بزرگی که این تغییرات را ایجاد کرده است، تعداد بیشتری از آنها هیچ مزیت اضافی ارائه نمی‌کنند. اشنایدر گفت: «آنچه که ما می‌بینیم این است که شرکت‌های بزرگ واقعاً تلاش می‌کنند تا حد امکان کمتر انجام دهند. واقعاً تلاشی از سوی شرکت‌ها برای اجتناب از الزام به انجام کارها وجود دارد و در عوض فقط از آنها می‌خواهند که کارها را داوطلبانه انجام دهند.»

این تلاش بدیهی است که به پویایی نقطه عطف کمک کرده است: همزمان با منقضی شدن بسیاری از حمایت ها از کارگران، از جمله FFCRA، و تعداد نسبتاً کمی از کارفرمایان که به طور داوطلبانه مرخصی استعلاجی و سایر مزایا را ارائه کرده اند، موارد افزایش یافته است. منقضی شده اند تا حد زیادی این برنامه ها را برمی گرداند. به عنوان مثال، آمازون از کارمندان می‌خواهد که نتایج آزمایش را برای واجد شرایط بودن برای مرخصی استعلاجی COVID-19 ارائه کنند، اما تعدادی از کارمندان شرکت به NBC News گفتند که اکنون به تنهایی پس از بسته شدن شرکت آزمایش می‌کنند. تسهیلات آزمایشی برای کارمندانی که این خدمات را در اوایل بیماری همه گیر ارائه کردند. (در پاسخ به NBC، سخنگوی آمازون گفت که این شرکت در حال بررسی مشکلات گزارش شده و تمرکز بر واکسیناسیون کارگران است.) بسیاری از شرکت ها الزامات مشابهی برای آزمایش کارکنان خدمات برای دسترسی به مرخصی دارند. بدون نتیجه، گرفتن مرخصی استعلاجی برای بسیاری از کارگران بدون حقوق است. و با دریافت 12 تا 14 دلار در ساعت، تعداد کمی از کارگران خدماتی ناپدید شده از ثبات مالی لازم برای گرفتن هر مقدار مرخصی بدون حقوق برخوردارند، حتی اگر کارفرمای آنها اجازه دهد.

اداره بهداشت عمومی فدرال به طور موثر این تخفیف ها را تایید کرد. در اواخر دسامبر، CDC دستورالعمل‌های انزوا را برای آمریکایی‌های آلوده که بیماری جدی نداشتند از 10 روز به پنج روز کاهش داد. آنتونی فائوچی از این اقدام برای کمک به آمریکایی‌ها برای «بازگشت به کار با انجام کارهایی که برای حفظ عملکرد جامعه مهم است» استقبال کرد، اما بسیاری از کارشناسان آژانس را به دلیل نداشتن شواهد قانع‌کننده مبنی بر ایمن بودن بازگشت به کار برای کارگران مورد انتقاد قرار دادند. یکی خیلی سریع کار میکنه نیاز به آزمایش منفی پس از عفونت، این دستورالعمل‌ها را ایمن‌تر می‌کند، اما قوانین تجدیدنظر شده به این نیاز ندارند. در هفته‌های پس از اعلام این خبر، دلتا، آمازون، والمارت، CVS و Walgreens سیاست‌های مرخصی با حقوق خود را برای عفونت‌های COVID-19 به معادل پنج روز کاری کاهش دادند. و آنها در اضافه کردن هر گونه الزامات آزمایشی به دستورالعمل های خود کند بودند.

اشنایدر گفت که داستان تا حد زیادی در مورد سایر مزایا یا حمایت های ارائه شده به کارکنان خدماتی در طول همه گیری یکسان است. افزایش مزایای بیکاری فدرال ماه ها پیش منقضی شده است. شرکت هایی که افزایش حقوق پرخطر ارائه کردند، تقریباً همه آنها کنار رفتند. و حتی پادمان های بسیار ساده برای محافظت از افرادی که با عموم کار می کنند، مانند دستورات ماسک محلی، لغو شده است. تنها در این هفته، دادگاه عالی دستور دولت بایدن برای واکسن یا آزمایش را مسدود کرد، که کارفرمایان بزرگ را ملزم می‌کند تا بررسی کنند که همه کارکنانشان واکسینه شده یا به طور منظم آزمایش می‌شوند تا از ایمنی محل کار خود اطمینان حاصل کنند.

از آنجایی که حفاظت و نگهداری از بین رفته است، بسیاری از کارهای خدماتی به خودی خود دشوارتر شده اند. کمبود لوازم و کارکنان در مغازه‌ها و رستوران‌ها به این معنی است که خدمات و انتخاب ممکن است دقیقاً مانند قبل از همه‌گیری برای مشتریان نباشد – ناامیدی‌های کوچکی که باعث توهین کلامی یا خشم خشونت‌آمیز علیه کارگران می‌شود. گردباد عفونت ها، طوفان های زمستانی و اختلالات زنجیره تامین، به عنوان مثال، فروشگاه های مواد غذایی ایالات متحده را مجبور کرده است که در هفته های اخیر به دنبال کالا باشند. اشنایدر گفت: «در اصل، ما از این نیروی کار با کمترین دستمزد و ناامن می‌خواهیم که مدیریت روزانه یک مخاطب قطبی، عصبانی و خطرناک را به عهده بگیرد. این مورد قبل از Omicron بود، و حتی اگر موج مدل به اندازه بسیاری از امیدها کوتاه باشد، وقفه‌های آن در کمبودهای اضافی (و ناامیدی‌های همراه) حداقل برای ماه‌ها اثر قابل مشاهده خواهد داشت.

اشنایدر گفت هیچ کس پاسخ کاملاً رضایت‌بخشی در مورد اینکه چرا مغازه‌ها و رستوران‌ها در شش ماه گذشته استخدام کارمندان را تا این حد دشوار یافته‌اند، ندارد. از این گذشته، او گفت، بسیاری از افرادی که به طور معمول این مشاغل را دارند، قبل از همه‌گیری یک شبکه ایمنی نیز نداشتند. اما چندین نظریه مکمل یکدیگر هستند تا بیشتر مشکل را توضیح دهند. روند کاهشی طولانی مدت مهاجرت به ایالات متحده، و به ویژه سطوح پایین مهاجرت در دو سال گذشته، ممکن است منبع مهمی از کارگران کم دستمزد را خفه کرده باشد. افزایش دشواری در یافتن مراقبت های کافی و مقرون به صرفه برای کودکان دلیل دیگری است، به ویژه برای بسیاری از خانواده هایی که ممکن است به اقوام مسن تر از دست رفته به دلیل بیماری همه گیر متکی باشند. و برخی افراد به سادگی خرده فروشی و صنایع غذایی را رها کرده و به مشاغل دیگر رفته اند. بن زیپر، اقتصاددان در موسسه سیاست اقتصادی، یک اتاق فکر چپ، به من گفت: «یک راه بهتر برای فکر کردن در مورد کمبود نیروی کار، کمبود حقوق است. اگر شرایط بسیاری از این مشاغل چندان بد نبود، کارگرانی که پس از تعدیل‌های انبوه مشاغل کمتر از ایده‌آل را اشغال می‌کنند، احتمالاً به جای جستجوی نقش بهتر، به آنها پایبند خواهند بود.

دلایل کمی وجود دارد که باور کنیم موج Omicron پر کردن این مشاغل را دشوارتر نمی کند. زیپر گفت: «ما هیچ یک از مشکلات اصلی بازار کار را که اوضاع را در طول همه‌گیری بدتر می‌کند، حل نکرده‌ایم. سیاست‌های فوق‌العاده محبوب، مانند افزایش حداقل دستمزد فدرال، تا حد زیادی راکد هستند، اگرچه زیپر معتقد است همه‌گیری زمان مناسبی برای جلب اراده سیاسی برای تحقق چنین چیزی است.

اشنایدر در مورد آنچه که Omicron می تواند با زندگی کارکنان خدمات انجام دهد یا در مورد سیگنال هایی که مدیران در مورد نحوه برخورد آنها با این وضعیت ارسال می کنند، خوش بین نیست. او به من گفت: «به نظر نمی‌رسد هیچ اشتهای واقعی کسی برای بازگشت به یک سیاست اساسی که بتواند از کارگران محافظت کند، وجود ندارد. در عوض، ما متعهد به غلبه بر این موج هستیم، هر چقدر هم که بد شود. اشنایدر گفت، امید این است که سریع باشد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurturkcell mobil ödeme bozdurmavodafone mobil ödeme bozdurmaen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici hapVan Escortinat box açılmıyorMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahis