Oklahoma State بازیکنان را به صدا در مربی مایک Gundy را OAN پیراهن

منتشر شده

Oklahoma State ستاره در حال اجرا پشت Chuba هوبارد می گوید او نمی خواهد شرکت در هر گونه فعالیت های تیم خود مربی مایک Gundy عکس پوشیدن یک OAN تی شرت بیش از آخر هفته.

ماهیگیری هدایت ارسال شده یک عکس از Gundy و فرزندان خود را پس از یک سفر ماهیگیری. در عکس Gundy با پوشیدن این تی شرت از راست pro-دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شبکه خبری کابل که شناخته شده است به فشار تئوری های توطئه است.

در بعد از ظهر دوشنبه هوبارد توییتی اشاره به عکس: “من نه برای این.. این کاملا نسبت به همه چیز که در جامعه و این غیر قابل قبول است. من نمی خواهد انجام هر کاری با Oklahoma State تا همه چیز تغییر کند.”

Oklahoma State linebacker آمین Ogbongbemiga توییتی در حمایت از هوبارد: “من با او.”

سابق ایالتی اوکلاهما در حال اجرا بازگشت عدالت هیل که در حال حاضر در حال پخش برای بالتیمور ریونز در توئیتر خود نوشت: “OSU دو و میدانی و دانشگاه نیاز به تغییر عمده. 100 ٪ پشتیبانی brotha.”

در ماه آوریل Gundy ستایش OAN در طول کنفرانس تلفنی با رسانه ها.

“من به شما بگویم چه خنده دار است من کوه در می رم از طریق ایستگاه. من در بر داشت یک — من حتی نمی دانم اگر کسی در این مورد می داند — آن را به نام OAN,” Gundy گفت. “این یکی در امریکا اخبار. و پس از آن طراوت بود. آنها فقط گزارش اخبار. هیچ تفسیر. وجود ندارد و نظرات در این. وجود دارد باقی مانده است. هیچ حق است. آنها فقط گزارش های خبری. و من به تماشای آنها هفته گذشته به دلیل به آنها داده می شود به ما خبر داده و ما اطلاعات بیشتری به عقیده من برخی از نکات مثبت در حال بیرون آمدن. به طوری که طراوت بود.”

به عنوان یک دانشجوی سال دوم فصل گذشته هوبارد بزرگ بود 12 بازیکن تهاجمی از سال و یک Doak واکر جایزه فینالیست پس از پیشرو FBS در عجله متری با 2,094 فتح کند گرفته شد. بری سندرز تنها ایالتی اوکلاهما بازیکن برای همیشه در عجله برای اطلاعات بیشتر متری در یک فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>