روغن, گردشگری, غذاهای دریایی-همه آمار در لوئیزیانا ویروس مبارزه

NEW ORLEANS (AP) — هر آخر هفته روز کارگر, خیابان مریم محله جشن دو صنایع در یک توریست رویداد را با ظاهر غیر محتمل عنوان: لوئیزیانا میگو و نفتی جشنواره است.

با یک میگو در یک کلاه سخت چسبیده به یک جرثقیل نفت به عنوان آرم خود را به این جشنواره ممکن است بهترین مثال از اینکه چگونه متنوع منافع اقتصادی مش در جنوب لوئیزیانا — و چگونه تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19 بازدید کرده اند یک نوع از سه گانه اقتصادی whammy در دولت است.

دفعات بازدید: همچنین: “این وحشتناک است’: عظیم فوران آتش در South Padre Island, شمعی آپارتمان

در سراسر جهان نفت عرضه بیش از تقاضا بود هل دادن پایین قیمت و حتی قبل از همه گیر مبارزه با کاهش تقاضای انرژی کمک به اخراج. جشنواره محور گردشگری و خشک معنی بیشتر مشاغل از دست رفته. و یکی از عمده جلب توریست — غذاهای ساخته شده در اطراف باله ماهی و میگو و صدف و خرچنگ — نیز رنج می برد.

“ممکن است به طور معمول ما شلوغ ترین ماه و این وحشتناک است” گفت: Harlon پیرس صاحب غذاهای دریایی پردازش کسب و کار در حومه شهر نیواورلئان که در آن رستوران ها محدود به, را از خدمات و عمده بهار و تابستان جشنواره لغو شده است. “شما Jazz Fest, شما, فرانسوی, سه ماهه متحرک روز مادر. این یک زمان دشوار است. ما با داشتن هر یک از رویدادهای مهم این سال برای گردشگری است برای رفتن به یک قاتل است.”

هیئت مدیره اجرا می شود که میگو و نفتی جشنواره در مرگن سیتی تقریبا 80 مایل (130 کیلومتر) غرب نیواورلئان نشده و تصمیم نهایی در مورد اینکه آیا برای برگزاری یک 2020 جشنواره است. حتی اگر نشان می دهد می رود در محلی غذاهای دریایی فروشنده دانیل ادگار گفت: “وجود نخواهد زیادی به جشن می گیرند.”

جنوبی از نیواورلئان در جزیره سد جامعه Grand Isle, مارینا و صاحب هتل Buggie وگاس گفت: او به تازگی بازگشایی هتل خود را پس از بسته به صورت هفته به عنوان دسترسی به جزیره محدود بود و یک حکومت نظامی اعمال شد. او تخمین می زند حدود نیمی از 26 اتاق بودند رزرو در یک آخر هفته های اخیر به جای عادی کامل خانه در آب و هوای خوب.

افزایش COVID-19 مورد: تگزاس گزارش های عظیم پرش در COVID-19 نفر در یک روز

بازدید کنندگان صرف 15 میلیارد دلار در لوئیزیانا در سال 2018 به گفته وزارت امور خارجه وزارت فرهنگ تفریح و گردشگری و مهمان نوازی و اوقات فراغت اقتصاد اختصاص بیش از 240,000 شغل به عنوان فوریه است. در ماه مارس این مهمان نوازی و اوقات فراغت شغل کاهش یافته است 8,400 با توجه به لوئیزیانا نیروی کار کمیسیون های دولت در وزارت کار.

ماهیگیری تفریحی برداشتن در ساحل اما وگاس متوجه یک قطره در منشور ماهیگیری که او صفات حداقل در بخش نفت مربوط به اخراج.

“شرکت های نفتی گذاشته یک دسته از مردم برای قیمت نفت. و این که بسیاری از سرگرمی خود” وگاس گفت.

Shrimper اکی کوپر گفت: جوامع ساحلی تکیه بر کارگران نفت و shrimpers. “اگر ما هیچ پول آنها نمی,” او گفت:.

دولت غذاهای دریایی ارتقاء هیئت مدیره برآورد این صنعت تاثیر اقتصادی در 2.4 میلیارد دلار بود. در حال حاضر میگو, قایق باقی می ماند لنگر انداخت در مرگن سیتی در Atchafalaya رودخانه در خیابان مریم محله غذاهای دریایی فروشنده ادگار گفت. خود و خانواده اجرای کسب و کار است که هنوز هم عامل پیدا کردن بازار برای دردل خرچنگ و خرچنگ اما بسیاری از عمده فروشان او با معاملات را تعطیل و کسب و کار غیر قابل پیش بینی است, او گفت:.

کوپر رئیس جمهور از لوئیزیانا Shrimpers انجمن برآورد تنها در حدود 5% از میگو قایق در حال بیرون رفتن.

“فقط در مورد همه چیز را تعطیل و در حال حاضر با قیمت نفت گفت:” علامت گذاری Cognovech عضو شورای حکام در Plaquemines محله در این ایالت جنوب شرقی نکته.

لوئیزیانا نیروی کار کمیسیون گزارش می دهد که اشتغال مستقیم در نفت و گاز است که در مورد 34,000. برآورد حقوق و دستمزد بیش از 3 میلیارد دلار با توجه به لوئیزیانا نفت و گاز در ارتباط است. اما کارفرمایان بزرگ را به اطلاع دولت و وزارت کار از صدها نفت و گاز مربوط به اخراج به دلیل COVID-19 عدم قطعیت است. این انجمن مدیر Gifford بریگز گفت: تعداد مشاغل از دست رفته گره خورده است به طور مستقیم به نفت و گاز استخدام می تواند پیشی بگیرد 23,000 در ماه های آینده, بر اساس یک نظرسنجی از اعضای.

لوئیزیانا بود اوایل جنوبی نقطه داغ در این کشور شیوع کروناویروس. رژیم صهیونیستی. جان ادم ادواردز به تازگی شروع به کاهش محدودیت در ناهار خوردن در رستوران ها و اجتماعات.

نگاه به آینده ادگار نمی کند پیش بینی یک چرخش سریع حتی به عنوان محدودیت ها کاسته. رستوران ها هنوز هم نمی تواند به پر کردن ظرفیت های تولید اجتماعی فاصله دستورالعمل. و برخی می-تواند مشتریان آگاه از بیماری را نشان نمی دهد تا ادگار گفت.

“بسیاری از مردم در حال رفتن به می خواهید برای دریافت در جمعیت” ادگار گفت. “حتی اگر شما برای باز کردن رستوران فردا.”

و درد می ماندند. در New Orleans شهردار LaToya Cantrell اذعان کرده است که فصل کارناوال رژه و جشن های منتهی به مردی Gras — Feb. 16 سال بعد — مارس باید لغو شود.

همانطور که برای میگو و نفتی جشنواره?

“ما به عقب و جلو به عقب و جلو و گفت:” جشنواره هیئت مدیره رئیس هیئت مدیره تماس با صاحب مغازه چارلی خورشیدی جونیور او در توصیف وضعیت فعلی به عنوان “در انتظار” اما اذعان کرد که این یک نامشخص مدت است.

“‘Hold’ کلمه ما با استفاده از در حال حاضر,” او گفت:. “کسی چه می داند؟”

___

دنبال AP پوشش همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>